Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. dodam iż prawdopodobnie nie można dopasować byle jakiego modułu odbiorczego do byle jakiego licznika, swoje przypuszczenia opieram na: podłączyłem moduł z audi A3 niemiec z licznikiem audi A6c5.... i od godziny 11 brak zmian (palmy nie ma a jaest już 23.25) w tym czasie licznik w innym a6c5 zdazyl sie juz dawno zsynchronizować
  2. wczoraj koło 19, poznań, rejestracje KR, ciemne a4B6 naklejka klubowa na szybkach tylnich? na rondzie stałem obok audi Q7 srebrna ale kierownik z kierowniczka nie reagowali na zaczepki
  3. to jager z automatu notabene.. moj pol fis obchodzil sie bez tego zlacza, dodatko mial calkiem inny tyl licznika
  4. dokładnie, nawet jak kupisz nowy wyświetlacz to kleić trzeba
  5. OK, będę szukał
  6. radio posiada sterowanie zmieniarką więc będzie działać, byle byś dobry kabel kupił
  7. Panowie nie mogę w tym wątku znaleźć gdzie mam podczepić kabel do drzwi przednich pasażera ktoś pomoże? tył zrobiłem
  8. zależy jak wgrywasz wsad Tak czy inaczej dla mnie gra nie warta świeczki. Zobaczył bym jeszcze czy na teście zegarów wskazówki stoją idealnie pionowo, byc może ktoś je demontował i później wsadzał bez sprawdzania tego.
  9. Okłamywanie liczników najczęściej spowodowane jest zmianą felg/opon być może i TY masz nietypowy rozmiar koła bądź opony? Dodatkowo dodam że nic z tym nie zrobisz, możesz wgrać inny wsad licznika ale czy coś się zmieni na lepsze nie mogę zagwarantować. Poza tym każde auto zawyża prędkość na liczniku..
  10. z tym że w B5 nie koduje się kluczy w module komfortu bo w B5 się z nim nie łączy, trzeba wejść w 35C.ZAMEK jesli chcemy kodować c.zamek lub w 17LICZNIK jesli chcemy kodować immo
  11. trzeba mieć sprzęt i pewną rękę no i wyświetlacz na wymianę
  12. ktoś wie jak ten moduł wewnątrz zegarów wygląda lub jak to sprawdzić? Dodam iż pewnie za parę nie będę na to zwracał uwagi ale dziś mnie to"gniecie" [br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 22:38_________________________________________________zewnętrzny to pewnie musi być dodatkowa wtyczka a ja miałem tylko dwie kostki, nie było nawet tej od fisa
  13. na podwórku mam a4 z anglii z palmą przy godzinie (pół fis)
  14. 8d0 920 980[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 22:20_________________________________________________ale wiadomo że wsad jest z europejczyka, tylko nie pamiętam z jakiego nr licznika, jutro zerknę chyba że to nie chodzi o wsad a o soc mechanicznego
  15. ja u niego robiłem osobiście, polecam
  16. nie nie ma żadnego dodatkowego złącza, tak samo jak w starym liczniku nie było takiego, dawca licznika to AJM czyli jak mój i rocznik też ten sam
  17. na poprzednim liczniku miałem palmę i synchronizował się sam.... licznik w aucie chodzi już jakieś 10godzin bez odłączania
  18. taki kabel nie podejdzie, musi być kabelek z "emulatorem" który uda że podłączona jest zmieniarka
  19. a ja ogarnalem to wlasnie inaczej vag 311.2-N -> 17 ->11 /login 0XXXX/ (pin licznika) adaptacja 10 -> 21 => 1 (gdzie 1 liczba kluczy) test / save wyciagamy klucz i działa
  20. vag tacho i kabel do tego mi na 3 zegarach poszło wszytko jak trzeba, a jak nie to podjedz w polsce do magika niech wylaczy Ci immo
  21. vad tacho -> imo off poza tym naprawa/wymiana fis-a to pare godzin 3-6godz w zaleznosci od magika, chyba ze wysylasz gdzies zegary
  22. kolejny problem... nie mam "palemki" czyli zegara radiowego, jakieś pomysły?
  23. no i panowie jak rozwiązać ten problem? po zmianie licznika koledze auto odpala ale dioda mruga i pojawia się właśnie taki błąd
  24. dzięki kolego, to to odpuszczam Za to zapomniałem podłączyć drzwi pasażera ale przód Panowie jak to podłączaliście bo w odróżnieniu od tyłu nie ma tego czujnika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.