Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. dobrze jak przekroczy 210koni chyba że zrobią "wykres pod klienta"
  2. więc zacznij od poszukania na forum
  3. spanky dopiero za tydzień, ale porobię i wkleję [br]Dopisany: 12 Luty 2011, 16:21_________________________________________________które grupy zlogować? bo chyba wszystkich nie muszę?
  4. Panowie, kolega ma AJMa, miał program na 140koni i 345Nm (mniej więcej) program był napisany pod sprężarkę ORYGINALNĄ siedzącą w AJMie. Niedawno zmieniłem mu turbinę na AWXa, i teraz mam kilka pytań. 1. Czy można obejść się bez nowego programu? 2. Czy auto może mieć większą moc niż na poprzedniej? (właściciel twierdzi że odpycha się zdecydowanie lepiej) 3. Kolega nie jest "rajdowcem" jeśli potrzebna jest korekta to w jaką moc ma celować żeby turbina nie była obciążona za bardzo?
  5. co niby znalazłeś za menu do fiasa bo ja tam nie widzę nic do fisa
  6. nie nie chodzi tylko o wzmak i skrzsynkę, resztę audio mam już "na bogato"
  7. seria
  8. aju odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    niekoniecznie, mi nie chciało wyjść z jednego auta nawet z wyjmakami (jedno mocowanie było zagięte, ktos na siłę wcześniej chciał wyjąć radio)
  9. musisz przymierzyć i popatrzeć jak najlepiej to zamocować samemu, bo trochę jest z tym zabawy
  10. nie mam parcia póki co na środek, jak się pojawią to kupię, szukać specjalnie nie będę.... teraz poluje na spryski w zderzak i zderzak polift z miejscem na spryski
  11. aju odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie dogodzisz, taki naród
  12. aju odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nosb wypchnij je od strony schowka, mało miejsca ale się da (mocno siedzi) zdemontuj schowek
  13. recaro, ale tylko materiałowe... w wakcje były za około 2tyś ale dałem ciała, pojechałem nad morze a jak wróciłem już nie było... skóra mnie nie jara
  14. jak w autach z usa, kierunki przy włączonych światłach świecą się światłem ciągłym (lampy przód)
  15. na serii, o cenie wypowiem się jak podsumuję to wszytko, za wcześnie na kalkulacje
  16. póki co jestem bez "podwozia" więc jedyne co moge nagrać to jak z kobyłek spada się air reza , na tym gwincie H&R, robisz? Nie już wiem że AIR nie będzie mi leżał, "polansuje" sie przez pół roku i sprzedam.....
  17. ps. czemu jeszcze mnie nie zaprosiłeś na fejsie
  18. póki co jestem bez "podwozia" więc jedyne co moge nagrać to jak z kobyłek spada
  19. jak będę miał plik z wykresem od tunera na mailu a jak nie będzie do jutra to pstryknę foto wykresu papierowego [br]Dopisany: 11 Luty 2011, 18:30_________________________________________________Czas na czarny matowy dach i świecące kierunki :gwizdanie:
  20. pany a może załapał bym się AMORAKiem? 2.0 biTdi 163km? akurat szukam kogoś kto podjął by się tego silniczka
  21. to bardziej temat na elektroda.pl polecam
  22. widzisz jaka to wydumka? idąc tym tropem to można rnsd przerobić na car pc, więc dla mnie temat bez sensu... ori nie ma bluta do rnsd
  23. szukam wzmacniacza i skrzynki która ładnie podkreśli dół, nic więcej, żadnych nadmiarów mocy, trzęsienia dachem itd... Budżet hmm nie mam ograniczeń ale czym mniej tym lepiej, nowe czy używane bez różnicy
  24. na lato będzie dymił mój przydymia przy bucie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.