Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. aju odpowiedział(a) na snajper75 temat w 1.9TDI
    jak już kupować turbinę do ajm to minimum z awx-a
  2. aju odpowiedział(a) na bula87 temat w Audi A4 B5
    można zawsze wstawić palniki o temp b. w okolicy 3k. Tylko że wiadomo że koszty rosną
  3. 19 to totalne minimum [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 10:42_________________________________________________ chłopie ludzie mają gleby po 6-8 cm (i więcej) na 19stce i nic nie obciera
  4. aju odpowiedział(a) na snajper75 temat w 1.9TDI
    jak ma za tyle top ja bym tam turbiny nie oddawał... chińskie zestawy naprawcze z plasteliny
  5. wiesz co lubię tłustooo
  6. dokładnie ten nr kowi (sprawdziłem w googlech) dzięki, wracam do dłubania
  7. a ma ktoś nr tej uszczelki? założył bym taką oryginalną bo znajomemu trochę puszcza
  8. dzięki bo od kiedy je zobaczyłem zawsze mnie to ciekawi
  9. w nówkach ani na szrotach też tego nie widziałem, za to widziałem na regenerowanych
  10. fajne koło w polerce to że to nawet nie jest podobne do carbonu nie mam nic przeciwko hydrografice jesli nie jest ona podrobka czegos czego nie przypomina
  11. bo są dwa typy fmicow z a5
  12. raggaman popieram Twoją wypowiedź na temat tej hydrografiki i folii... Kowi myślę że lepiej by było jak byś po prostu psiknął to czarnym matem
  13. ja kupiłem takie coś http://allegro.pl/coval-zestaw-kluczy-nasadowych-150-elem-model2010-i1487867165.html tylko za trochę mniejsze pieniądze... powiem tak dla mnie jest aż nadto, dzięki za rady
  14. będziesz mógł bez problemu obniżyć o 8cm, przy maks skrętach będzie targać błotnik z przodu przy nierówności, trzeba będzie go podciąć zyskasz troszke na tym, ja mam 225/35 więc myślę że możesz jeszcze bardziej położyć na glebę.... choć hmmm wątpi w to że gdzieś wjedziesz, ja już miejscami nie daję rady na koleinach
  15. dokładnie jak mówi armistad, moce mamy śmieszne więc po co się pchać w jakiś mega colery a jak się ściągnie kratki jak pokazał armistad to i na chinola udeptacie jakąś małolatkę
  16. dev a wiesz może co to za kropeczki na łopatkach? w 3 turbinach już takie coś widziałem
  17. 1200zł jeśli zrobią wszytko z montażem można się skusić... jak robisz to samemu to w około 700zł się zmieścisz (niektórzy schodzili jeszcze trochę niżej ale z używanym rdzeniem)
  18. napisz na elektroda.pl ktoś Ci wyślę gotową mapę do testów.... ale jak napisał spanky martw się o skrzynię!! poza tym nie dziw się że nikt Ci nie powie jak to zrobić.... i nie obrażaj się bo w żadnym kraju nie dowiesz się tego typu rzeczy za free...
  19. widziałem już lekko podszlifowane jak i jak by naniesioną farbkę czy jakąś minimalną kropkę na łptaki turbiny, za cholerę nie chciała się zdrapać
  20. na tą felgę i tak nie założysz nic więcej jak 205 szeroką technicznie pasuje, ale będzie dość schowana
  21. ludzie przy 17kach nie ma szans na szybsze zużywanie łożysk, a latanie po koleinach bardziej zależy od szerokości opony
  22. oring właśnie nie ori, czy są ślady oleju obczaimy
  23. a masz pewniość,że ktoś,kto turbiny regeneruje to robi? tam gdzie oddaję wiem że robią, nie oddał bym turbiny bez pewności że pan zenek złoży ją a za miesiąc łopatki turbiny będę wyciągał z IC i tłoków

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.