Treść opublikowana przez aju
- Jaka drukarka laserowa?
-
[B6 AVF] Alufelgi produkcji włoskiej
dokładnie, włoskie
-
[B5 AGB] VIAGRA
martwiłem się że kurierzy mimo umowy lecą w c**ja daj znać jak odbierzesz, bo do nas jeszcze nie doszły te zestawy, przy następnym zamówieniu będzie jakiś solidny gratis
-
[B5 AFN] Jaki głośnik do mac audio zx 1000?
to nie szukałeś bo używałem wzmaka tej firmy zgłoś się do rysia może Ci coś doradzi a może nawet będzie miał coś w ofercie
-
[ALL B5] Jakie Nagłosnienie do audi?
nieeeee, to bose w b5 to porażka pozbądź się kondzia i tylnych głośników, będziesz miał ~500zł na przednie głośniki i wytłumienie ja np preferuję HERTZe jeśli oczekujesz tylko walenie i mięsa to SOLING (ok 150-160zł, taki z czerwonymi boczkami) np BLAUPUNKT GTA460 zasilisz skrzynkę w mostku i jeszcze przód uzywki kosztują między 160 a 220 najczęściej
-
[B5 AGB] VIAGRA
dostałeś paczkę?
-
[B5 AFN] Chiptuning z takim przebiegiem
mój miał 230tyś i był ok, dopiero jak go zalało olejem... to poszedł się kochać
-
[ALL B6] Silniki 2.5tdi
truckmaniac ale chyba musisz przyznać że jednak silniki 2,5 mają pewien problem z hydrauliką i wałkami 2,5 jest fajnym silnikiem ale jak się kupi doinwestowany lub samego się go zrobi od podstaw, a i wtedy może zdarzyć się przygoda jak mojemu koledze który po 50~ tyś zmieniał drugi raz wałki to jest opinia ludzi których nie stać na serwisowanie tej skrzyni dla przykładu mi się wysrał "niezawodny" manual a kolega jeździ automatem (tyle że tipem) bezawaryjnie już 80tyś (ogOlny przebieg auta 290tyś) został poprawiony ale awarie się zdażają, mniej jak w seri Axx ale bywają [br]Dopisany: 19 Luty 2011, 21:25_________________________________________________aha dodam że szukałem silnka 1,8t albo właśnie 2,5tdi... 1,9tdi wpadło dlatego że nie mogłem znaleźćdobrej sztuki 2,5 lub 1,8t
-
[B6 AVF] Alufelgi produkcji włoskiej
a ja mam kopie produkcji włoskiej rozmiar 19 i hmmm dalej proste
-
Co sądzicie o takich sprzętach dedykowanych?
juz pisałem o takich "zabawkach" oferują dużo, ale też dużo im brakuje do dobrego wykonania, o dobrej jakości dźwięku nie wspomnę
-
[B5 AFN] Trojmiejska Scena Tuningowa...AFN 260KM .... the besciaki z mojej okolicy
pomyśleć co za 7tyś mógł by zrobić np u Ciebie
-
[ALL B5] Radio Concert piszczy
odłącz z tyłu antenę, włóż w środek przewód o długości minimum 50cm i powieś na lusterko (będzie to coś w rodzaju anteny) wtedy dowiemy się czy aby to nie wzmacniacz antenowy
-
[B6 AVF] Logi do oceny-turbo pózno wstaje po czyszczeniu vtg i wymianie zaworka
raczej go ściągnąć i pozbyć się osadu w środku
-
[B5 AFN] Trojmiejska Scena Tuningowa...AFN 260KM .... the besciaki z mojej okolicy
;( dla mnie to aż przerażające, raz że mozna tak kogoś nabić w butelkę a dwa że można uwierzyć w takie coś za tą kwotę to już można nadłubać w tym silniku powinni się nazywać DIGIFUCK
-
[B5 AJM] Zmiana turbo a program? dyskusja ;) + LOGI
no właśnie to nie moje auto to ajm tylko po chipie i na suszarce AWXa [br]Dopisany: 18 Luty 2011, 18:16_________________________________________________wszytko już wiadomo, można zamknąć
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów, po zmianie turbo
- [B5 AJM] Proszę o analizę logów, po zmianie turbo
pierwsza kolumna to ciśnienie zadane czy to co "nabija" turbina?- [ALL B5] Felgi 18"- czy pasują?
3~4cm- [B5 AJM] Proszę o analizę logów, po zmianie turbo
panowie ile bezpiecznie może ładować w mbar sprężarka AJM a ile AWX?- [B5 AJM] Proszę o analizę logów, po zmianie turbo
kolega za moja namową zrobił program w goodhope- [ALL B5] Felgi 18"- czy pasują?
obcierać nie będzie, ale będzie wyglądać jak koza- [ALL B5] Mocowanie anteny CB do relingu
zamontuj do klapy bagażnika na "dzwonku" masa lepsza nawet niż na relingu, a i wygląd całkiem znośny- [B5 AFN] Mam box-a..co teraz
tylko że dyskusja tyczy się diesla z turbiną więc nie wolnossącego klekota- [B5 AJM] Zmiana turbo a program? dyskusja ;) + LOGI
no właśnie............. Dobra póki co ja muszę pojechać na korektę a jutro zrobię logi znajomemu i ocenicie [br]Dopisany: 17 Luty 2011, 22:02_________________________________________________LOGI JUŻ SĄ: zapraszam do analizy http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187520.msg2204595#msg2204595- [B5 AJM] Proszę o analizę logów, po zmianie turbo
Tak jak kazaliście zlogowałem grupę 011 dla auto znajomego, dla przypomnienia jest to AJM "zachipowany" na oryginalnej turbinie, teraz turbina została wymieniona na AWXa ale program został stary (nie było korekty) Czy znajomy tak może jeździć czy trzeba udać się na korektę? Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/aju2003_35720.html - [B5 AJM] Proszę o analizę logów, po zmianie turbo