Treść opublikowana przez aju
-
facebook - działa wam?
już działa
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
polecam forum tdiclub.com a tu przykład http://forums.tdiclub.com/showthread.php?t=261708
-
[B5 AEB] Sprzęgło + koło zamachowe
każdą część która ma swój nr można kupić osobno Dodam tylko że przy zestawach typu tarcza + docisk nie opłaca się kupić jednaj części gdyż częśto cena np tarczy przekracza 70% ceny zestawu
-
[ACK B5] Co to za urządzenie
bo drugą przełożył do następnego auta?
-
[B5 AEB] Sprzęgło + koło zamachowe
bzdura, można kupować same tarcze same dociski itd
-
[B5 ADR] Wymiana alternatora
Nie musisz rozbierać, nie wiem jak będzie w 1,8 ale u mnie w 1,9 musiałem odkręcić wisco bo nie chciała wyjść jedna śruba alternatora Robota może trochę denerwująca ale na prawdę nie jest to nic trudnego
-
facebook - działa wam?
dokładnie ten komputer jest w sieci lokalnej (osiedlowej) a reszta jest u niezależnych operatorów typu dialog
-
[INNE] matryca do TV SONY
napisz to na forum elektroda.pl ale z doświadczenia wiem że raczej nie dostaniesz takiej matrycy w pieniądzach powiedzmy normalnych, jesli w ogóle będzie dostępna. Jedyna to używka jak komus padło cos innego w takim tv to się dzieje bardzo rzadko. Ja chciałem wyminić matrycę w tv philips
-
[B5 1Z] Ile śrub mocujących skrzynię biegów do silnika ?
dokładnie
-
[B6 AVB] Świstanie, gwizdanie przy przyspieszaniu
Witam Pacjent to audi a4 b6 silnik 1,9tdi AVB więc 100konny W aucie nastąpiła awaria turbiny, mianowicie olej poszedł do dolotu i w wydech. Turbina wsadzona NOWA, logi OK, doładowanie oczywiście OK, żadnego przeładowania itd. Auto zrobiło już tak ponad 8tyś km, nie bierze oleju. Nie kopci w czasie jazdy, tylko co jakiś czas puści szarego bąka przy odpalaniu. W czasie przyspieszania coś zaczyna świastać czym gaz jest bliżej podłogi tym świstanie jest mocniejsze, zaczyna się to w okolicach 2000~rpm. Pod obciążeniem świst jest dużo większy niż przy wkręcaniu na postoju. Dodatkowo gdy auto jest zimne pierwsze km świstu praktycznie nie ma Auto po awarii dalej ma katalizator oraz stary wydech. Dolot był mniej więcej czyszczony. Myśleliśmy że może dziura w dolocie ale nie, ani kopcenia na czarno ani nie występuje niedoładowanie. Luz na wirniku turbiny praktycznie nie występuje, obie strony turbiny suche nie zaolejone itp. Jakieś sugestie bo mechanicy nie wiedzą co robić a kolega powoli nie wie co o tym myśleć [br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 21:44_________________________________________________a dodam że auto po jeździe wydobywa bardzo ostry mocny zapach z wydechu, aż drapiący, paliwo ze stacji.[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 22:03_________________________________________________ problem zniknął po wymianie EGR
-
[B5 AJM] Przepustnica....
jesli chodzi o EGRa to na forum jest wszytko co jego dotyczy
-
[B5 AJM] Przepustnica....
tam nie ma przepustnicy, pewnie chodzi CI o zawór EGR [br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 13:34_________________________________________________
-
facebook - działa wam?
u mnie z jednego ip działa a z tego na którym teraz pisze nie działa... z komórki też działa
-
[ALL B5] 18" felgi i silnik 1.6 ? masz takie ?
jam mam 19
-
[B5 AJM] Kanał 35 (c.zamek) brak kanałów do adaptcji
idę zobaczyć czy działa [br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 16:18_________________________________________________Dodam że w VCDSie miałem aktywny kanał 21 w którym można zakodować klucze, jednak nie do końca zadziałało to umnie, po wpisaniu że koduję dwa klucze i wciaskaniu test, save auto dało znać kierunkowskazami jednak klucze dalej nie działały (c.zamek) Następnie przeprowadziłem procedurę opisaną przez darek w innym temacie (czyli jeden kluczyk w stacyjce drugi w drzwiach) i dopiero wtedy dało się zakodowac klucze.
-
facebook - działa wam?
od ponad godziny po wejściu na facebook.com mam a jak wchodzę na .pl to w ogóle nie można wyświetlić strony
-
Spotkania na drodze
ciemne ??? czarne chyba mam mega czarne szyby więc mógł być też granatowy
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
mogles sie odezwac....
-
[ALL B5] Rodzaje Silników montowanych w AFN
wymieniaj na nowsze z PD (pompowtryskami) jak słupek do roboty to koszty jak wymiana na inny nowszy lepszy silnik
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
to nie moja decyzja więc niech se klika
-
[ALL TDI] sprawdzenie EGRa VAGiem
dziękuję
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dzięki, nie myśleliśmy żeby to przytrzymać
-
[ALL TDI] sprawdzenie EGRa VAGiem
Panowie gdy nie ma żadnych błędów odnośnie pracy EGRa to które grupy zlogować żeby mieć podgląd na jego pracę
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie zauważyłem że Temp oleju najpierw rośnie mi do 120-140stopni później w około 1-2sek spada na okolice 90-100 i tak stoi w zależności jak jadę, czasem jednak temp znów skacze na 120-140 stopni bardzo szybko (fizycznie nie ma możliwości podgrzać coś w takim tempie) po czym po jakimś czasie schodzi na 90-100stopni. Dodatkowo zauważyłem że gdy skręcam ostro w lewo to temp spada z tych 120-140 od razu na 90-100 Czujnik w misce czy coś z połączeniem? Zegary ok u znajomego nie robią takich numerów[br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 09:26_________________________________________________jeszcze jeden problem ale u znajomego, jak pisałem wcześniej nie ma on manetki do kompa. manu przerzuca za pomocą guziczków pod deską... no i przyszła pora na reset danych i tu niespodzianka po dotknięciu "resetu" do masy gaśnie czerwona część FISa i nie zapali się do póki nie dotknie jeszcze raz masy tym "resetem" może reset łączy się z plusem czy co?
-
[A4/B5 97r. zmieniarka PHILIPS DC-022] CD ERROR
ja miałem tak w fiacie marea, czytała tylko oryginalne płytki (zmieniarka była grundig) Szczerze to nie rozwiązałem wtedy problemu bo zmieniłem radio