Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. temat wg mnie do kosza, ile razy można o tym samym
  2. tylko 35profil, inne nie wchodzą :gwizdanie:
  3. ja używałem takiego czegoś (http://moto.allegro.pl/przetwornica-napiecia-220v-600w-usb-2xgniazda-m306-i1747042329.html) w poprzednim aucie, powiem szczerze że to się przydaje tylko pod namiot albo na ryby aaa... i ja starałem się uzywać to tylko na odpalonym aucie bo na wyłączonym zapłonie akumulator "wcinało" szybciej niż mocny wzmacniacz car audio
  4. Jak już ma takie zegary to lepiej zmienić pływak albo przerobić zegary. Choć pływaki na szrotach tanie więc ja bym zmienił wtedy pływak i po sprawie
  5. nie jest to nr zegarów ale znalazłem taki nr na ebayu i jest on na zegarach z audi A6 http://cgi.ebay.at/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=200602863175[br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 10:32_________________________________________________ale dla pewności trzeba podłączyć VAGa i przeczytać nr zegarów
  6. Wskazuje na błąd zapisany w sterowniku poduszek, więc na początek zacząłbym od diagnozy owego sterownika. Mam tylko nadzieję, że nie korzystasz z klona VCDS 10.6.2, gdyż na forum Passata widziałem wysypane liczniki po diagnozie tym "interfejsem" dokładnie, jeśli korzystasz z jakiegoś klona czy innego (CHINA) być może że będziesz miał do zmiany zegary My uwaliliśmy passata CC, tyle że on w ogóle nie kręcił rozrusznikiem
  7. aju odpowiedział(a) na Luka3s temat w Audi A4 B5
    zmierz pobór prądu bo cały czas wróżymy z fusów
  8. aju odpowiedział(a) na Luka3s temat w Audi A4 B5
    może być, ale to gdybanie
  9. każdemu się podoba co innego, TWOJE auto TWOJA decyzja, bierz 19
  10. na dzień dobry: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=216107.0 ale coś jeszcze widziałem o tym ale nie mogę znaleźć jak znajdę to podrzucę
  11. ja mam tak przez chwilę jak włączam klimę ale po paru sek ustaje
  12. aju odpowiedział(a) na Luka3s temat w Audi A4 B5
    mógł paść, jest wiele bubli na rynku, jednak być może coś Ci "ciągnie" prąd i to bym sprawdził Rozumiem że masz voltomierz w zegarach i po odpaleniu wskazówka rośnie za 14v
  13. a co mocniej się pociera jak jest więcej mocy? przy upalaniu temp oleju rośnie i tyle, zobacz mój temat dyskusja o chłodnicy oleju...
  14. no przecież nie 230konne
  15. najprawdopodobniej były jakieś zawirowania na tym trzpieniu/zaworze który łączy się z rurka i kolektorem wydechowym, EGR nie pracował poprawnie, na postoju wydawał czasem ciche "jęki" ale kaczka a w czasie jazdy właśnie świstał (coś ala big turbo hahah)
  16. u mnie różnie zależy jak leży
  17. zgrzyt przy zmianie biegów to najczęściej padnięty/padający synchronizator a to = wymiana skrzyni (bo naprawiać się nie opłaca) Wątpię że da coś wymiana oleju, chyba że go tam jest za mało lub wcale Jedynym jeszcze elementem poza Tobą które może niszczyć skrzynie jest sprzęgło z wysprzęglikiem...
  18. ja miałem dokładnie to samo, szczególnie jak od ok 2tyś przyładowałem gaz do podłogi Teraz już tylko z rolki mogę lecieć szczególnie z 3.0tdi
  19. od pewnego czasu ujeżdżam oponki DUNLOP Sportmaxx w rozmiarze 225/35-19 Powiem szczerze że na prawdę kleją się drogi szczególnie zadowolony jestem na mokrym, bo na suchym to i chińczyki się trzymają.
  20. tył trzeba się wpiąć w takie wypustki gumowe przy zamku na karoserii, pokażę Ci dokładnie i zrobię zdjęcie jak będę w garażu
  21. najtańsza opcja to podać nr licznika, a wyjęcie licznika to maks 3 minuty
  22. na małym tak pokazywał to wiem ale czy teraz tak Ci się robi? jęśli tak to nie umiem Ci pomóc dla mnie to niemożliwe bo to inne piny w tym liczniku
  23. nie ma kabli, pół fis pokazuje tylko drzwi kierowcy i klapę tylną
  24. no kłaść kable, samo się nie zrobi niestety
  25. to ja wiem ze korci... ja w 3 miesiace straciłem 1,5 mm bieznika a ja sprzęgło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.