Treść opublikowana przez aju
-
[B5 AJM] Turbina ?
jak już kupować turbinę do ajm to minimum z awx-a
-
[ALL B5] Żólte halogeny
można zawsze wstawić palniki o temp b. w okolicy 3k. Tylko że wiadomo że koszty rosną
-
[ALL B6] Pytanie odnośnie felg 19"
19 to totalne minimum [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 10:42_________________________________________________ chłopie ludzie mają gleby po 6-8 cm (i więcej) na 19stce i nic nie obciera
-
[B5 AJM] Turbina ?
jak ma za tyle top ja bym tam turbiny nie oddawał... chińskie zestawy naprawcze z plasteliny
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
wiesz co lubię tłustooo
-
[ALL] Oryginalana przejściówka przy turbinie z szybkozłączki na zwykły wąż
dokładnie ten nr kowi (sprawdziłem w googlech) dzięki, wracam do dłubania
-
[ALL] Oryginalana przejściówka przy turbinie z szybkozłączki na zwykły wąż
a ma ktoś nr tej uszczelki? założył bym taką oryginalną bo znajomemu trochę puszcza
-
[ALL] Repair Kit K03/K04
dzięki bo od kiedy je zobaczyłem zawsze mnie to ciekawi
-
[ALL] Repair Kit K03/K04
w nówkach ani na szrotach też tego nie widziałem, za to widziałem na regenerowanych
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
fajne koło w polerce to że to nawet nie jest podobne do carbonu nie mam nic przeciwko hydrografice jesli nie jest ona podrobka czegos czego nie przypomina
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
bo są dwa typy fmicow z a5
-
[B5 AFN] Kilka pytań do bardziej doświadczonych kolegów...
bez problemu
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
raggaman popieram Twoją wypowiedź na temat tej hydrografiki i folii... Kowi myślę że lepiej by było jak byś po prostu psiknął to czarnym matem
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
ja kupiłem takie coś http://allegro.pl/coval-zestaw-kluczy-nasadowych-150-elem-model2010-i1487867165.html tylko za trochę mniejsze pieniądze... powiem tak dla mnie jest aż nadto, dzięki za rady
-
[ALL B5] 19'' 8j z opona 215/35
będziesz mógł bez problemu obniżyć o 8cm, przy maks skrętach będzie targać błotnik z przodu przy nierówności, trzeba będzie go podciąć zyskasz troszke na tym, ja mam 225/35 więc myślę że możesz jeszcze bardziej położyć na glebę.... choć hmmm wątpi w to że gdzieś wjedziesz, ja już miejscami nie daję rady na koleinach
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
dokładnie jak mówi armistad, moce mamy śmieszne więc po co się pchać w jakiś mega colery a jak się ściągnie kratki jak pokazał armistad to i na chinola udeptacie jakąś małolatkę
-
[ALL] Repair Kit K03/K04
dev a wiesz może co to za kropeczki na łopatkach? w 3 turbinach już takie coś widziałem
-
[ALL B6] FMIC w 1.9 AVF
1200zł jeśli zrobią wszytko z montażem można się skusić... jak robisz to samemu to w około 700zł się zmieścisz (niektórzy schodzili jeszcze trochę niżej ale z używanym rdzeniem)
-
[B6 AYM] Przerobienie mapki
napisz na elektroda.pl ktoś Ci wyślę gotową mapę do testów.... ale jak napisał spanky martw się o skrzynię!! poza tym nie dziw się że nikt Ci nie powie jak to zrobić.... i nie obrażaj się bo w żadnym kraju nie dowiesz się tego typu rzeczy za free...
-
[ALL] Repair Kit K03/K04
widziałem już lekko podszlifowane jak i jak by naniesioną farbkę czy jakąś minimalną kropkę na łptaki turbiny, za cholerę nie chciała się zdrapać
-
[ALL B5] potrzebna ocena i porada
na tą felgę i tak nie założysz nic więcej jak 205 szeroką technicznie pasuje, ale będzie dość schowana
-
[B5 AHH] Pomieszane końcówki wtrysków jakie skutki?
nierealne
-
[ALL B5] potrzebna ocena i porada
ludzie przy 17kach nie ma szans na szybsze zużywanie łożysk, a latanie po koleinach bardziej zależy od szerokości opony
-
[B5 AJM] Praca turbiny (Przeładowanie) podmiana N75 i wężyków podciśnienia
oring właśnie nie ori, czy są ślady oleju obczaimy
-
[ALL] Repair Kit K03/K04
a masz pewniość,że ktoś,kto turbiny regeneruje to robi? tam gdzie oddaję wiem że robią, nie oddał bym turbiny bez pewności że pan zenek złoży ją a za miesiąc łopatki turbiny będę wyciągał z IC i tłoków