Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. zapnij vaga zrób logi, za dużo możliwości
  2. jak koledzy mówią
  3. działacie coś dzisiaj panowie? macie na zlotach jakąś nie czipowaną 3.0tdi?
  4. aju odpowiedział(a) na seba_m_ temat w Audi A4 B5
    roboty nie jest dużo, ale musisz kupić sobie nowe łożyska do tarczy nie wiem czy pasuje lewy na prawy... Kolega kupił używany za 30zł[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 12:22_________________________________________________poza tym zacznij od sprawdzenia luzu na kołach, jak jest to zmieniaj łożyska i koła zaczną stać []--[]
  5. aju odpowiedział(a) na gawlok11 temat w 1.9TDI
    1. zrób oil catch tanka, nawet z butelki (co to jest wystarczy poszukać) 2. wyczyść dolot + IC z oleju 3. sprawdź czy oleju nie ma ponad max 4. rozumiem że wydech nowy + brak kata 5. sprawdź działanie EGR 6. niech ktoś obada turbinę ale nie ten sam zakład (luz na wirniku, czasem nie ma i tak pali olej no ale nic nie zrobisz więcej) 7. SPRAWDŹ osadzenie PD, jak się wyrobiło lub uszczelki nie trzymają też będzie kopcił jak to nic nie da zacznij bawić się dopiero w poważne remonty, a w sumie wtedy bardziej opłaca się kupić cały silnik
  6. ja zostawiam batorego przy temperaturach +30 i kilku butowanich z rzędu Ale co to za problem? przecież to zostaje za TOBĄ
  7. aju odpowiedział(a) na seba_m_ temat w Audi A4 B5
    dokładnie, znajomy miał w B5 prostą belkę a lekko krzywy był ten trzpień na który wchodzą łożyska z tarczą, ale to łatwo było się zorientować bo co parę miesięcy zaczynało huczeć jedno łożysko
  8. przegub raczej nie stuka przy 4tyś obr
  9. BRD? plug&play
  10. no to już inna bajka, ale nie bezpośrednio kablem
  11. moje wyglądały bdb ale fakt wychodziły opornie
  12. lol to jak zejdziesz 6-8cm to możesz zacząć o tym myśleć
  13. aju odpowiedział(a) na Marek_A4 temat w Audi A4 B5
    dorób sobie jakieś dobre "polibusze" jak w offradzie i spokój
  14. można przełożyć ze starych
  15. aju odpowiedział(a) na Labiel temat w Audi A4 B5
    to chyba są 3 bo ja mam jeszcze jedną, postaram się dodać fotę jak tylko będę w kanale,ja mam jeszcze jedną szeroką
  16. oczywiście 90ka z zmienną geometrią np ahh
  17. sprzęgło jak się ślizga to po prostu obroty rosną a auto nie rusza lub słabiej przyspiesza itp.
  18. czytaj BNS nie ma kolorowego wyświetlacza a o niego pewnie Ci chodzi
  19. hmm poodciskam je ale myślę że ok
  20. 2 razy zapaliła mi się kotrolka ABS i kontroli trakcji, zdaża się to tylko po DŁUGIEJ jeździe na autostradzie powyżej 180-190kmh I to też nie zawsze, raczej prawie nigdy (2 razy przez prawie 3 lata), inaczej nie występuje. Błędu nie ma bo zanim dojadę do domu to gaszę auto i błąd się znika, jak zwolnię do prędkości 100-120 to po paru km kontrolki też gasną. Żaden błąd na vagu nie występuje. Bardzo mnie to zastanawia co to może być? pierścienie ABS całe, wyczyszczone.
  21. afn, przepala znajomemu ponad 80tyś km każdą gnojówkę + kombinacje z "czerwonym" i inne takie fikuśne wynalazki, dodatkowo jest po programie i nic mu się nie dzieje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.