Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. Twoja wiedza i sposób jej przekazywania mnie powala o cierpliwości nie wspomnę...
  2. dlatego pozniej zapytalem czy alarm dokladany
  3. no dam CI gwarancje rozruchowa bo sam bym tego oczekiwał od kogoś. na PW wysle Ci zaraz moj nr telefonu, przekrec jutro do mnie to ustalimy wszytko
  4. w weekend za dwa tygodnie tak wcześniej nie ma mnie w PO Jeden AWX dalej jeździ, jeszcze jest nie wymontowany
  5. odezwij się jutro na PW jeśli jesteś zainteresowany. Podam CI nr do mnie i jak będziesz chciał jakieś zdjęcia itp
  6. ja wiem co tam wtedy jest jest jeszcze opcja z mrugająca kropką Jak nie wyjdzie z przeliczaniem to zobacz nowy wsad, ale znajomy mi pisze że to też nic nie da, podobno tylko na "stół" je trzeba
  7. co to jest na wstępie? dla jednego to godzina po odpaleniu inni przyjeżdżają po pół roku i mówią panie padła dlatego ogólnie nie lubię sprzedaży tego typu sprzątu Dla przykładu kupiłem sobie nowego gareta właśnie AWX nowy nie regenerowany i po niecałych 2tyś okazuje się że był uszkodzony (reklamacja w toku) dobrze że nie był mi potrzebny.
  8. mały niuans - dolot (czyli układ dostarczania powietrza do silnika) zaczyna się od łapacza powietrza zaraz za grilem a nie przy turbosprężarce i kończy w głowicy gdyż kolektor ssący jest również elementem układu dolotowego. tylko że łapacz powietrza nie będzie miał wpływu na czarny dym a jak widać kolega nie jest chyba super mechanikiem kolektor fakt ale z praktyki wiemy że najczęściej dolot nieszczelność łapie na drodze między turbiną a EGR nawet bym powiedział
  9. regenerowana bez oddania swojej to około 1000zł i do tego są regenerowania i "regenerowania" Nie namawiam Cię do kupna, na prawdę jest mi to obojętne bo i tak zejdą mi w kilka, kilkanaście dni
  10. no co TY na używkę?
  11. ja zawsze regeneruję tu http://www.turboserwis.eu/oferta.html (4 już i jeszcze żadna nie nawaliła, odpukać) mam też dwie używki na podwórku, 650zł sztuka, suche zarówno od strony zimnej jak i gorącej, bez luzów (na tyle ile można sprawdzić używkę palcem)
  12. w VW działa to co napiał kolega, w audi podobno nie... więc rób i pisz czy mam racje ps. bo czasami nawet w tak starych zegarach można zaliczyć wtopę z przebiegiem
  13. używałeś pewnie commandera? Wysypałeś wsad licznika
  14. no niech wyje, ważne żeby dało się zakodować ten alarm to pewnie jakiś dołożony, ja bym go odpiął (całą centralkę) i zobaczył czy odpali
  15. aju odpowiedział(a) na dero686 temat w Audi A4 B5
    sachs bdb, też jak sprzęgło wkładam to tylko sachs... Radzikowski bdb w sprzęgłach, szczególnie do sportu (wzmacnianych)
  16. zobacz pod maskę, nie mam nr a z głowy nie chcę strzelać
  17. zakoduj jeszcze raz pilot
  18. zaklej sobie oponę taśmą izolacyjną.... ciśnienie tam jest prawie takie same mały off topic coś poza tematem
  19. 17072 Przekaźnik silnika - zwarcie do plusa 6-według schematu pusty 5-regulacja silnika 3-przekaźnik płynu chłodzącego-duża moc grzewcza 2-przekaźnik płynu chłodzącego-mała moc grzewcza 1-przekaźnik silnika pompy chłodzącej paliwo 4-przekaźnik sterowania silnika
  20. aju odpowiedział(a) na Krzyh00 temat w 1.9TDI
    nie pisze na jakich częściach to robi.. ja mam sprawdzony warsztat regenerujacy co robi za 800zł regenracje jesli oddasz swoja turbine A moze "pewna" używka? ceny 500-700zł myślę że da się wyrwać coś dobrego
  21. imo kodujesz bez problemu vagiem do swoich kluczyków
  22. aju odpowiedział(a) na Krzyh00 temat w 1.9TDI
    o wszystkim już było co dotyczy wymiany turbin Dziwi mnie tylko czemu nie odpala, przecież padniecie turbiny nic nie przeszkadza w odpalaniu
  23. zaczyna się przy turbinie a kończy się przy kolektorze dolotowym
  24. głupoty gadasz w poznaniu też nie ma miodu a jakoś się jeździ... poza tym najwięcej płaczą Ci którzy jeżdżą na "balonie"
  25. lepiej zobacz czy osłona tarczy nie trze właśnie o nią

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.