Treść opublikowana przez aju
-
[B5 AJM] Czarny dym z wydechu Jaka przyczyna?
zapnij vaga zrób logi, za dużo możliwości
-
[B6 AVF] Brak mocy powyżej 110 km/h
jak koledzy mówią
-
[B6 AVF] Mody AVF na 200+ konia
nie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
działacie coś dzisiaj panowie? macie na zlotach jakąś nie czipowaną 3.0tdi?
-
[B5 AJM] Krzywe tylne koła
roboty nie jest dużo, ale musisz kupić sobie nowe łożyska do tarczy nie wiem czy pasuje lewy na prawy... Kolega kupił używany za 30zł[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 12:22_________________________________________________poza tym zacznij od sprawdzenia luzu na kołach, jak jest to zmieniaj łożyska i koła zaczną stać []--[]
-
[B6 AWX] Dymi na niebiesko mocno
1. zrób oil catch tanka, nawet z butelki (co to jest wystarczy poszukać) 2. wyczyść dolot + IC z oleju 3. sprawdź czy oleju nie ma ponad max 4. rozumiem że wydech nowy + brak kata 5. sprawdź działanie EGR 6. niech ktoś obada turbinę ale nie ten sam zakład (luz na wirniku, czasem nie ma i tak pali olej no ale nic nie zrobisz więcej) 7. SPRAWDŹ osadzenie PD, jak się wyrobiło lub uszczelki nie trzymają też będzie kopcił jak to nic nie da zacznij bawić się dopiero w poważne remonty, a w sumie wtedy bardziej opłaca się kupić cały silnik
-
[B5 AFN] Jakie koszty podniesienia mocy??
ja zostawiam batorego przy temperaturach +30 i kilku butowanich z rzędu Ale co to za problem? przecież to zostaje za TOBĄ
-
[B5 AJM] Krzywe tylne koła
dokładnie, znajomy miał w B5 prostą belkę a lekko krzywy był ten trzpień na który wchodzą łożyska z tarczą, ale to łatwo było się zorientować bo co parę miesięcy zaczynało huczeć jedno łożysko
-
[B5 AFN] Stukanie przy ruszaniu , sprzegło ?
przegub raczej nie stuka przy 4tyś obr
-
[B6 AVF] Mody AVF na 200+ konia
BRD? plug&play
-
[ALL] Podłączenie nieorginalnego radia do wyswietlacza FIS
no to już inna bajka, ale nie bezpośrednio kablem
-
[B5 ABC] WYMIANA TARCZ TYLNYCH A4 B5 1997R 2.6 BENZYNA (ABC)
moje wyglądały bdb ale fakt wychodziły opornie
-
[ALL B5] Skrzypią mi amorki czy to możliwe?
ta technix?
-
[ALL B6/B7] Obniżenie i felgi
lol to jak zejdziesz 6-8cm to możesz zacząć o tym myśleć
-
[B5 AEB] Wahacz tylny?
dorób sobie jakieś dobre "polibusze" jak w offradzie i spokój
-
[B5 ABC] WYMIANA TARCZ TYLNYCH A4 B5 1997R 2.6 BENZYNA (ABC)
można przełożyć ze starych
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
to chyba są 3 bo ja mam jeszcze jedną, postaram się dodać fotę jak tylko będę w kanale,ja mam jeszcze jedną szeroką
-
[ALL B5] Na szybko-Ktoś poznaje z jakiego silnika ta turbawka?
oczywiście 90ka z zmienną geometrią np ahh
-
[ALL B5] Na szybko-Ktoś poznaje z jakiego silnika ta turbawka?
100, 110 lub 115ka
-
[B5 AFN] Stukanie przy ruszaniu , sprzegło ?
sprzęgło jak się ślizga to po prostu obroty rosną a auto nie rusza lub słabiej przyspiesza itp.
-
[ALL B6] RNS z A6 czy podejdzie do A4 ? (ogłoszenie)
czytaj BNS nie ma kolorowego wyświetlacza a o niego pewnie Ci chodzi
-
[ALL] Podłączenie nieorginalnego radia do wyswietlacza FIS
ja tego nie widzę w instrukcji
-
[B5 AJM] Zapaliła się kontrolka ABS/Kontrola trakcji
hmm poodciskam je ale myślę że ok
-
[B5 AJM] Zapaliła się kontrolka ABS/Kontrola trakcji
2 razy zapaliła mi się kotrolka ABS i kontroli trakcji, zdaża się to tylko po DŁUGIEJ jeździe na autostradzie powyżej 180-190kmh I to też nie zawsze, raczej prawie nigdy (2 razy przez prawie 3 lata), inaczej nie występuje. Błędu nie ma bo zanim dojadę do domu to gaszę auto i błąd się znika, jak zwolnię do prędkości 100-120 to po paru km kontrolki też gasną. Żaden błąd na vagu nie występuje. Bardzo mnie to zastanawia co to może być? pierścienie ABS całe, wyczyszczone.
-
[INNE] Jaki silnik diesla mało podatny na jakość paliwa??
afn, przepala znajomemu ponad 80tyś km każdą gnojówkę + kombinacje z "czerwonym" i inne takie fikuśne wynalazki, dodatkowo jest po programie i nic mu się nie dzieje