Treść opublikowana przez aju
-
[B5 AFN] Jak przyśpieszam, to dymi na czarno
Twoja wiedza i sposób jej przekazywania mnie powala o cierpliwości nie wspomnę...
-
[B6 AVF] Pilot nie otwiera centralnego zamka
dlatego pozniej zapytalem czy alarm dokladany
-
[ALL B5] Gdzie kupić dobrą turbinę AWX po regeneracji?
no dam CI gwarancje rozruchowa bo sam bym tego oczekiwał od kogoś. na PW wysle Ci zaraz moj nr telefonu, przekrec jutro do mnie to ustalimy wszytko
-
[ALL B5] Gdzie kupić dobrą turbinę AWX po regeneracji?
w weekend za dwa tygodnie tak wcześniej nie ma mnie w PO Jeden AWX dalej jeździ, jeszcze jest nie wymontowany
-
[ALL B5] Gdzie kupić dobrą turbinę AWX po regeneracji?
odezwij się jutro na PW jeśli jesteś zainteresowany. Podam CI nr do mnie i jak będziesz chciał jakieś zdjęcia itp
-
[ALL B6] DEF. na liczniku - błąd sum kontrolnych
ja wiem co tam wtedy jest jest jeszcze opcja z mrugająca kropką Jak nie wyjdzie z przeliczaniem to zobacz nowy wsad, ale znajomy mi pisze że to też nic nie da, podobno tylko na "stół" je trzeba
-
[ALL B5] Gdzie kupić dobrą turbinę AWX po regeneracji?
co to jest na wstępie? dla jednego to godzina po odpaleniu inni przyjeżdżają po pół roku i mówią panie padła dlatego ogólnie nie lubię sprzedaży tego typu sprzątu Dla przykładu kupiłem sobie nowego gareta właśnie AWX nowy nie regenerowany i po niecałych 2tyś okazuje się że był uszkodzony (reklamacja w toku) dobrze że nie był mi potrzebny.
-
[B5 AFN] Jak przyśpieszam, to dymi na czarno
mały niuans - dolot (czyli układ dostarczania powietrza do silnika) zaczyna się od łapacza powietrza zaraz za grilem a nie przy turbosprężarce i kończy w głowicy gdyż kolektor ssący jest również elementem układu dolotowego. tylko że łapacz powietrza nie będzie miał wpływu na czarny dym a jak widać kolega nie jest chyba super mechanikiem kolektor fakt ale z praktyki wiemy że najczęściej dolot nieszczelność łapie na drodze między turbiną a EGR nawet bym powiedział
-
[ALL B5] Gdzie kupić dobrą turbinę AWX po regeneracji?
regenerowana bez oddania swojej to około 1000zł i do tego są regenerowania i "regenerowania" Nie namawiam Cię do kupna, na prawdę jest mi to obojętne bo i tak zejdą mi w kilka, kilkanaście dni
-
[ALL B5] Gdzie kupić dobrą turbinę AWX po regeneracji?
no co TY na używkę?
-
[ALL B5] Gdzie kupić dobrą turbinę AWX po regeneracji?
ja zawsze regeneruję tu http://www.turboserwis.eu/oferta.html (4 już i jeszcze żadna nie nawaliła, odpukać) mam też dwie używki na podwórku, 650zł sztuka, suche zarówno od strony zimnej jak i gorącej, bez luzów (na tyle ile można sprawdzić używkę palcem)
-
[ALL B6] DEF. na liczniku - błąd sum kontrolnych
w VW działa to co napiał kolega, w audi podobno nie... więc rób i pisz czy mam racje ps. bo czasami nawet w tak starych zegarach można zaliczyć wtopę z przebiegiem
-
[ALL B6] DEF. na liczniku - błąd sum kontrolnych
używałeś pewnie commandera? Wysypałeś wsad licznika
-
[B6 AVF] Pilot nie otwiera centralnego zamka
no niech wyje, ważne żeby dało się zakodować ten alarm to pewnie jakiś dołożony, ja bym go odpiął (całą centralkę) i zobaczył czy odpali
-
[ALL B5] Sprzęgło 1.9TDI
sachs bdb, też jak sprzęgło wkładam to tylko sachs... Radzikowski bdb w sprzęgłach, szczególnie do sportu (wzmacnianych)
-
[B6 AVJ] J271 gdzie sie znajduje bład 17072
zobacz pod maskę, nie mam nr a z głowy nie chcę strzelać
-
[B6 AVF] Pilot nie otwiera centralnego zamka
zakoduj jeszcze raz pilot
-
[B5 AFN] Czy pęknięcie rury dolotu może być przyczyną błędu 17958?
zaklej sobie oponę taśmą izolacyjną.... ciśnienie tam jest prawie takie same mały off topic coś poza tematem
-
[B6 AVJ] J271 gdzie sie znajduje bład 17072
17072 Przekaźnik silnika - zwarcie do plusa 6-według schematu pusty 5-regulacja silnika 3-przekaźnik płynu chłodzącego-duża moc grzewcza 2-przekaźnik płynu chłodzącego-mała moc grzewcza 1-przekaźnik silnika pompy chłodzącej paliwo 4-przekaźnik sterowania silnika
-
[B5 AFN] Samozapłon, co teraz?
nie pisze na jakich częściach to robi.. ja mam sprawdzony warsztat regenerujacy co robi za 800zł regenracje jesli oddasz swoja turbine A moze "pewna" używka? ceny 500-700zł myślę że da się wyrwać coś dobrego
-
[B5 AHH] licznik Jager wymiana
imo kodujesz bez problemu vagiem do swoich kluczyków
-
[B5 AFN] Samozapłon, co teraz?
o wszystkim już było co dotyczy wymiany turbin Dziwi mnie tylko czemu nie odpala, przecież padniecie turbiny nic nie przeszkadza w odpalaniu
-
[B5 AFN] Jak przyśpieszam, to dymi na czarno
zaczyna się przy turbinie a kończy się przy kolektorze dolotowym
-
[B5 AEB] 18 czy 19 cali
głupoty gadasz w poznaniu też nie ma miodu a jakoś się jeździ... poza tym najwięcej płaczą Ci którzy jeżdżą na "balonie"
-
[B5 AJM] Huczy w prawym przednim kole
lepiej zobacz czy osłona tarczy nie trze właśnie o nią