Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. ile???
  2. aju odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    martwiłem się że kurierzy mimo umowy lecą w c**ja daj znać jak odbierzesz, bo do nas jeszcze nie doszły te zestawy, przy następnym zamówieniu będzie jakiś solidny gratis
  3. to nie szukałeś bo używałem wzmaka tej firmy zgłoś się do rysia może Ci coś doradzi a może nawet będzie miał coś w ofercie
  4. nieeeee, to bose w b5 to porażka pozbądź się kondzia i tylnych głośników, będziesz miał ~500zł na przednie głośniki i wytłumienie ja np preferuję HERTZe jeśli oczekujesz tylko walenie i mięsa to SOLING (ok 150-160zł, taki z czerwonymi boczkami) np BLAUPUNKT GTA460 zasilisz skrzynkę w mostku i jeszcze przód uzywki kosztują między 160 a 220 najczęściej
  5. aju odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    dostałeś paczkę?
  6. mój miał 230tyś i był ok, dopiero jak go zalało olejem... to poszedł się kochać
  7. aju odpowiedział(a) na GranuL temat w Audi A4 B6/B7
    truckmaniac ale chyba musisz przyznać że jednak silniki 2,5 mają pewien problem z hydrauliką i wałkami 2,5 jest fajnym silnikiem ale jak się kupi doinwestowany lub samego się go zrobi od podstaw, a i wtedy może zdarzyć się przygoda jak mojemu koledze który po 50~ tyś zmieniał drugi raz wałki to jest opinia ludzi których nie stać na serwisowanie tej skrzyni dla przykładu mi się wysrał "niezawodny" manual a kolega jeździ automatem (tyle że tipem) bezawaryjnie już 80tyś (ogOlny przebieg auta 290tyś) został poprawiony ale awarie się zdażają, mniej jak w seri Axx ale bywają [br]Dopisany: 19 Luty 2011, 21:25_________________________________________________aha dodam że szukałem silnka 1,8t albo właśnie 2,5tdi... 1,9tdi wpadło dlatego że nie mogłem znaleźćdobrej sztuki 2,5 lub 1,8t
  8. a ja mam kopie produkcji włoskiej rozmiar 19 i hmmm dalej proste
  9. juz pisałem o takich "zabawkach" oferują dużo, ale też dużo im brakuje do dobrego wykonania, o dobrej jakości dźwięku nie wspomnę
  10. pomyśleć co za 7tyś mógł by zrobić np u Ciebie
  11. odłącz z tyłu antenę, włóż w środek przewód o długości minimum 50cm i powieś na lusterko (będzie to coś w rodzaju anteny) wtedy dowiemy się czy aby to nie wzmacniacz antenowy
  12. ;( dla mnie to aż przerażające, raz że mozna tak kogoś nabić w butelkę a dwa że można uwierzyć w takie coś za tą kwotę to już można nadłubać w tym silniku powinni się nazywać DIGIFUCK
  13. no właśnie to nie moje auto to ajm tylko po chipie i na suszarce AWXa [br]Dopisany: 18 Luty 2011, 18:16_________________________________________________wszytko już wiadomo, można zamknąć
  14. pierwsza kolumna to ciśnienie zadane czy to co "nabija" turbina?
  15. panowie ile bezpiecznie może ładować w mbar sprężarka AJM a ile AWX?
  16. kolega za moja namową zrobił program w goodhope
  17. obcierać nie będzie, ale będzie wyglądać jak koza
  18. zamontuj do klapy bagażnika na "dzwonku" masa lepsza nawet niż na relingu, a i wygląd całkiem znośny
  19. tylko że dyskusja tyczy się diesla z turbiną więc nie wolnossącego klekota
  20. no właśnie............. Dobra póki co ja muszę pojechać na korektę a jutro zrobię logi znajomemu i ocenicie [br]Dopisany: 17 Luty 2011, 22:02_________________________________________________LOGI JUŻ SĄ: zapraszam do analizy http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187520.msg2204595#msg2204595
  21. Tak jak kazaliście zlogowałem grupę 011 dla auto znajomego, dla przypomnienia jest to AJM "zachipowany" na oryginalnej turbinie, teraz turbina została wymieniona na AWXa ale program został stary (nie było korekty) Czy znajomy tak może jeździć czy trzeba udać się na korektę? Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/aju2003_35720.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.