Treść opublikowana przez aju
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
czy jesli zegary są z benzyny, wgram wsad od diesla to po zmianie tarczy OBROTOMIERZ będzie wskazywal ok? bo predkosciomierz wiem że tak[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 15:30_________________________________________________aha, wyciągnąłem licznik kolegi VDO pół fis, są dwie kostki, podłączam do zegarów z fisem (też vdo) ale tam są miejca na 3 kostki Działa już wszytko o dziwo nawet temp oleju, ale świeci się skreślona żarówka na przemian z czymś tam jeszcze właśnie nie pamiętam z czym
-
[B5 AVG] Moduł komfortu
tak może, mi nie działały piloty, a wszytko inne działało normalnie, po wyminie pompki i kodowaniu wszytko działa
-
Znaczenie ET Felgi
nie :>
-
[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
allegro? aju1984 aukcja - przedmiot nr 1637192769
-
iphone4 a może cos innego??
Potrzebuję telefonu do rozmowy wiadomo, sms no i www + @ fajnie jak by robił też zdjęcia wiadomo takie życie. Nie potrzebuję muzyki, radia. Bardzo podoba mi się iphone4, miałem kiedyś iphona i bylem w sumie zadowolony. Jednak cena 2200-2400zł to sporo biorąc pod uwagę że to jednak telefon. Z drugiej strony sprzedając go kiedyś iphony trzymają nieźle cenę. Czy ktoś z was używa iphona4? warto? a może jakąś "wypaśoną" nokię? Htc? mam po prostu dość mojej e52
-
[B5 AFN] Rytmiczne huczenie łożyska
rób drugie łożysko, stosunkowo drogie nie są a masz spokój na lata
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
byłem dziś rano ze znajomym u lokalnych magików elektryków co się dowiedziałem to - montaż z kodowaniem angielskiego licznika 60zł (tarcza zostaje angielska) - przełożenie tarczy na europę + wsad + montaż 300zł Trochę rozbieżność cenowa? czy na prawdę tyle to może kosztować? Sam mu tego nie zrobię z uwagi na ten wsad Dodam że szkoda by było tego licznika gdyż ma idealny fis
-
[ALL B5] TA-TECHNIX - zawieszenie gwintowane
TA technix zakupiłem w sumie niedawno do golfa4 i to zdaje mi się od mapeta na allegro, co mogę powiedzieć, TANIO, TWARDO i czasem coś popiskuje na nierównościach ale za taką cenę H&R czy KW to nie jest ale polecam
-
[ALL B5] zasilanie kamery cofania
Panowie czy mogę wziąć zasilanie do kamery cofania ze świateł wstecznego? było by mi to bardzo na rękę gdyż automatycznie obraz pojawiał by się przy wbiciu wstecznego Nie wiem tylko czy zmieniać bezpiecznik na większy czy po prostu się wpiąć Chyba że macie inne pomysły
-
[B6 AWX] Coś piszczy przy ruszaniu, jak popada deszcz
masz dwa paski jeden na klimę idzie, na dole. Tam jest napinacz taki na imbusa, przyglądnij się mu, ja miałem u siebie tak że niby był napięty pasek a piszczał przez pierwsze kilometry. Wymiana załatwiła sprawę. Drugi pasek ciągnie się przez prawie wszystkie rolki, żeby ułatwić Ci znalezienie go przechodzi też przez alternator On napinany jest napinaczem z samoregulatorem. Jeśli widzisz że pasek skacze lub ten napinacz BARDZO skacze to do wymiany jest kółko (ze sprzęgłem) alternatora lub właśnie ten napinacz.
-
[B5 AJM] Brak łączności z kanałem 35 centralnego zamka
raczej nie w B5
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tymczasem jutro rozglądnę się co lokalni magicy mają do zaoferowaniaw temacie
-
[B5 ABC] Jakie opony do felg 19 8J ET 35-fotki mile widziane!
zabezpieczyłem to jakimś tam środkiem, poza tym uważam że to nie mondeo żeby ruda od razu to wpierdzielała
-
[B5 ABC] Jakie opony do felg 19 8J ET 35-fotki mile widziane!
wkleje Ci jutro fotkę, przycięte mam mniej więcej 3/4 tego właśnie załamania w błotniku
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nr licznika podam dopiero jutro bo to znajomego auto i licznik tak licznik ma cyfrowy zegarek, białe podświetlenie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ten "wsad" to zgrywa się ze starego licznika pobiere z netu czy co
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no mph tarcza zostać nie może.... zmiana wsadu eh
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie chcemy ze znajomym przełożyć zegary z pół fisa na pełnego fisa pacjent ajm więc jak mój jednak różnica jest taka że kolega kupił zegary z anglika, zegary są od diesla do diesla więć problem obrotomierza odpada. Jednak zostaje co zrobić z prędkościomierzem? tarczke pewnie można wyjąć ze starego w kmh, i co dalej? przeszukałem mniej więcej te 134strony ale nie bardzo rozumiem co mam zrobić później jeszcze zostaje zmiana spalania na fisie na L
-
[B5 AVG] Kasowanie inspekcji (żaden sposób niedziała)
ja mam to samo w swoim AJM, nie mogę swoim kabelkiem zlikwidować SERVICE, zawsze jeżdżę do znajomego który ma jakiegoś tam KTSa czy coś. Więc jestem ciekaw czy chodzi o zegary, kabel a może jest jeszcze jakiś sposób
-
[B6 AWX] Coś piszczy przy ruszaniu, jak popada deszcz
pasek?
-
[ALL B5] 18" felgi i silnik 1.6 ? masz takie ?
- [B5 ABC] Jakie opony do felg 19 8J ET 35-fotki mile widziane!
225/35-19 et35 8J przycięte ranty błotników przód nic nie obciera przy normalnej jeździe Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us- [ALL] Piaskowanie i malowanie felg
nieopłacalnie dużo, u mnie w okolicy wychodzi jakieś 30zł za sztukę piaskowanie a jeszcze trzeba pomalować... przejedź papierem ściernym psiknij sprejem w czarnym macie i będzie lux, w końcu stalówka i tak urody nie dodaje- Czy nowe nokie to padło??
e52 - po 6 miesiącach używania odpadł mi guzik (menu/kalendarz) a głośniczek wymieniałem już 2 razy- [B6 AVF] EGR a dymienie przy ruszaniu
wymiana EGR w tym AVF pomogła - [B5 ABC] Jakie opony do felg 19 8J ET 35-fotki mile widziane!