Treść opublikowana przez aju
-
[B5 AJM] Ile można przejechać kilometrów bez remontu turbiny
jestem uprzedzony, bo znajomy wyczyścił i za 3 miesiące znów była do czyszczenia
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
może ma drewniany kołek pod gazem
-
[ALL] Ceramiczne klocki Ate
ok, pasowało by mi pod 19ki
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
ja na letnich jakieś 2 tygodnie już
-
[B5 AJM] Ile można przejechać kilometrów bez remontu turbiny
myślę że to dobra alternatywa jak się już ma turbinę na wierzchu, nie każdy umie/chce zrobić to samemu, a w warsztacie wyjęcie i włożenie to minimum 200zł (u mnie w okolicy)
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
hmmm ja też, ale myślałem że to norma (ale mam pacnięty termostat może to to) w ecu masz jakiś program czy ori soft? każda allroad ma 4 sondy?
-
[ALL] Ceramiczne klocki Ate
coś więcej w temacie juz?
-
[ALL] Z 16 na 17 cali ?
powiem tak, jeśli ktoś zobaczy różnicę między 16 a 17 cali to jest jakiś nadmiernie przewrażliwiony... uważam że nie widząc zmian koła na aucie człowiek nie jest w stanie odróżnić czy jedzie na kołach X czy na kołach X + 1cal
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
zapytam czemu nie masz sond? to jakaś forma oszczędnościowa czy raczej w kierunku jakiś modów?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
w większej budzie ten silnik na trasie schodzi mi do ok 12, normalnie jadąc, nie oszczędzając jakoś specjalnie Nie chce mi się cofać x stron do tyłu, ale co zostało Ci jeszcze do ogarnięcia?
-
[ALL] Zimowe Poranne odpalanie TDI... jak to powinno wyglądać ?
Q7 z 11.2010 nie zapliło mi ostatnio więc jestem uprzedzony ostatnio
-
[B5 AJM] Ile można przejechać kilometrów bez remontu turbiny
wiem gdzie pewnie regenerują za 850zł, 3 znajomych tam robiło i wszyscy są zadowoleni.... w cenie jest grucha i wszystkie uszczelki a nawet strzykawka, gwarancja jest na rok, bez limitu kilometrów, jeśli nie oddasz starej turbiny dolicz 250zł
-
[B6 AVF] Alufelgi produkcji włoskiej
widać włoska włoskiej nie równa, moja wytrzymała nawet bok + krawężnik
-
[ALL] Zimowe Poranne odpalanie TDI... jak to powinno wyglądać ?
mi też mimo to nigdy nic nie wiadomo, to tylko auta
-
[B5 AJM] Ile można przejechać kilometrów bez remontu turbiny
ja nie, wystarczy dobry zakład regenerujący a do tego rok gwarancji bez limitu km
-
[ALL] Zimowe Poranne odpalanie TDI... jak to powinno wyglądać ?
masz rację, ale ta zasada ma jeden minus, odśnieżysz natyrasz się a auto np nie odpali
-
[ALL B5] Jakie Nagłosnienie do audi?
dla mnie 6x9 to nie głośnik tak samo 3 czy 2 drozne, tylko zestawy odseparowane... jak chcesz konkret nazwy to poczytaj forum, każdy woli co innego
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
dam Ci felę wylizać
-
[B5 AFN] Chiptuning z takim przebiegiem
przebiegiem się nie martw, znam 1,9 AVG z przebiegiem 420tyś i 140kucami, lata 1 klasa
-
[B5 ADR] taki czarny avancik
mi np to nie leży, ale osobiście to każdego indywidualna sprawa
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
:gwizdanie: niech CI będzie, jest pare tematów więc daj znac jak będziesz wolny, parę myślę że Ci się spodoba
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
Karolku, jestem jutro przelotem w zg, jak znajdziesz chwilę to może jakieś szybkie mc?
-
[B5 ADR] taki czarny avancik
nie trzeba tam dziurawić
-
[B5 ADR] taki czarny avancik
no wiadomo że chodziło mi o całość
-
[B5 ADR] taki czarny avancik
schowaj korek lpg pod pokrywkę wlewu paliwa tak trzymać ale chyba tył ciut w górę, bo wygląda jak by był niżej niż przód