Treść opublikowana przez aju
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
wygląda jak by wsad albo zegar był trzepnięty Zobacz na kodowanie 02042 Nie napisałeś też do jakiego silnika kodujesz też te zegary
-
[B5 AFN] Samozapłon, co teraz?
rozmawiałem z kolegą telefonicznie w sprawie turbiny przy okazji było między innymi o tym i mówił że obroty nie były wysokie
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
no stan ładny... ale chyba taniej wychodzi kupić "grata" i dokupić obudowę
-
[B5 AFN] Samozapłon, co teraz?
raczej małe szanse, ale tak czy inaczej coś jest nie tak
-
[B5 AFN] Samozapłon, co teraz?
silnik odpali bez oliwy a nawet z oliwą w cylindrach... dlatego mnie to zastanawia
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jutro kupię diodę i działam
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
hmmm jeśli po nr miała by literę B to by obsługiwała piloty na częstotliwości 433,92 a jeśli C to nie miała by sterowania z pilota a tak to nie wiem
- [B5 AFN] Samozapłon, co teraz?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
pokombinuje, jak nie wyjdzie to się uśmiechnę do Ciebie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nie wiem jak to zrobić na tej diodzie ;(
-
[B5 AJM] Mocowanie silnika, problem
3 ajmY na podwórku i każdy tak ma.... chyba tak ma być
-
[B5 AFN] Samozapłon, co teraz?
mnie zastanawia dalej czemu auto nie odpala
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Licznik A6 wyświetkla info o drzwiach za pośrednictwem modułu komfortu, a nie podaniem masy jak w A4 B5 no panie, cenna informacja... a wiesz jak zrobić drzwi pasażera a A4?
-
[B5 AFN] Samozapłon, co teraz?
ta wyrwij rurę ręką
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
jak coś to mam taką flansze, oddam za 30zł
-
[B5 AJM] Czasami trzęsie, rzuca autem na luzie i na biegu (automat)
jak nie daj bóg to mam komplety pompek z różnych PD
-
[B5 AJM] Czasami trzęsie, rzuca autem na luzie i na biegu (automat)
mój kolega miał w AJM PD nie dostawał sygnału co jakiś tam czas, uwalony kabelek przy samej pompce obyś miał to samo
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
chodzi o to Uploaded with ImageShack.us
-
[ALL] Pytanie o podział mocy między osiami.
nie zmienia to faktu że np 80ki miały blokady dyfru tył (nie wszystkie) a np A4 tego nie ma Mam allroada i powiem że jak dostanie wykrzyż to sobie można zrobić tylko salto przy aucie. Wiadomo że zimą jest super ale nie przesadzajmy, wg mnie Q jest po to żeby polepszyć przede wszystkim właściwości jezdne i bezpieczeństwo ale nie jest napędem w teren czy głęboki śnieg
-
[ALL B6] Piloty działające tylko z bliska
mi jeden pilot działa maks 4-5m od auta a drugi robi robotę przynajmniej ze 100m
-
[ALL B5] Sprzęgło 1.9TDI
a tu np za 477zł http://allegro.pl/sprzeglo-sachs-audi-a4-a6-vw-passat-1-9-tdi-i1738942876.html
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
1. kupujecie używany kluczyk scyzoryk o nr zgodnych z waszym (u mnie to koszt ok 50-100zł w zależności od stanu) 2. idziecie z nim do punktu dorabiania kluczy, gdzie zmienią wam grot i dotną go do waszego auta 3. podpinacie vag pod auta i przeprowadzacie adaptacje kluczy do IMO (najpierw zerujac wartosc kluczy a pozniej wpisujac ile kluczy chcecie dokodowac) 4. Teraz czas na kodowanie centralnego zamka, mozna zrobic go metoda jeden klucz w stacyjce drugi w zamku lub vagiem zrobic adaptacje (z tym ze u mnie vag nie widzal zadnego kanalu w c.zamku, dopiero VCDs zakodowal klucze) więc cena całej operacji to 80-150zł zależy za ile wyrwiecie kluczyk
-
[B6 AVF] Przypalone sprzęgło
jak nie ślizga się przy pełnym bucie na wysokich biegach od niskich obrotów do wysokich to "zapomnij" o sytuacji i jeździj dalej
-
[B6 AVF] Pilot nie otwiera centralnego zamka
odłącz alarm (centralkę) i podłącz ją jeszcze raz. Wtedy zamknij i otwórz auto
-
[ALL B5] Sprzęgło 1.9TDI
docisk i tarcza + łozysko? (3000 815 001) można mieć za ok 500zł