Treść opublikowana przez aju
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dodam iż prawdopodobnie nie można dopasować byle jakiego modułu odbiorczego do byle jakiego licznika, swoje przypuszczenia opieram na: podłączyłem moduł z audi A3 niemiec z licznikiem audi A6c5.... i od godziny 11 brak zmian (palmy nie ma a jaest już 23.25) w tym czasie licznik w innym a6c5 zdazyl sie juz dawno zsynchronizować
-
Spotkania na drodze
wczoraj koło 19, poznań, rejestracje KR, ciemne a4B6 naklejka klubowa na szybkach tylnich? na rondzie stałem obok audi Q7 srebrna ale kierownik z kierowniczka nie reagowali na zaczepki
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
to jager z automatu notabene.. moj pol fis obchodzil sie bez tego zlacza, dodatko mial calkiem inny tyl licznika
-
[ALL B5] Wymiana wyświetlacza FIS
dokładnie, nawet jak kupisz nowy wyświetlacz to kleić trzeba
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
OK, będę szukał
-
Symphony II i wyjście mini jack pod mini ISO
radio posiada sterowanie zmieniarką więc będzie działać, byle byś dobry kabel kupił
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie nie mogę w tym wątku znaleźć gdzie mam podczepić kabel do drzwi przednich pasażera ktoś pomoże? tył zrobiłem
-
[ALL B6] Kalibracja prędkościomierza
zależy jak wgrywasz wsad Tak czy inaczej dla mnie gra nie warta świeczki. Zobaczył bym jeszcze czy na teście zegarów wskazówki stoją idealnie pionowo, byc może ktoś je demontował i później wsadzał bez sprawdzania tego.
-
[ALL B6] Kalibracja prędkościomierza
Okłamywanie liczników najczęściej spowodowane jest zmianą felg/opon być może i TY masz nietypowy rozmiar koła bądź opony? Dodatkowo dodam że nic z tym nie zrobisz, możesz wgrać inny wsad licznika ale czy coś się zmieni na lepsze nie mogę zagwarantować. Poza tym każde auto zawyża prędkość na liczniku..
-
[ALL B5] Problem z pilotami po demontażu licznika
z tym że w B5 nie koduje się kluczy w module komfortu bo w B5 się z nim nie łączy, trzeba wejść w 35C.ZAMEK jesli chcemy kodować c.zamek lub w 17LICZNIK jesli chcemy kodować immo
-
[ALL B5] Wymiana wyświetlacza FIS
trzeba mieć sprzęt i pewną rękę no i wyświetlacz na wymianę
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ktoś wie jak ten moduł wewnątrz zegarów wygląda lub jak to sprawdzić? Dodam iż pewnie za parę nie będę na to zwracał uwagi ale dziś mnie to"gniecie" [br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 22:38_________________________________________________zewnętrzny to pewnie musi być dodatkowa wtyczka a ja miałem tylko dwie kostki, nie było nawet tej od fisa
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
na podwórku mam a4 z anglii z palmą przy godzinie (pół fis)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
8d0 920 980[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 22:20_________________________________________________ale wiadomo że wsad jest z europejczyka, tylko nie pamiętam z jakiego nr licznika, jutro zerknę chyba że to nie chodzi o wsad a o soc mechanicznego
-
[ALL B5] Wymiana wyświetlacza FIS
ja u niego robiłem osobiście, polecam
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nie nie ma żadnego dodatkowego złącza, tak samo jak w starym liczniku nie było takiego, dawca licznika to AJM czyli jak mój i rocznik też ten sam
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
na poprzednim liczniku miałem palmę i synchronizował się sam.... licznik w aucie chodzi już jakieś 10godzin bez odłączania
-
Symphony II i wyjście mini jack pod mini ISO
taki kabel nie podejdzie, musi być kabelek z "emulatorem" który uda że podłączona jest zmieniarka
-
[B5 AEB] Błąd immo 01179 oraz ciagle denerwujaca diodka immo na liczniku
a ja ogarnalem to wlasnie inaczej vag 311.2-N -> 17 ->11 /login 0XXXX/ (pin licznika) adaptacja 10 -> 21 => 1 (gdzie 1 liczba kluczy) test / save wyciagamy klucz i działa
-
[ALL B5] Wymiana wyświetlacza FIS
vag tacho i kabel do tego mi na 3 zegarach poszło wszytko jak trzeba, a jak nie to podjedz w polsce do magika niech wylaczy Ci immo
-
[ALL B5] 18" felgi i silnik 1.6 ? masz takie ?
bo Niuton robi robotę
-
[ALL B5] Wymiana wyświetlacza FIS
vad tacho -> imo off poza tym naprawa/wymiana fis-a to pare godzin 3-6godz w zaleznosci od magika, chyba ze wysylasz gdzies zegary
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
kolejny problem... nie mam "palemki" czyli zegara radiowego, jakieś pomysły?
-
[B5 AEB] Błąd immo 01179 oraz ciagle denerwujaca diodka immo na liczniku
no i panowie jak rozwiązać ten problem? po zmianie licznika koledze auto odpala ale dioda mruga i pojawia się właśnie taki błąd
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dzięki kolego, to to odpuszczam Za to zapomniałem podłączyć drzwi pasażera ale przód Panowie jak to podłączaliście bo w odróżnieniu od tyłu nie ma tego czujnika