Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. hmmm to mogłem nie zmieniać turbiny jak i wszyscy inni którzy zmienili, tylko podlać więcej gnoju
  2. myślę że mógł bym trochę zejść niżej ogłaszać się będę, jak przygotuję konkret ofertę, nie będę się pucował samymi xenonami jeszcze trochę i będzie prawie pełna oferta pod a4ki
  3. aju odpowiedział(a) na RafGar temat w 1.9TDI
  4. tak to jest jak się kupuje nie u kolegi
  5. nie muszę, sam tego nie robię [br]Dopisany: 17 Luty 2011, 21:34_________________________________________________
  6. locha w stosunku do koła 17
  7. ja wychodzę z założenia że nierdzewka i jak najmniej złączek elastycznych
  8. przy tak małej różnicy w cenie też wybrał bym dwumas
  9. takie coś to pasuje do corsy albo do golfa mk2 ale nie do takiej lochy
  10. za małe koło na kombinacje
  11. myślę że na odpuście robił by robotę
  12. aju odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    moskal, zamelduj jak dojdzie paczka
  13. ajm jak i atj nie mają żadnych zabezpieczeń co do odpalania i poziomu oleju skąd wiem kolega ma 115kę Q i jeździł "bez oleju" aż zajechał turboburbo ajm, wysrało mi się turbo olej poszedł cały przez wydech, musiałem go na chwilę odpalić żeby ręczny ruszyć i też odpalił
  14. dokładnie, temat przerabiałem... niepotrzebnie świetne ALki kiedyś sprzedałem i później musiałem rezać hubrydy
  15. a ja dziś z tego samego powodu, ten polsat to chyba już najgorsza oferta
  16. :polew: :polew: :polew: :polew:
  17. ja pier**le
  18. dzięki, odezwę się do niego
  19. myślę że nie warto szukać alternatyw typu ten amsoil, skoro motul kosztuje stówkę za 5 litrów
  20. nie zawsze, na początku często tylko telepie
  21. zapomniałem właśnie o tym że to chodzący przewód pokarmowy ale każdy następny mój pies to będzie labrador
  22. no faktycznie 5minut roboty, tragedia to weź ze skrzynki z bezpiecznikami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.