Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. było wiele razy o boxach
  2. moja labczyca (lat 6)
  3. mam labradora (suczkę) od 6 lat kolor biszkopt = sierść w całym domu, cały rok + spalony odkurzacz co roku Pies brał udział w szkoleniu na psa towarzysza, szału się nie nauczył raczej takie podstawy, siad, lezeć, podać łapę, stój no i chodzić przy nodze. Resztę sam męczyłem go w domu, trafił mi się "egzemplarz" który zamiast się uczyć woli się bawić, no ale nic i tak go kocham teraz pies już jest bardziej stateczny i ogólnie można powiedzieć że bezproblemowy (poza sierścią)
  4. Panie.. ma byc prawie nowe, prawie nie używane i najlepiej do 5 tysięcy i ostatni trend: "panie i klima ma działać"
  5. ja za prostowanie 19ki dałem 100zł
  6. nie no temat kox weź sobie + i - z akumulatora albo skrzynki z bepiecznikami
  7. Nie kombinujecie, mój znajomy zrobił to na odwal szczotką drucianą (miedzianą) i kawałkiem dostępnego papieru ściernego oraz starą szmatą... jego AFN po tym zabiegu przejechał już ponad 20tyś bez noutlafa
  8. dokładnie, niedawno przerabiałem temat, tylko mi wysrał się 3 bieg
  9. Panowie, widzę że skrzynia z pasata 130pd jest CHYBA trochę dłuższa niż moja DUK, wiem że fizycznie skrzynia jest identyczna do montażu jak każda inna z 1,9, ale czy mogę mogę włożyć tam swój dwumas i sprzęgło czy muszę montować zestaw z 1,9 130? [br]Dopisany: 14 Luty 2011, 20:46_________________________________________________dobra sam przetrę szlak
  10. całkiem fajne, a dla mnie dobrze że 1,9 a nie 2,0
  11. tarcze z mph zmieniasz na kmh?
  12. rób jak chcesz.... najłatwiej wcisnąć komuś "gówno"
  13. tyle co nic allegro i szukać
  14. aju odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    są takie ramki :>
  15. na górze koło egr-u
  16. mono lub kolor (wiadomo lepiej kolor ale mono też przeżyje) nowa lub używana , będzie używana do tłuczenia tekstu a nie do pięknych wydruków. 1. duża wydajność tonera 2. mocny bęben 3. tania eksploatacja Cena hmm nie wiem czym mniej tym lepiej
  17. na gorąco się nie prostuje, chyba żeby oddać na handel jako proste.... (nie popieram) prostuj na zimno, pękną lub nie, ale nie zmienisz ich właściwości [br]Dopisany: 14 Luty 2011, 17:00_________________________________________________ kosmos takie bicie
  18. czarne zawsze wyglądają źle... z ponad 2-3 metrów wygląda jak na stalówce
  19. dziwne wg producenta http://rondell.de/pdf/Rondell_2009.pdf tu kupisz tą felgę Telefon: +49 (0) 961 63 46-180 (Montag bis Freitag 8-17 Uhr, außer Feiertage) Telefax: +49 (0) 961 63 46-160 [email protected] www.rod-wheels.de
  20. nie no co TY szkoda by było tego radia na jakieś tam car pc za parę złoty
  21. zasilacz standard, podłączony przez przetwornicę. z grafiki obraz doprowadzony na:
  22. dla mnie turbina jest do czyszczenia (oczywiście po logowaniu)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.