Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. kolega ma ponad 210 i jeździ już 2rok ponad 50tyś nakulane (tylko sprzęgła zmienia)
  2. jest jeżdżone w sumie tylko w poznaniu i na trasie poznan-zielona góra pali ok 14-17 srednio
  3. było miliony razy Blaupunkt jest ciekawy, nie wiem jak z kolorem świecenia... ale nie będzie potrzeba przejściówek pewnie
  4. aju odpowiedział(a) na Bartek85 temat w Audi A4 B6/B7
    a sprzęgło Ci się nie kończy?
  5. wiesz czym się różnią lampy uk od europejskich (soczewkowych)? odwróconą przysłoną... na takich ludziach co nie wiedzą i wolą kupić właśnie się zarabia
  6. przestawić przesłonę w soczewce, musisz rozebrać lampę, ten pstryczek służy tylko żeby nie oślepiać a nie żeby było dobrze
  7. nie nie, póki jest gwarancja to zero programów Za często coś jest nie tak żeby tracić gwarancję.... więc nie jest tak różowo Ale odjazd z pod świateł bezcenny
  8. wsady można dowolnie mieszać, przestrzegać trzeba tylko zasad: takie same zegarki oraz fis jeśli się to zgadza to można wgrywać
  9. bo u tak nigdy nie pasują przynajmniej zawsze ja muszę używać starej
  10. no łożyska na tył jak powiesz to będą wiedzieć w tarczy są dwa, mniejsze i większe, potrzebujesz dwa takie komplety
  11. pierścień z ząbkami, ściągniesz tarcze i odwrócisz to zobaczysz, nie zawsze da się go odzyskać No i kup łożyska, bo łożyska są w tarczy
  12. odłącz kostki od zegara i podłącz na nowo, jeśli problem się powtórzy to odłącz wtyczkę koloru szarego, w niej znajdź pin "RESET" i podłącz go na chwilę do masy...
  13. wygląda jak z fabryki
  14. podłącz pin resetu z masą na chwilę, może reset w manetce coś szwankuje[br]Dopisany: 20 Sierpień 2011, 21:48_________________________________________________w sumie to wystarczy odłączyć wtyczki
  15. jaki to silnik dokładnie? jak CR albo PD to ja bym wylewał cały bak i lał nową ropę
  16. kolega wymieniał mi zacisk a ja mu licznik, więc nie Wiem jak odpowietrzał ale pewnie standardowo
  17. zacisk podmieniony, wybrałem sobie najlepiej wyglądający
  18. jeszcze ze 2-3 tyś km maks i skończę klocki, uderzę do CIebie
  19. myślałem że to przypadłość mojego egzemplarza.. wiesz taki "foch" a tu widzę "genetycznie" wyssana przypadłość
  20. red miałem w fiacie coupe 16vTurbo... średnio byłem zadowolony i jeszcze wtedy mi zimermany popękały nieźle w życiu bym nie pomyślał... szczerze mówiąc nie wiem co teraz pod tą tarczę
  21. namówiłeś mnie dzięki... co do hamulców to na Ciebie można zawsze liczyć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.