Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. dzięki[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 11:59_________________________________________________aha jeszcze ma ktoś rozpiskę [br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 12:21_________________________________________________mam coś takiego ale z A6 nie wiem czy pokrywa się to z A4
  2. sory za OT nie mogłem się powstrzymać Mimo to ja bym robił swapa, wyjdzie taniej i mniej problemów później będzie
  3. no i zegary już europejskie wszytko gra aż miło... czas na pozbywanie się błędów typu żarówki, spryskiwacze... i teraz znów pytanie do was nie mogę znaleźć rozpiski szarej kostki, oraz czy dobrze ponumerowałem piny w tej kostce?
  4. dokładnie, ja bym się nie zastanawiał, wywalał to 2,5 i wstawiał jakiś dobre 1,9
  5. to może warto poczekać... wtedy 4ka spadła by pewnie z ceny biorę pod uwagę...
  6. no właśnie trochę się tego boję no ale cóż... trzeba działać
  7. Witam dlaczego nie mam żadnego kanału do adaptacji? przez to nie mogę zakodować sobie kluczyków do c.zamka Da się to jakoś obejść, zrobić inaczej? W warsztacie nie mają problemu z kodowaniem kluczyka do c.zamka
  8. wiem że są różne, widziałem na allegro, ale po docięciu, przycięciu myślę że jakoś ją tam zapakuje
  9. no to wsad wgranym teraz jak podmienić tarczę? jak ściągnę szybkę chyba to się trzyma na tych plastikowych zatrzaskach to co dalej? nie chce nic zepsuć
  10. to już będzie 5ka?
  11. czyli mam ciągnąć kable od licznika aż do drzwi bo tak to zrozumiałem
  12. dzięki, tak też wcześniej zrobiłem
  13. a już rozumiem, aczkolwiek w realu nie wiem gdzie to jest no ale ma się miernik i próbówkę to będzie się działać
  14. Tylne krańcówki są podwójne dochodzą do niej 2 kabelki a masa jest na śrubie i nie jest obojętne pod który kabel się wepniesz nie bardzo rozumiem
  15. dziś nie dałem rady, cały dzień montowałem fis-a koledze i w sumie jeszcze nie skończyliśmy.. ale o tym w innym wątku Dodam coś jutro
  16. pany działający wsad dla TDI vdo drzwi ogarnę tylko muszę uruchomić FIS bo na wsadzie z pół fisa pełen fis jest czarny
  17. ja nie, wyświetla mi otwarte drzwi kierowcy albo pasażera zarówno u mnie jak i właśnie u znajomego
  18. w sumie masz rację, zostało mi tylko wgranie jakiegoś wsadu z europejskiego TDI, ma ktos? podzieli sie? jak trzeba zapłacę czy coś
  19. czyli mam wyprowadzić mu 3 kabelki? z pinu 17, 18 oraz 19?
  20. można latać bez zegarów po wyłączeniu imo
  21. ok panowie dam te piny do masy :oklaski:, kolega nie ma manetki ale cytuje "jak będę przykładał kabelek do masy to będą się przełączać funkcję" coś w tym jest więc który pin odpowiada za przęłączanie funkcji Ma ktoś wsad do europejskiego TDI + FIS? takiego pewnego że działa..?? Dodam że mam jeszcze 3 takie fisy, koszt to 50zł sztuka, jak ktoś zainteresowany to fisa można sprawdzić na miejscu Uploaded with ImageShack.us
  22. oryginalne części.... ciekawe ciekawe :gwizdanie:
  23. tak tak.... "zdrowa" używka, taka sama nie wiadomo jak regeneracja przy której chociaż masz gwarancję i niech mi ktoś nie pisze o sprawdzaniu luzów palcem
  24. aju odpowiedział(a) na beemek88 temat w Audi A4 B5
    zobacz czy woda go nie zalewa, samo się nic nie naprawia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.