Treść opublikowana przez aju
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
nie niestety, sporo w niej elementów a do tego co ciekawe NIE jest made in china ja jestem z niej zadowolony, wygląda jak z fabryki
-
[B5 AJM] Praca turbiny (Przeładowanie) podmiana N75 i wężyków podciśnienia
podmienię N75 na moje N75 nad jednym mam wątpliwość, akurat ten wchodzący w gruszkę jak mam ją sprawdzić? reklamacja? czy niech lata tak z nadzieją że się rozruszają?
-
[B5 AFN] Moc - słabszy od innych
a ja bym spróbował zmienić turbinę, może pomoże zrobi logi będzie jasne bez zbędnej pracy
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
dokładnie taka: http://allegro.pl/ramka-radiowa-2-iso-audi-a4-2000-12-2001-symphony-i1439663443.html tylko wywaliłem z niej brzeszczotem poprzeczny element dzielący ją na dwa pojedyncze diny
-
[ALL] Opiłek w komorze spalania
kiedyś, miałem taki przypadek w starym fiacie ducato, ale gość włożył coś w rodzaju magnesu do środka, a później zaglądał jeszcze do środka czymś w rodzaju wziarnika czy nie wiem jak to nazwać, mała kamerka na elastycznej rurce..... Ale według mnie nie ma się czym przejmować
-
[B5 AJM] Praca turbiny (Przeładowanie) podmiana N75 i wężyków podciśnienia
po regeneracji zrobiłem jeszcze 3 razy wczoraj mu logi, za każdym razem wychodzi prawie tak samo, co ciekawe jak przyspiesza płynnie to nie ma tego zjawiska, a jak depnie od razu do dechy to jest taki objaw właśnie że ok 150-250mbar jest więcej niż wartość zadana dodam że auto miało program robiony pod suszarkę AJM a teraz ma suszarkę AWX bez korekty (ale pierwsze logi były ok i mówiliście że może zostać, więc raczej to nie ma nic do rzeczy)[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 14:30_________________________________________________dodam że auto nie łapie noutalfów [br]Dopisany: 28 Luty 2011, 14:53_________________________________________________panowie jakieś rady? bo znajomemu jest auto potrzebne a teraz się boi latać
-
[B6 AWX] Co sądzicie o tych felgach
firma rozmiar
-
[B5 AFN] Dolot - szybka prośba
lub S-ka idąca w dół od turbiny
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
nie mam nic przeciwko [br]Dopisany: 28 Luty 2011, 18:29_________________________________________________ps. skąd mnie znasz
-
[B5 AFN] Dolot - szybka prośba
chłopie otwórz maskę i leć od turbiny po kolei aż do kolektora dolotowego (znajmy miał takie pęknięcie że ujawniało się tylko pod ciśnieniem, normalnie było można powiedzieć nie do wyłapania) A do tego zrób logi, może dolot jest szczelny
-
[B5 AFN] Moc - słabszy od innych
- [B5 AJM] Praca turbiny (Przeładowanie) podmiana N75 i wężyków podciśnienia
od czego ma zacząć? wywalenie zaolejonego kata? czy to raczej coś z tym softem pod starą turbinę a może już coś z tą turbinką?- [B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
ładne stalówki z paru metrów- [B5 AJM] Praca turbiny (Przeładowanie) podmiana N75 i wężyków podciśnienia
przegoni furę powiadasz.... tylko że on ją gania zawsze- [ALL] SDI czy da się podnieść moc ?
do pracy to całkiem fajne rozwiązanie, wiadomo rakietą nie będzie ale toczy się wystarczająco, no i odpada problem z noutlafami- [B5 AJM] Praca turbiny (Przeładowanie) podmiana N75 i wężyków podciśnienia
Znajomy zrobił 4tyś km po wymianie turbiny i prosił mnie o to czy mógł bym wkleić tu logi do analizy czy dalej wszytko w porządku. Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/aju2003_36723.html (3 i 4 bieg) BS Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/aju2003_36724.html- Jaki dobry zestaw kluczy ?
poszukam jakiegoś covala w takim razie (aczkolwiek właśnie yato wpadło mi w oko)- Jaki dobry zestaw kluczy ?
panowie na szybko jakiś zestawik do 300-350zł typowy do dłubania przy aucie... (amtorskie grzebanie żaden warsztat)- [ALL B5] Podejdzie do B5?????
będzie przód tarł- [B5 AJM] zdzira na 19kach
ja mam 8felgę i zamieniłem gumy 235 na 225 bo przy glebie -6~ -8cm tarło z przodu przy skręcaniu- [ALL B5] Jaki wzór felgi i czy podejdzie? z allegro
bardzo mocno średnio [br]Dopisany: 22 Luty 2011, 20:27_________________________________________________w 17 z tych co pokazles bral bym http://moto.allegro.pl/nowe-17-5x112-vw-passat-b5-b6-golf-v-vi-tiguan-i1464435838.html#gallery ostatecznie http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-17-5x112-audi-a3-a4-a5-a6-q5-wzor-rs4-i1457466936.html- [B5 AGB] VIAGRA
i po co to wszytko :gwizdanie: Moskal wsiądzie i wszytko poskleja- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
turbo gajger przydaje się po zmianie suszarki i zrobienie programu- [B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
usprawiedliwiasz chęć zakupu tego czegoś ciężko luknąć jakie są RPM? no ale to Twoje auto, a za cene tego badziewia wolał bym dziewczynę wziąć do kina czy na kolację- [B5 AFN] Jaka skrzynia 6 podpasuje do AFN'a?
zawsze mam mieszane uczucia do takich wydumek - [B5 AJM] Praca turbiny (Przeładowanie) podmiana N75 i wężyków podciśnienia