Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. wygląda jak by wsad albo zegar był trzepnięty Zobacz na kodowanie 02042 Nie napisałeś też do jakiego silnika kodujesz też te zegary
  2. aju odpowiedział(a) na Krzyh00 temat w 1.9TDI
    rozmawiałem z kolegą telefonicznie w sprawie turbiny przy okazji było między innymi o tym i mówił że obroty nie były wysokie
  3. aju odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    no stan ładny... ale chyba taniej wychodzi kupić "grata" i dokupić obudowę
  4. aju odpowiedział(a) na Krzyh00 temat w 1.9TDI
    raczej małe szanse, ale tak czy inaczej coś jest nie tak
  5. aju odpowiedział(a) na Krzyh00 temat w 1.9TDI
    silnik odpali bez oliwy a nawet z oliwą w cylindrach... dlatego mnie to zastanawia
  6. jutro kupię diodę i działam
  7. aju odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    hmmm jeśli po nr miała by literę B to by obsługiwała piloty na częstotliwości 433,92 a jeśli C to nie miała by sterowania z pilota a tak to nie wiem
  8. aju odpowiedział(a) na Krzyh00 temat w 1.9TDI
    iii??
  9. pokombinuje, jak nie wyjdzie to się uśmiechnę do Ciebie
  10. nie wiem jak to zrobić na tej diodzie ;(
  11. 3 ajmY na podwórku i każdy tak ma.... chyba tak ma być
  12. aju odpowiedział(a) na Krzyh00 temat w 1.9TDI
    mnie zastanawia dalej czemu auto nie odpala
  13. Licznik A6 wyświetkla info o drzwiach za pośrednictwem modułu komfortu, a nie podaniem masy jak w A4 B5 no panie, cenna informacja... a wiesz jak zrobić drzwi pasażera a A4?
  14. aju odpowiedział(a) na Krzyh00 temat w 1.9TDI
    ta wyrwij rurę ręką
  15. jak coś to mam taką flansze, oddam za 30zł
  16. jak nie daj bóg to mam komplety pompek z różnych PD
  17. mój kolega miał w AJM PD nie dostawał sygnału co jakiś tam czas, uwalony kabelek przy samej pompce obyś miał to samo
  18. chodzi o to Uploaded with ImageShack.us
  19. nie zmienia to faktu że np 80ki miały blokady dyfru tył (nie wszystkie) a np A4 tego nie ma Mam allroada i powiem że jak dostanie wykrzyż to sobie można zrobić tylko salto przy aucie. Wiadomo że zimą jest super ale nie przesadzajmy, wg mnie Q jest po to żeby polepszyć przede wszystkim właściwości jezdne i bezpieczeństwo ale nie jest napędem w teren czy głęboki śnieg
  20. mi jeden pilot działa maks 4-5m od auta a drugi robi robotę przynajmniej ze 100m
  21. aju odpowiedział(a) na dero686 temat w Audi A4 B5
    a tu np za 477zł http://allegro.pl/sprzeglo-sachs-audi-a4-a6-vw-passat-1-9-tdi-i1738942876.html
  22. aju odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    1. kupujecie używany kluczyk scyzoryk o nr zgodnych z waszym (u mnie to koszt ok 50-100zł w zależności od stanu) 2. idziecie z nim do punktu dorabiania kluczy, gdzie zmienią wam grot i dotną go do waszego auta 3. podpinacie vag pod auta i przeprowadzacie adaptacje kluczy do IMO (najpierw zerujac wartosc kluczy a pozniej wpisujac ile kluczy chcecie dokodowac) 4. Teraz czas na kodowanie centralnego zamka, mozna zrobic go metoda jeden klucz w stacyjce drugi w zamku lub vagiem zrobic adaptacje (z tym ze u mnie vag nie widzal zadnego kanalu w c.zamku, dopiero VCDs zakodowal klucze) więc cena całej operacji to 80-150zł zależy za ile wyrwiecie kluczyk
  23. jak nie ślizga się przy pełnym bucie na wysokich biegach od niskich obrotów do wysokich to "zapomnij" o sytuacji i jeździj dalej
  24. odłącz alarm (centralkę) i podłącz ją jeszcze raz. Wtedy zamknij i otwórz auto
  25. aju odpowiedział(a) na dero686 temat w Audi A4 B5
    docisk i tarcza + łozysko? (3000 815 001) można mieć za ok 500zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.