Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. nie, składałem z tego co było dobre wymiarowo, żaden szał, na tyle żeby XP spokojnie hasał
  2. możesz dostać się przez bagażnik i miejsce pompy paliwa i pływaka, lub wypompować paliwo przez wlew [br]Dopisany: 13 Luty 2011, 22:46_________________________________________________przez bagażnik maksymalnie 30minut rozbierania [br]Dopisany: 13 Luty 2011, 22:46_________________________________________________albo pod siedzeniem, nei wiem gdzie jest pompa w b6, ale znajdziesz, to jest spora klapa
  3. ja nie mam Q ale się wypowiem odnośnie łożyska, huczało zawsze tak samo, obojetnie czy w lewo czy w prawo skręcałem a okazało się że lewe tylne łożysko poszło się kochać
  4. a ja tam wpycham CB mędzy siedzenie a tunel, uzywam tylko w trasie więc nie potrzebuję go na codzień, ale za zapał do pracy podziwiam
  5. nic mu się nie stanie, dolej do pełna dobrego ONu i jakiś dodatek na wtryski, ot wszytko a jak się bardzo martwisz kup wężyk i jakąś pompkę elektryczną na szrocie, podłącz pod aku i wszytko się wypompuje (nie polecam pompek ręcznych, czasem nie chcą zaciągnąć paliwa jak jest poniżej połowy)
  6. po 2-3 hamowaniu z większych prędkości, czuć braki może to wina tyłu, mam jakieś patologiczne klocki breaka czy coś takiego z tyłu ale pomyślałem że tył do niczego mi się nie przyda
  7. koło 600zł (dokładnie nie powiem bo kupowałem wtedy trochę gratów) klocki przepakowane w ori pudełko jak wszystkie części w aso, nr 4B0 698 151 Na klockach nie było żadnych nazw poza logiem VW AUDI czy jakimś takiem
  8. tarcze mają jakieś 2tyś maks najechane EBC standard
  9. dorwę go jutro w pracy, zrobię wywiad i się wypowiem
  10. napiszę do Ciebie jak złożę podwozie aha dodam że mam gładkie tarcze.... mogą zostać?
  11. zielona aka zakreślacz do tego jednak gleba.... do propozycji huga też trzeba sutej gleby
  12. czyli jedyny problem to noutlafy? czyść ten zawór rób logi a koledzy powiedzą Ci czy czyścić turbine czy co robić
  13. cena jest konkret, nada się to też do normalnej jazy w miescie? kiedyś w fiacie cupe 16vt miałem ebc red i zanim się rozgrzały to dość dziwnie hamowały
  14. zależy ile tego oleju jest? trochę w każdym dolocie w TDI masz więc to jeszcze nie problem, gorzej jak leci już ze wszytki połączeń dolotu a olej wyraźnie ubywa na bagnecie
  15. aju odpowiedział(a) na wosiek temat w 1.9TDI
    przecież chłodnica paliwa jest w okolicach klaksonu i osuszacza klimy
  16. rozumiem że wszytko u Ciebie do kupienia?
  17. ja mam już 312mm z a6c5 2,5tdi, tylko potrzebuję dobrego klocka
  18. jak byś mi dał tą listę to
  19. Armistad ale cieżko stwierdzić na jakich częściach kto jak robi, osobiście nie preferuję używek turbin, trochę kot w worku
  20. no oby, daj znać jak się sprawa rozwinie
  21. Regeneruj, wiele osób mówi że turbiny regenerowane są złe, ja tam uważam że dobra regenerowana turbina jeździ prawie tyle samo co nowa. W służbowym aucie mam regenerowaną turbinę już od 90tyś km i jeździ aż miło, mój kolega w drugim aucie ma 60tyś po regeneracji i też żadnych problemów, wszytkie turbiny robię niedaleko zielonej góry
  22. wiecie popatrzyłem na to z perspektywy kosztów np ksenonów, w salonach kosztują po 5tyś a czasem i lepiej a tak samo działający zestaw z allegro w hurcie kosztuje 60zł Dev jak trochę na tym pojeździsz to napisz co o nich sądzisz, chodzi mi jakiś upgrade hamulców w b5

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.