Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. podejdzie, zapodaj np DUKa z 116ki, lub każdą inną z PD
  2. do sportu a u Ciebie to chyba tylko żeby udeptać jakąś kurkę pod remizą
  3. ja też przeraziło mnie że trzeba zmienić całe sanki pod silnikiem
  4. ludzie rezają bixy więc wszytko się da
  5. o to co pytasz już wszytko jest na forum, miłej lektury
  6. zobacz czy nie masz jakiegoś błędu poza tym długo się grzeją, pojęcie względne, mi teraz też trochę się grzeją jak auto postoi parę godzin (może któraś przestała grzać) kiedyś beru w innym aucie wymieniłem 2 komplety w jedną zimę
  7. tez myślę nad tą z linka
  8. o matko to z 80% forumowiczów powinno założyć już taki temat jak ma się coś wysrać to się wysra, niezależnie czy na 205 czy 235.... póltora roku na 19kach jeżdżę i co wymieniłem 1 wahacz, znajomy lata na stalowych 15kach i wymenił 3 a robiliśmy razem nowy zestaw a dodatkowo jeżdżę więcej niż on wiec wiedz swoje i polecam przejście na 175 a może nawet 155 jeszcze mniej się będzie wszytko zużywać
  9. a i tak na końcu wylądujesz z jakimś markowym radiem 2din... przerobiłem rnse, rnsd a teraz mam dotykowe jvc i nie wracam już do żadnych ori radyjek
  10. o odpalaniu na tym forum jest już wszytko, a o AJM to juz na pewno
  11. aju odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    raga to jednak umie gałę zrobić
  12. też polecam dystanse tylko znanego producenta, z tymi z allegro różnie bywa, jedni są zadwoleni innym bije kierownicą itp
  13. aju odpowiedział(a) na GranuL temat w Audi A4 B6/B7
    tak tak..... został poprawiony ale nie wyleczony całkowicie
  14. u mnie nie ma czegoś takiego
  15. tyłem mnie nie przeraża, ~200koni to nie jest jakś moc nie do z hamowania
  16. z Twojego nic nie będzie, musisz zmienić całe zegary, dałem Ci linka
  17. tak czy inaczej to każdego indywidualna sprawa, jeden wyczyści, jeden będzie ruszał sztangą inny wymieni na regenerowaną, jeszcze inny kupi nówkę.... a ostatni pomysli czas na coś większego i zaczyna się zabawa
  18. o FISie jest wszytko na forum [br]Dopisany: 20 Luty 2011, 21:07_________________________________________________a zresztą masz gotowy link http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10354.0
  19. chcieć można... ale na zimę zmieniam koła
  20. aż się boję teraz tam jechać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.