Treść opublikowana przez aju
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
nie, składałem z tego co było dobre wymiarowo, żaden szał, na tyle żeby XP spokojnie hasał
-
POMOCY zatonkowałem PB 98 zamiast ON jak opróżnić zbiornik
możesz dostać się przez bagażnik i miejsce pompy paliwa i pływaka, lub wypompować paliwo przez wlew [br]Dopisany: 13 Luty 2011, 22:46_________________________________________________przez bagażnik maksymalnie 30minut rozbierania [br]Dopisany: 13 Luty 2011, 22:46_________________________________________________albo pod siedzeniem, nei wiem gdzie jest pompa w b6, ale znajdziesz, to jest spora klapa
-
[B5 ABC] Quattro i nierówno zużyte opony
ja nie mam Q ale się wypowiem odnośnie łożyska, huczało zawsze tak samo, obojetnie czy w lewo czy w prawo skręcałem a okazało się że lewe tylne łożysko poszło się kochać
-
[B6 AYM] Montaż CB radia w schowku - fotki
a ja tam wpycham CB mędzy siedzenie a tunel, uzywam tylko w trasie więc nie potrzebuję go na codzień, ale za zapał do pracy podziwiam
-
POMOCY zatonkowałem PB 98 zamiast ON jak opróżnić zbiornik
nic mu się nie stanie, dolej do pełna dobrego ONu i jakiś dodatek na wtryski, ot wszytko a jak się bardzo martwisz kup wężyk i jakąś pompkę elektryczną na szrocie, podłącz pod aku i wszytko się wypompuje (nie polecam pompek ręcznych, czasem nie chcą zaciągnąć paliwa jak jest poniżej połowy)
-
[ALL] Ceramiczne klocki Ate
po 2-3 hamowaniu z większych prędkości, czuć braki może to wina tyłu, mam jakieś patologiczne klocki breaka czy coś takiego z tyłu ale pomyślałem że tył do niczego mi się nie przyda
-
[ALL] Ceramiczne klocki Ate
koło 600zł (dokładnie nie powiem bo kupowałem wtedy trochę gratów) klocki przepakowane w ori pudełko jak wszystkie części w aso, nr 4B0 698 151 Na klockach nie było żadnych nazw poza logiem VW AUDI czy jakimś takiem
-
[ALL] Ceramiczne klocki Ate
tarcze mają jakieś 2tyś maks najechane EBC standard
-
[B5 AVG] Jej ekscelencja srebrna paruwencja... :) [Avant - 1.9 TDi]
mięczak
-
[B6 AKE] Audi A4 ...........REGENERACJA........ODŚWIEŻONY 10.12.2011
dorwę go jutro w pracy, zrobię wywiad i się wypowiem
-
[ALL] Ceramiczne klocki Ate
napiszę do Ciebie jak złożę podwozie aha dodam że mam gładkie tarcze.... mogą zostać?
-
[ALL] Na jaki kolor pomalować 18 ?
zielona aka zakreślacz do tego jednak gleba.... do propozycji huga też trzeba sutej gleby
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
czyli jedyny problem to noutlafy? czyść ten zawór rób logi a koledzy powiedzą Ci czy czyścić turbine czy co robić
-
[ALL] Ceramiczne klocki Ate
cena jest konkret, nada się to też do normalnej jazy w miescie? kiedyś w fiacie cupe 16vt miałem ebc red i zanim się rozgrzały to dość dziwnie hamowały
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
zależy ile tego oleju jest? trochę w każdym dolocie w TDI masz więc to jeszcze nie problem, gorzej jak leci już ze wszytki połączeń dolotu a olej wyraźnie ubywa na bagnecie
-
[B5 AFN] Szukam pomocy w kwesti doboru intercolera
jest o tym temat
-
[B5 AJM] Co to za filtr paliwa
przecież chłodnica paliwa jest w okolicach klaksonu i osuszacza klimy
-
[ALL B5] Dość nadmiaru basu, "coś" podkreślającego bas
rozumiem że wszytko u Ciebie do kupienia?
-
[ALL] Ceramiczne klocki Ate
ja mam już 312mm z a6c5 2,5tdi, tylko potrzebuję dobrego klocka
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
jak byś mi dał tą listę to
-
[B5 AFN] Szukam pomocy w kwesti doboru intercolera
więc będzie fmiciem
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
Armistad ale cieżko stwierdzić na jakich częściach kto jak robi, osobiście nie preferuję używek turbin, trochę kot w worku
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
no oby, daj znać jak się sprawa rozwinie
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
Regeneruj, wiele osób mówi że turbiny regenerowane są złe, ja tam uważam że dobra regenerowana turbina jeździ prawie tyle samo co nowa. W służbowym aucie mam regenerowaną turbinę już od 90tyś km i jeździ aż miło, mój kolega w drugim aucie ma 60tyś po regeneracji i też żadnych problemów, wszytkie turbiny robię niedaleko zielonej góry
-
[ALL] Ceramiczne klocki Ate
wiecie popatrzyłem na to z perspektywy kosztów np ksenonów, w salonach kosztują po 5tyś a czasem i lepiej a tak samo działający zestaw z allegro w hurcie kosztuje 60zł Dev jak trochę na tym pojeździsz to napisz co o nich sądzisz, chodzi mi jakiś upgrade hamulców w b5