Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. jestem uprzedzony, bo znajomy wyczyścił i za 3 miesiące znów była do czyszczenia
  2. może ma drewniany kołek pod gazem
  3. ok, pasowało by mi pod 19ki
  4. ja na letnich jakieś 2 tygodnie już
  5. myślę że to dobra alternatywa jak się już ma turbinę na wierzchu, nie każdy umie/chce zrobić to samemu, a w warsztacie wyjęcie i włożenie to minimum 200zł (u mnie w okolicy)
  6. hmmm ja też, ale myślałem że to norma (ale mam pacnięty termostat może to to) w ecu masz jakiś program czy ori soft? każda allroad ma 4 sondy?
  7. coś więcej w temacie juz?
  8. powiem tak, jeśli ktoś zobaczy różnicę między 16 a 17 cali to jest jakiś nadmiernie przewrażliwiony... uważam że nie widząc zmian koła na aucie człowiek nie jest w stanie odróżnić czy jedzie na kołach X czy na kołach X + 1cal
  9. zapytam czemu nie masz sond? to jakaś forma oszczędnościowa czy raczej w kierunku jakiś modów?
  10. w większej budzie ten silnik na trasie schodzi mi do ok 12, normalnie jadąc, nie oszczędzając jakoś specjalnie Nie chce mi się cofać x stron do tyłu, ale co zostało Ci jeszcze do ogarnięcia?
  11. Q7 z 11.2010 nie zapliło mi ostatnio więc jestem uprzedzony ostatnio
  12. wiem gdzie pewnie regenerują za 850zł, 3 znajomych tam robiło i wszyscy są zadowoleni.... w cenie jest grucha i wszystkie uszczelki a nawet strzykawka, gwarancja jest na rok, bez limitu kilometrów, jeśli nie oddasz starej turbiny dolicz 250zł
  13. widać włoska włoskiej nie równa, moja wytrzymała nawet bok + krawężnik
  14. mi też mimo to nigdy nic nie wiadomo, to tylko auta
  15. ja nie, wystarczy dobry zakład regenerujący a do tego rok gwarancji bez limitu km
  16. masz rację, ale ta zasada ma jeden minus, odśnieżysz natyrasz się a auto np nie odpali
  17. dla mnie 6x9 to nie głośnik tak samo 3 czy 2 drozne, tylko zestawy odseparowane... jak chcesz konkret nazwy to poczytaj forum, każdy woli co innego
  18. dam Ci felę wylizać
  19. przebiegiem się nie martw, znam 1,9 AVG z przebiegiem 420tyś i 140kucami, lata 1 klasa
  20. mi np to nie leży, ale osobiście to każdego indywidualna sprawa
  21. :gwizdanie: niech CI będzie, jest pare tematów więc daj znac jak będziesz wolny, parę myślę że Ci się spodoba
  22. Karolku, jestem jutro przelotem w zg, jak znajdziesz chwilę to może jakieś szybkie mc?
  23. nie trzeba tam dziurawić
  24. no wiadomo że chodziło mi o całość
  25. schowaj korek lpg pod pokrywkę wlewu paliwa tak trzymać ale chyba tył ciut w górę, bo wygląda jak by był niżej niż przód

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.