Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. nic to nie zmieni, poza tym co wam to przeszkadza
  2. aju odpowiedział(a) na dero686 temat w Audi A4 B5
    ja nie polecam konwersji na jednomas, kolega do tej pory zmaga się z drganiami silnika i dziwnym ruszaniem Sam używam dwumasów i jestem zadowolony
  3. aju odpowiedział(a) na dero686 temat w Audi A4 B5
    tu akurat kolega ma rację... np 230mm było tańsze niż 228
  4. aju odpowiedział(a) na Krzyh00 temat w 1.9TDI
    kolega wziął ode mnie AWXa....
  5. aju odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    cieżko będzie z czymś pod 2din za ta kwotę ;(
  6. a egr to co zasilany czy smarowany olejem? jeśli egr cieknie to albo turbina daje w dolot albo odma....
  7. aju odpowiedział(a) na Krzyh00 temat w 1.9TDI
    no to czekamy
  8. nie no co TY, triplemotion [br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 22:02_________________________________________________Auto oddane... na diagnozy, wstępnie problemu nie ma, po stwierdzeniu że jak ma dpf nie może kopcić nastała cisza. Jutro mają się odezwać
  9. aju odpowiedział(a) na Piotras12345 temat w 1.9TDI
    jest temat o olejach
  10. co TY w ogóle gadasz Luz poprzeczny jest dopuszczony w pewnym zakresie, oczywiście nie taki żeby obcierał o obudowę wirnik... bez takiego luzu nie tworzyła by się poduszka olejowa i zatarła by się oś turbiny! Niedopuszczalny jest wzdłużny, jeśli taki występuje turbina "się kończy"
  11. aju odpowiedział(a) na Piotras12345 temat w 1.9TDI
    wróć
  12. mtech NIE jest tym samym co uniden ani president stabo jest jak president a president i tak jest w pewnych kwestiach lepszy niz uniden nie wierzycie... ja tez nie wierzylem ale niestety zarejstrowalem sie na forum CB poczytalem i eh... te nasze wszytkie szumofony
  13. mam parę kompletów 17ek oryginalnych ale nie wiem ile chcesz na to przeznaczyć geldu
  14. no mniej więcej.... chodzi mi ile to kosztuje jak się jest w temacie DObra mniejsza panowie i co montuje ktos tą turbinkę? bo nie wiem czy to alternatywa dla hybrydy brd
  15. pokazał bym Ci jak tanio zrobić jest 200~koni
  16. szkoda że masz do mnie daleko
  17. w allroadzie po kupnie miałem podobny problem i u mnie to był łącznik tak zwany Y miał delikatną nieszczelność ujawniająca się pod ciśnieniem
  18. zobaczymy, jak nie ogarną jutro w PO to pojedzie do DE, szczerze już bym pojechał ale nie mam czasu, może u nas to ogarną Jutro wszystko się wyjaśni
  19. bpx = ibiza cupra tdi w PL tak...
  20. mieliśmy stary model.... tu masz 100% racjii... niestety nasz zrobi jakieś 100-130tyś w rok
  21. 1,9tdi seat seria 163konie ja napisałem bo legnie mi na podwórku a ARL znów lezy u kolegi :>
  22. jak padnie to będzie BPX albo ARL/ASZ przerobiony.... tak do tego podchodzę
  23. być może. ale w tej bez sensowności jest to coś które sprawia mi dużo frajdy... co wy macie z tym spalaniem? chyba nikt nie kupuje tego silnika żeby palił 7na100
  24. uwierz że np w PO na światłach co 3 civic się ustawia o niektórych s4b6 nie wspomnę pozdrawiam kierownika z pod selgrosu.... mina bezcenna
  25. sporo aut zadziwia z pod świateł...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.