Treść opublikowana przez aju
-
[B5 AEB] Sprzęgło + koło zamachowe
nie miałem jeszcze możliwości sprawdzenia, ale pamiętam o tym
-
[B5 AJM] Problem z elektyryką, czyżby moduł komfortu?
a na przyszłość wytnij sobie niewielką dziurkę w gumowej okrągłej zaślepce na dole i pozbędziesz się wody w tym miejscu
-
[B5 AJM] Przepustnica....
ale nie każdy chce się pozbywać EGRu... Ja np nie widzę w tym żadnego sensu nawet przy dłubanym aucie...
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nie wiem czemu po prostu nie włożysz go na chwilę do auta, szybciej się podłącza cały licznik w audi niż te piny :gwizdanie:
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
wiadomo że jest różnica, ale jak wiesz różnica jest też w montażu P&P lub dłubanka
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
czyli montaż prosty a taką flanszę to zrobię sobie sam
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
z tego co pamietam Niebieska wtyczka Pin 1- zasilanie po stacyjce 12V Pin 7 - masa (-) Pin 23- zasilanie główne 12V
-
[ALL B6] Błąd abs, esp po montażu hid
więc wymień przetwornice
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
ja wciągam każdą książkę clarksona
-
[B5 ADR] Wymiana alternatora
w 1,9 tak
-
[B7 BKE] Awaryjne otwieranie auta pomocy kluczyki w środku
obecnie taniej jest wybić szybę niż wzywać jakiegos speca
-
[B5 AJM] Przepustnica....
albo z tym żyć albo wymienić na nowy
-
[ALL B6] Błąd abs, esp po montażu hid
oddal przetwornicę od sterownika pompy i wtedy się zobaczy Na elektrodzie czytałem podobny problem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
rozumiem że to było do mnie z tą kontrolką ale TY chcesz wsad z benzyniaka? bo do TDI mam zapytaj na elektroda.pl a jak nie to dzwoń na 513 090 182 gość naprawia liczniki i ma wsady, zaproponuj mu jakaś drobną sumę i będziesz miał pewny wsad
-
[ALL B8] Dystanse
H&R robi dobre dystanse, koszt za komplet około 1tyś zł
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
ogrom pracy przy caha nie wiem czy jest opłacalny przy P&P brd
-
[B5 AHH] Wahacze Ruville?
Nie napisałem że to szajs, pakują lepsze części ale jednemu trafi się MS w środku a innemu TRW czy jeszcze coś innego. Czasami wahacze markowane są w środku jeszcze logiem innych producentów choć coraz rzadziej. Tak czy inaczej dla mnie to nie firma, to zwykły pakowacz i albo się trafi albo nie
- [B5 AJM] Przepustnica....
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany a z ciekawości jak aktywować kontrolkę niezapięcia pasów
-
[B5 AHH] Wahacze Ruville?
ale Ruvile w środku może być mS, trw albo cokolwiek innego.... no ale zakładajcie :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Sygnalizacja terminów przeglądów
tylko VAG, u mnie też nie działa przyciskami Resztę masz na forum jak to zrobić (jeśli nie masz vaga, to polecam kupić, tani kabel kosztuje tylko ile wykasowanie takiej inspekcji w warsztacie lub może nawet mnie, a zostanie na przyszłość)
-
[B5 AEB] Sprzęgło + koło zamachowe
jeśli zasada wymiany dwumasy na jednomas jest taka sama jak przy TDIkach to konstrukcja mocowania docisku była taka sama, jutro CI to sprawdze co do jednomasu w 1,8t
-
[B5 AEB] Sprzęgło + koło zamachowe
Chłopie ale jednomas mocowanie sprzęgła ma jak dwumas więc gdzie problem?
-
[B5 AEB] Sprzęgło + koło zamachowe
powiedz do jakiego auta chesz docisk i tarczę, wyslij mi na PW vin. A jutro odesle Ci cene i czy jest dostpene
-
[B5 AHH] Wahacze Ruville?
Ruville zależy co zapakują do kartona.... ja bym brał inną firmę :gwizdanie: