Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. czy jesli zegary są z benzyny, wgram wsad od diesla to po zmianie tarczy OBROTOMIERZ będzie wskazywal ok? bo predkosciomierz wiem że tak[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 15:30_________________________________________________aha, wyciągnąłem licznik kolegi VDO pół fis, są dwie kostki, podłączam do zegarów z fisem (też vdo) ale tam są miejca na 3 kostki Działa już wszytko o dziwo nawet temp oleju, ale świeci się skreślona żarówka na przemian z czymś tam jeszcze właśnie nie pamiętam z czym
  2. aju odpowiedział(a) na beemek88 temat w Audi A4 B5
    tak może, mi nie działały piloty, a wszytko inne działało normalnie, po wyminie pompki i kodowaniu wszytko działa
  3. nie :>
  4. allegro? aju1984 aukcja - przedmiot nr 1637192769
  5. Potrzebuję telefonu do rozmowy wiadomo, sms no i www + @ fajnie jak by robił też zdjęcia wiadomo takie życie. Nie potrzebuję muzyki, radia. Bardzo podoba mi się iphone4, miałem kiedyś iphona i bylem w sumie zadowolony. Jednak cena 2200-2400zł to sporo biorąc pod uwagę że to jednak telefon. Z drugiej strony sprzedając go kiedyś iphony trzymają nieźle cenę. Czy ktoś z was używa iphona4? warto? a może jakąś "wypaśoną" nokię? Htc? mam po prostu dość mojej e52
  6. rób drugie łożysko, stosunkowo drogie nie są a masz spokój na lata
  7. byłem dziś rano ze znajomym u lokalnych magików elektryków co się dowiedziałem to - montaż z kodowaniem angielskiego licznika 60zł (tarcza zostaje angielska) - przełożenie tarczy na europę + wsad + montaż 300zł Trochę rozbieżność cenowa? czy na prawdę tyle to może kosztować? Sam mu tego nie zrobię z uwagi na ten wsad Dodam że szkoda by było tego licznika gdyż ma idealny fis
  8. TA technix zakupiłem w sumie niedawno do golfa4 i to zdaje mi się od mapeta na allegro, co mogę powiedzieć, TANIO, TWARDO i czasem coś popiskuje na nierównościach ale za taką cenę H&R czy KW to nie jest ale polecam
  9. Panowie czy mogę wziąć zasilanie do kamery cofania ze świateł wstecznego? było by mi to bardzo na rękę gdyż automatycznie obraz pojawiał by się przy wbiciu wstecznego Nie wiem tylko czy zmieniać bezpiecznik na większy czy po prostu się wpiąć Chyba że macie inne pomysły
  10. masz dwa paski jeden na klimę idzie, na dole. Tam jest napinacz taki na imbusa, przyglądnij się mu, ja miałem u siebie tak że niby był napięty pasek a piszczał przez pierwsze kilometry. Wymiana załatwiła sprawę. Drugi pasek ciągnie się przez prawie wszystkie rolki, żeby ułatwić Ci znalezienie go przechodzi też przez alternator On napinany jest napinaczem z samoregulatorem. Jeśli widzisz że pasek skacze lub ten napinacz BARDZO skacze to do wymiany jest kółko (ze sprzęgłem) alternatora lub właśnie ten napinacz.
  11. tymczasem jutro rozglądnę się co lokalni magicy mają do zaoferowaniaw temacie
  12. zabezpieczyłem to jakimś tam środkiem, poza tym uważam że to nie mondeo żeby ruda od razu to wpierdzielała
  13. wkleje Ci jutro fotkę, przycięte mam mniej więcej 3/4 tego właśnie załamania w błotniku
  14. nr licznika podam dopiero jutro bo to znajomego auto i licznik tak licznik ma cyfrowy zegarek, białe podświetlenie
  15. ten "wsad" to zgrywa się ze starego licznika pobiere z netu czy co
  16. no mph tarcza zostać nie może.... zmiana wsadu eh
  17. Panowie chcemy ze znajomym przełożyć zegary z pół fisa na pełnego fisa pacjent ajm więc jak mój jednak różnica jest taka że kolega kupił zegary z anglika, zegary są od diesla do diesla więć problem obrotomierza odpada. Jednak zostaje co zrobić z prędkościomierzem? tarczke pewnie można wyjąć ze starego w kmh, i co dalej? przeszukałem mniej więcej te 134strony ale nie bardzo rozumiem co mam zrobić później jeszcze zostaje zmiana spalania na fisie na L
  18. ja mam to samo w swoim AJM, nie mogę swoim kabelkiem zlikwidować SERVICE, zawsze jeżdżę do znajomego który ma jakiegoś tam KTSa czy coś. Więc jestem ciekaw czy chodzi o zegary, kabel a może jest jeszcze jakiś sposób
  19. 225/35-19 et35 8J przycięte ranty błotników przód nic nie obciera przy normalnej jeździe Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  20. nieopłacalnie dużo, u mnie w okolicy wychodzi jakieś 30zł za sztukę piaskowanie a jeszcze trzeba pomalować... przejedź papierem ściernym psiknij sprejem w czarnym macie i będzie lux, w końcu stalówka i tak urody nie dodaje
  21. e52 - po 6 miesiącach używania odpadł mi guzik (menu/kalendarz) a głośniczek wymieniałem już 2 razy
  22. aju odpowiedział(a) na aju temat w 1.9TDI
    wymiana EGR w tym AVF pomogła

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.