Treść opublikowana przez aju
-
[B6 AKE] Audi A4 ...........REGENERACJA........ODŚWIEŻONY 10.12.2011
dobrze jak przekroczy 210koni chyba że zrobią "wykres pod klienta"
-
[B6 AVF] Wymiana panelu a radiu Audi Symphony
więc zacznij od poszukania na forum
-
[B5 AJM] Zmiana turbo a program? dyskusja ;) + LOGI
dzięki
-
[B5 AJM] Zmiana turbo a program? dyskusja ;) + LOGI
spanky dopiero za tydzień, ale porobię i wkleję [br]Dopisany: 12 Luty 2011, 16:21_________________________________________________które grupy zlogować? bo chyba wszystkich nie muszę?
-
[B5 AJM] Zmiana turbo a program? dyskusja ;) + LOGI
Panowie, kolega ma AJMa, miał program na 140koni i 345Nm (mniej więcej) program był napisany pod sprężarkę ORYGINALNĄ siedzącą w AJMie. Niedawno zmieniłem mu turbinę na AWXa, i teraz mam kilka pytań. 1. Czy można obejść się bez nowego programu? 2. Czy auto może mieć większą moc niż na poprzedniej? (właściciel twierdzi że odpycha się zdecydowanie lepiej) 3. Kolega nie jest "rajdowcem" jeśli potrzebna jest korekta to w jaką moc ma celować żeby turbina nie była obciążona za bardzo?
-
[ALL] Radio Pioneer 2DIN jakie wybrać/ jakie formaty video?
co niby znalazłeś za menu do fiasa bo ja tam nie widzę nic do fisa
-
[ALL B5] Dość nadmiaru basu, "coś" podkreślającego bas
nie nie chodzi tylko o wzmak i skrzsynkę, resztę audio mam już "na bogato"
- [B5 AJM] zdzira na 19kach
-
B6 DIVISION
niekoniecznie, mi nie chciało wyjść z jednego auta nawet z wyjmakami (jedno mocowanie było zagięte, ktos na siłę wcześniej chciał wyjąć radio)
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
musisz przymierzyć i popatrzeć jak najlepiej to zamocować samemu, bo trochę jest z tym zabawy
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
nie mam parcia póki co na środek, jak się pojawią to kupię, szukać specjalnie nie będę.... teraz poluje na spryski w zderzak i zderzak polift z miejscem na spryski
-
[B5 AGB] VIAGRA
nie dogodzisz, taki naród
-
B6 DIVISION
nosb wypchnij je od strony schowka, mało miejsca ale się da (mocno siedzi) zdemontuj schowek
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
recaro, ale tylko materiałowe... w wakcje były za około 2tyś ale dałem ciała, pojechałem nad morze a jak wróciłem już nie było... skóra mnie nie jara
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
jak w autach z usa, kierunki przy włączonych światłach świecą się światłem ciągłym (lampy przód)
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
na serii, o cenie wypowiem się jak podsumuję to wszytko, za wcześnie na kalkulacje
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
póki co jestem bez "podwozia" więc jedyne co moge nagrać to jak z kobyłek spada się air reza , na tym gwincie H&R, robisz? Nie już wiem że AIR nie będzie mi leżał, "polansuje" sie przez pół roku i sprzedam.....
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
ps. czemu jeszcze mnie nie zaprosiłeś na fejsie
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
póki co jestem bez "podwozia" więc jedyne co moge nagrać to jak z kobyłek spada
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
jak będę miał plik z wykresem od tunera na mailu a jak nie będzie do jutra to pstryknę foto wykresu papierowego [br]Dopisany: 11 Luty 2011, 18:30_________________________________________________Czas na czarny matowy dach i świecące kierunki :gwizdanie:
-
[ALL] Grupowe chipowanie compsport
pany a może załapał bym się AMORAKiem? 2.0 biTdi 163km? akurat szukam kogoś kto podjął by się tego silniczka
-
Audi Navigation PLUS by Blaupunkt
to bardziej temat na elektroda.pl polecam
-
Audi Navigation PLUS by Blaupunkt
widzisz jaka to wydumka? idąc tym tropem to można rnsd przerobić na car pc, więc dla mnie temat bez sensu... ori nie ma bluta do rnsd
-
[ALL B5] Dość nadmiaru basu, "coś" podkreślającego bas
szukam wzmacniacza i skrzynki która ładnie podkreśli dół, nic więcej, żadnych nadmiarów mocy, trzęsienia dachem itd... Budżet hmm nie mam ograniczeń ale czym mniej tym lepiej, nowe czy używane bez różnicy
-
[B6 AWX] BRD FMIC
na lato będzie dymił mój przydymia przy bucie