Treść opublikowana przez aju
-
[ALL] Podłączenie nieorginalnego radia do wyswietlacza FIS
niestety raczej nie ma takiej opcji, tylko ORI
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
1kg wkładu a nie całego kata :gwizdanie:
-
[INNE] VW GOLF AFN
no proszę proszę... a ja już drugie nowe sprzęgło mam z AWXa następne założę mniejsze z golfa to coś w rodzaju z tym że jeden jest biały a drugi murzyn... fakt to taki skromny mod
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kombi? z naklejka klubową z tyłu na klapie? dodam że egzemplarz bez ksenonów, widzę go też na fotkach z waszych zlotów
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
B7 srebrne, bez dekielków na kołach, blachy PZ. Kogo spotkałem wczoraj w factory? kierownik chyba miał klubową koszulkę
-
Spotkania na drodze
wczoraj Poznań/Luboń FACTORY, "garaż" podziemny srebrne A4b7 rejestracje PZ,..., kierownik w koszulce A4klub :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Pytanko o turbo
poszukaj sobie problemu gdzie indziej
-
[B6 AVF] EGR a dymienie przy ruszaniu
W aucie znajomego co jakiś zaś występuje błąd EGR, czy może mieć to wpływ na kopcenie przy ruszaniu? Auto czasem zakopci na szaro, tylko przy ruszaniu
-
[B7 BKE] Dwumas - dobór pod moda
po CO, dwumas z cukru nie jest
-
[ALL B5] Poleciała skrzynia biegów i nie wiem jaka mam kupić
da się 6 biegową ale dochodzi jeszcze parę części, każda skrzynia z TDI 4 cylindorwego będzie pasowała do Twojego diesleka więc
-
[B5 AHU] Dwumas do wymiany
kolega ma dwumas ze skody SUPERB, magocy w angli wymienili mu bo trzeslo silnikiem a okazalo sie ze to przez PD i dobry dwumas lezy akurat w bagazniku. Odda go pewnie za grosze jesli jestes zainteresowany to moge zapytac
-
[B5 AJM] Dziwne zachowanie silnika w zakresie 1800-2000 obr/min
błąd nie ma nic wspólnego
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
już się narysował, jutro w pracy wrzucę wykres na nowym sprzęgle po najnowszym strojeniu tymczasem skrzynia DUK została zmieniona na FHN ostatnie pole to przelozenie wstecznego, a na samej gorze to przelozenie glowne :cwaniak1:
-
[ALL B6] Będzie wiocha na 235/45/18 z ori 18" szer 8" ET 43 ?
235/45 to niezły balon
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
te z a8 są za***iste :gwizdanie:
-
[ALL B5] Tajemnica grzejącego się koła - przód prawy.
Wymień zacisk
-
[ALL B5] Gwint KW V1 - wymiana tylnych amortyzatorów
ja bym regenerował i nie kombinował
-
[ALL B6] Pytanie odnośnie felg 19"
pamiętajcie też że ten sam rozmiar opony różnie się układa na tej samej feldze w zależności od producenta opony... o czym się ostatnio srogo przekonałem
-
[ALL B5] Felgi 8Jx17", opony 225x45 R17, obniżone zawieszenie 40 mm
masakra
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
ano si, dziś jak wrócę z trasy
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
Ogólnie to ja jestem zadowolony... szczególnie że na drodze (nie do ścigania) jest to wartość wystarczająca. Ale wiadomo człowiek się szybko przyzwyczaja. Z nowości powiększyła się gleba (opony przód 215/35/19 a tył 225/35/19), i zmieniło się audio
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
no i wlatuje znów nowe sprzęgło dziś po raz pierwszy się śliznęło na 4biegu.... no ale wiadomo że mu się nie polepszy
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
co tu dużo mówić SODA
-
Dobrzy chiptunerzy
robi już ktoś vw 2.0 BiTDI 163km (amorak) ?
-
[B5 AHH] Gwint czy Sportowe Amorki + Springi
Gwint ja osobiście wolę markową używkę niż nowe typu ta czy mts