Treść opublikowana przez aju
-
[ALL B6] screen z vaga - EXTRA: "geraet 64523" <-- co to?
to jakieś urządzenie i kodowanie
-
[B5 AFN] Mam box-a..co teraz
było wiele razy o boxach
-
[ALL] Zwierzaki
moja labczyca (lat 6)
-
Zakup psa-opinie posiadaczy różnych ras
mam labradora (suczkę) od 6 lat kolor biszkopt = sierść w całym domu, cały rok + spalony odkurzacz co roku Pies brał udział w szkoleniu na psa towarzysza, szału się nie nauczył raczej takie podstawy, siad, lezeć, podać łapę, stój no i chodzić przy nodze. Resztę sam męczyłem go w domu, trafił mi się "egzemplarz" który zamiast się uczyć woli się bawić, no ale nic i tak go kocham teraz pies już jest bardziej stateczny i ogólnie można powiedzieć że bezproblemowy (poza sierścią)
-
Czy rzeczywiście 200tys przebiegu w TDI to dużo?
Panie.. ma byc prawie nowe, prawie nie używane i najlepiej do 5 tysięcy i ostatni trend: "panie i klima ma działać"
-
[ALL B6] Prostowanie alufelg na goraco czy warto ?
ja za prostowanie 19ki dałem 100zł
-
[ALL] Ładowarka samochodowa pod radio.
nie no temat kox weź sobie + i - z akumulatora albo skrzynki z bepiecznikami
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
Nie kombinujecie, mój znajomy zrobił to na odwal szczotką drucianą (miedzianą) i kawałkiem dostępnego papieru ściernego oraz starą szmatą... jego AFN po tym zabiegu przejechał już ponad 20tyś bez noutlafa
-
[ALL B5] Problem z pierwszym biegiem
dokładnie, niedawno przerabiałem temat, tylko mi wysrał się 3 bieg
-
[B5 AJM] Podmiana skrzyni a sprzęgło
Panowie, widzę że skrzynia z pasata 130pd jest CHYBA trochę dłuższa niż moja DUK, wiem że fizycznie skrzynia jest identyczna do montażu jak każda inna z 1,9, ale czy mogę mogę włożyć tam swój dwumas i sprzęgło czy muszę montować zestaw z 1,9 130? [br]Dopisany: 14 Luty 2011, 20:46_________________________________________________dobra sam przetrę szlak
-
Moja A4 Avant 1.9 TDI
całkiem fajne, a dla mnie dobrze że 1,9 a nie 2,0
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
tarcze z mph zmieniasz na kmh?
-
[ALL B6] Prostowanie alufelg na goraco czy warto ?
rób jak chcesz.... najłatwiej wcisnąć komuś "gówno"
-
[ALL B6] Prostowanie alufelg na goraco czy warto ?
prostuj na zimno
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
tyle co nic allegro i szukać
-
[B5 AGB] VIAGRA
są takie ramki :>
-
[Audi a4 b5 '95r] Auto by Koman 1str. ogarnięta nowe Zdj
ale masz lampy z tyłu
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
na górze koło egr-u
-
Jaka drukarka laserowa?
mono lub kolor (wiadomo lepiej kolor ale mono też przeżyje) nowa lub używana , będzie używana do tłuczenia tekstu a nie do pięknych wydruków. 1. duża wydajność tonera 2. mocny bęben 3. tania eksploatacja Cena hmm nie wiem czym mniej tym lepiej
-
[ALL B6] Prostowanie alufelg na goraco czy warto ?
na gorąco się nie prostuje, chyba żeby oddać na handel jako proste.... (nie popieram) prostuj na zimno, pękną lub nie, ale nie zmienisz ich właściwości [br]Dopisany: 14 Luty 2011, 17:00_________________________________________________ kosmos takie bicie
-
[ALL] Na jaki kolor pomalować 18 ?
czarne zawsze wyglądają źle... z ponad 2-3 metrów wygląda jak na stalówce
-
[ALL B5] felgi rondell 0022 gdzie możńa kupić ??
dziwne wg producenta http://rondell.de/pdf/Rondell_2009.pdf tu kupisz tą felgę Telefon: +49 (0) 961 63 46-180 (Montag bis Freitag 8-17 Uhr, außer Feiertage) Telefax: +49 (0) 961 63 46-160 [email protected] www.rod-wheels.de
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
nie no co TY szkoda by było tego radia na jakieś tam car pc za parę złoty
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
zasilacz standard, podłączony przez przetwornicę. z grafiki obraz doprowadzony na:
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
dla mnie turbina jest do czyszczenia (oczywiście po logowaniu)