Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. niestety raczej nie ma takiej opcji, tylko ORI
  2. 1kg wkładu a nie całego kata :gwizdanie:
  3. no proszę proszę... a ja już drugie nowe sprzęgło mam z AWXa następne założę mniejsze z golfa to coś w rodzaju z tym że jeden jest biały a drugi murzyn... fakt to taki skromny mod
  4. kombi? z naklejka klubową z tyłu na klapie? dodam że egzemplarz bez ksenonów, widzę go też na fotkach z waszych zlotów
  5. B7 srebrne, bez dekielków na kołach, blachy PZ. Kogo spotkałem wczoraj w factory? kierownik chyba miał klubową koszulkę
  6. wczoraj Poznań/Luboń FACTORY, "garaż" podziemny srebrne A4b7 rejestracje PZ,..., kierownik w koszulce A4klub :gwizdanie:
  7. aju odpowiedział(a) na lukaseq1 temat w 1.9TDI
    poszukaj sobie problemu gdzie indziej
  8. W aucie znajomego co jakiś zaś występuje błąd EGR, czy może mieć to wpływ na kopcenie przy ruszaniu? Auto czasem zakopci na szaro, tylko przy ruszaniu
  9. po CO, dwumas z cukru nie jest
  10. da się 6 biegową ale dochodzi jeszcze parę części, każda skrzynia z TDI 4 cylindorwego będzie pasowała do Twojego diesleka więc
  11. aju odpowiedział(a) na Łysy2407 temat w Audi A4 B5
    kolega ma dwumas ze skody SUPERB, magocy w angli wymienili mu bo trzeslo silnikiem a okazalo sie ze to przez PD i dobry dwumas lezy akurat w bagazniku. Odda go pewnie za grosze jesli jestes zainteresowany to moge zapytac
  12. błąd nie ma nic wspólnego
  13. już się narysował, jutro w pracy wrzucę wykres na nowym sprzęgle po najnowszym strojeniu tymczasem skrzynia DUK została zmieniona na FHN ostatnie pole to przelozenie wstecznego, a na samej gorze to przelozenie glowne :cwaniak1:
  14. te z a8 są za***iste :gwizdanie:
  15. ja bym regenerował i nie kombinował
  16. pamiętajcie też że ten sam rozmiar opony różnie się układa na tej samej feldze w zależności od producenta opony... o czym się ostatnio srogo przekonałem
  17. ano si, dziś jak wrócę z trasy
  18. Ogólnie to ja jestem zadowolony... szczególnie że na drodze (nie do ścigania) jest to wartość wystarczająca. Ale wiadomo człowiek się szybko przyzwyczaja. Z nowości powiększyła się gleba (opony przód 215/35/19 a tył 225/35/19), i zmieniło się audio
  19. no i wlatuje znów nowe sprzęgło dziś po raz pierwszy się śliznęło na 4biegu.... no ale wiadomo że mu się nie polepszy
  20. robi już ktoś vw 2.0 BiTDI 163km (amorak) ?
  21. Gwint ja osobiście wolę markową używkę niż nowe typu ta czy mts

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.