Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. nie niestety, sporo w niej elementów a do tego co ciekawe NIE jest made in china ja jestem z niej zadowolony, wygląda jak z fabryki
  2. podmienię N75 na moje N75 nad jednym mam wątpliwość, akurat ten wchodzący w gruszkę jak mam ją sprawdzić? reklamacja? czy niech lata tak z nadzieją że się rozruszają?
  3. aju odpowiedział(a) na Stochus temat w 1.9TDI
    a ja bym spróbował zmienić turbinę, może pomoże zrobi logi będzie jasne bez zbędnej pracy
  4. dokładnie taka: http://allegro.pl/ramka-radiowa-2-iso-audi-a4-2000-12-2001-symphony-i1439663443.html tylko wywaliłem z niej brzeszczotem poprzeczny element dzielący ją na dwa pojedyncze diny
  5. kiedyś, miałem taki przypadek w starym fiacie ducato, ale gość włożył coś w rodzaju magnesu do środka, a później zaglądał jeszcze do środka czymś w rodzaju wziarnika czy nie wiem jak to nazwać, mała kamerka na elastycznej rurce..... Ale według mnie nie ma się czym przejmować
  6. po regeneracji zrobiłem jeszcze 3 razy wczoraj mu logi, za każdym razem wychodzi prawie tak samo, co ciekawe jak przyspiesza płynnie to nie ma tego zjawiska, a jak depnie od razu do dechy to jest taki objaw właśnie że ok 150-250mbar jest więcej niż wartość zadana dodam że auto miało program robiony pod suszarkę AJM a teraz ma suszarkę AWX bez korekty (ale pierwsze logi były ok i mówiliście że może zostać, więc raczej to nie ma nic do rzeczy)[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 14:30_________________________________________________dodam że auto nie łapie noutalfów [br]Dopisany: 28 Luty 2011, 14:53_________________________________________________panowie jakieś rady? bo znajomemu jest auto potrzebne a teraz się boi latać
  7. lub S-ka idąca w dół od turbiny
  8. nie mam nic przeciwko [br]Dopisany: 28 Luty 2011, 18:29_________________________________________________ps. skąd mnie znasz
  9. chłopie otwórz maskę i leć od turbiny po kolei aż do kolektora dolotowego (znajmy miał takie pęknięcie że ujawniało się tylko pod ciśnieniem, normalnie było można powiedzieć nie do wyłapania) A do tego zrób logi, może dolot jest szczelny
  10. aju odpowiedział(a) na Stochus temat w 1.9TDI
  11. od czego ma zacząć? wywalenie zaolejonego kata? czy to raczej coś z tym softem pod starą turbinę a może już coś z tą turbinką?
  12. ładne stalówki z paru metrów
  13. przegoni furę powiadasz.... tylko że on ją gania zawsze
  14. do pracy to całkiem fajne rozwiązanie, wiadomo rakietą nie będzie ale toczy się wystarczająco, no i odpada problem z noutlafami
  15. Znajomy zrobił 4tyś km po wymianie turbiny i prosił mnie o to czy mógł bym wkleić tu logi do analizy czy dalej wszytko w porządku. Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/aju2003_36723.html (3 i 4 bieg) BS Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/aju2003_36724.html
  16. poszukam jakiegoś covala w takim razie (aczkolwiek właśnie yato wpadło mi w oko)
  17. panowie na szybko jakiś zestawik do 300-350zł typowy do dłubania przy aucie... (amtorskie grzebanie żaden warsztat)
  18. będzie przód tarł
  19. ja mam 8felgę i zamieniłem gumy 235 na 225 bo przy glebie -6~ -8cm tarło z przodu przy skręcaniu
  20. bardzo mocno średnio [br]Dopisany: 22 Luty 2011, 20:27_________________________________________________w 17 z tych co pokazles bral bym http://moto.allegro.pl/nowe-17-5x112-vw-passat-b5-b6-golf-v-vi-tiguan-i1464435838.html#gallery ostatecznie http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-17-5x112-audi-a3-a4-a5-a6-q5-wzor-rs4-i1457466936.html
  21. aju odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    i po co to wszytko :gwizdanie: Moskal wsiądzie i wszytko poskleja
  22. turbo gajger przydaje się po zmianie suszarki i zrobienie programu
  23. usprawiedliwiasz chęć zakupu tego czegoś ciężko luknąć jakie są RPM? no ale to Twoje auto, a za cene tego badziewia wolał bym dziewczynę wziąć do kina czy na kolację
  24. zawsze mam mieszane uczucia do takich wydumek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.