Treść opublikowana przez aju
-
[B5 AFF] Wymiana skrzyni na inną, co wtedy ze sprzęgłem ?
podejdzie, zapodaj np DUKa z 116ki, lub każdą inną z PD
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
do sportu a u Ciebie to chyba tylko żeby udeptać jakąś kurkę pod remizą
-
[B5 AFN] Jaka skrzynia 6 podpasuje do AFN'a?
ja też przeraziło mnie że trzeba zmienić całe sanki pod silnikiem
-
[ALL B5] Zmiana radia Concert z 99r na radio Concert z 07r. Czy podejdzie??
nie znaju takiego radia chyba że chodzi o CONCERT
-
[B6 AVF] Lampy przod przerobka na xenon
ludzie rezają bixy więc wszytko się da
-
[B5 AFN] Mam box-a..co teraz
o to co pytasz już wszytko jest na forum, miłej lektury
-
[B5 AJM] Świece się długo grzeją
zobacz czy nie masz jakiegoś błędu poza tym długo się grzeją, pojęcie względne, mi teraz też trochę się grzeją jak auto postoi parę godzin (może któraś przestała grzać) kiedyś beru w innym aucie wymieniłem 2 komplety w jedną zimę
-
[B5 AFN] Średnica rurki zamiast katalizatora
tez myślę nad tą z linka
-
[B5 AEB] Przerywa w jeździe, po odpięciu przepływki ok, brak doladowania, 0 błędów w VAGu
może będzie widać co się dzieje
-
[ALL] Z 16 na 17 cali ?
o matko to z 80% forumowiczów powinno założyć już taki temat jak ma się coś wysrać to się wysra, niezależnie czy na 205 czy 235.... póltora roku na 19kach jeżdżę i co wymieniłem 1 wahacz, znajomy lata na stalowych 15kach i wymenił 3 a robiliśmy razem nowy zestaw a dodatkowo jeżdżę więcej niż on wiec wiedz swoje i polecam przejście na 175 a może nawet 155 jeszcze mniej się będzie wszytko zużywać
-
[B5 AEB] Przerywa w jeździe, po odpięciu przepływki ok, brak doladowania, 0 błędów w VAGu
zloguj auto
-
Nawigacja do audi a4 B5
a i tak na końcu wylądujesz z jakimś markowym radiem 2din... przerobiłem rnse, rnsd a teraz mam dotykowe jvc i nie wracam już do żadnych ori radyjek
-
[B5 AJM] Ciężko zapaląjacy
o odpalaniu na tym forum jest już wszytko, a o AJM to juz na pewno
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
te zaciski
-
[B5 AGB] VIAGRA
raga to jednak umie gałę zrobić
-
Jakie dystanse? 17' od S3
też polecam dystanse tylko znanego producenta, z tymi z allegro różnie bywa, jedni są zadwoleni innym bije kierownicą itp
-
[ALL] Z 16 na 17 cali ?
- [ALL B6] Silniki 2.5tdi
tak tak..... został poprawiony ale nie wyleczony całkowicie- [B6 AWX] Czy to coś poważnego ?
u mnie nie ma czegoś takiego- [ALL] Ceramiczne klocki Ate
tyłem mnie nie przeraża, ~200koni to nie jest jakś moc nie do z hamowania- [B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
z Twojego nic nie będzie, musisz zmienić całe zegary, dałem Ci linka- [B5 AJM] Ile można przejechać kilometrów bez remontu turbiny
tak czy inaczej to każdego indywidualna sprawa, jeden wyczyści, jeden będzie ruszał sztangą inny wymieni na regenerowaną, jeszcze inny kupi nówkę.... a ostatni pomysli czas na coś większego i zaczyna się zabawa- [B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
o FISie jest wszytko na forum [br]Dopisany: 20 Luty 2011, 21:07_________________________________________________a zresztą masz gotowy link http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10354.0- [ALL] Ceramiczne klocki Ate
chcieć można... ale na zimę zmieniam koła- [ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
aż się boję teraz tam jechać - [ALL B6] Silniki 2.5tdi