Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. nie miałem jeszcze możliwości sprawdzenia, ale pamiętam o tym
  2. a na przyszłość wytnij sobie niewielką dziurkę w gumowej okrągłej zaślepce na dole i pozbędziesz się wody w tym miejscu
  3. aju odpowiedział(a) na Kulis temat w 1.9TDI
    ale nie każdy chce się pozbywać EGRu... Ja np nie widzę w tym żadnego sensu nawet przy dłubanym aucie...
  4. nie wiem czemu po prostu nie włożysz go na chwilę do auta, szybciej się podłącza cały licznik w audi niż te piny :gwizdanie:
  5. wiadomo że jest różnica, ale jak wiesz różnica jest też w montażu P&P lub dłubanka
  6. czyli montaż prosty a taką flanszę to zrobię sobie sam
  7. z tego co pamietam Niebieska wtyczka Pin 1- zasilanie po stacyjce 12V Pin 7 - masa (-) Pin 23- zasilanie główne 12V
  8. więc wymień przetwornice
  9. ja wciągam każdą książkę clarksona
  10. aju odpowiedział(a) na sartre1 temat w Audi A4 B5
    w 1,9 tak
  11. obecnie taniej jest wybić szybę niż wzywać jakiegos speca
  12. aju odpowiedział(a) na Kulis temat w 1.9TDI
    albo z tym żyć albo wymienić na nowy
  13. oddal przetwornicę od sterownika pompy i wtedy się zobaczy Na elektrodzie czytałem podobny problem
  14. rozumiem że to było do mnie z tą kontrolką ale TY chcesz wsad z benzyniaka? bo do TDI mam zapytaj na elektroda.pl a jak nie to dzwoń na 513 090 182 gość naprawia liczniki i ma wsady, zaproponuj mu jakaś drobną sumę i będziesz miał pewny wsad
  15. aju odpowiedział(a) na zahmar temat w Układ Jezdny
    H&R robi dobre dystanse, koszt za komplet około 1tyś zł
  16. ogrom pracy przy caha nie wiem czy jest opłacalny przy P&P brd
  17. aju odpowiedział(a) na czaja77 temat w Audi A4 B5
    Nie napisałem że to szajs, pakują lepsze części ale jednemu trafi się MS w środku a innemu TRW czy jeszcze coś innego. Czasami wahacze markowane są w środku jeszcze logiem innych producentów choć coraz rzadziej. Tak czy inaczej dla mnie to nie firma, to zwykły pakowacz i albo się trafi albo nie
  18. aju odpowiedział(a) na Kulis temat w 1.9TDI
    z jakiego auta?
  19. Pany a z ciekawości jak aktywować kontrolkę niezapięcia pasów
  20. aju odpowiedział(a) na czaja77 temat w Audi A4 B5
    ale Ruvile w środku może być mS, trw albo cokolwiek innego.... no ale zakładajcie :gwizdanie:
  21. tylko VAG, u mnie też nie działa przyciskami Resztę masz na forum jak to zrobić (jeśli nie masz vaga, to polecam kupić, tani kabel kosztuje tylko ile wykasowanie takiej inspekcji w warsztacie lub może nawet mnie, a zostanie na przyszłość)
  22. jeśli zasada wymiany dwumasy na jednomas jest taka sama jak przy TDIkach to konstrukcja mocowania docisku była taka sama, jutro CI to sprawdze co do jednomasu w 1,8t
  23. Chłopie ale jednomas mocowanie sprzęgła ma jak dwumas więc gdzie problem?
  24. powiedz do jakiego auta chesz docisk i tarczę, wyslij mi na PW vin. A jutro odesle Ci cene i czy jest dostpene
  25. aju odpowiedział(a) na czaja77 temat w Audi A4 B5
    Ruville zależy co zapakują do kartona.... ja bym brał inną firmę :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.