Treść opublikowana przez aju
-
[B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
tośmy się zgadali Ja mówię o wymianie turbiny, wyjmujesz starą z auta, wyciągasz nową z pudełka, montujesz do auta i latasz.... Sam nie zregenerujesz turbiny, musisz mieć sprzęt do wyważanie i najlepiej doważania
-
[ALL B5] Potrzebne foto z pomarańczowymi kierunkami
kupić eSowe dzielone a kierunek dać w pomarańczową folię, dać do środka żarówkę dwuwłókonową na jedną podać prąd z postojówki a na druga nóżkę z kierunkowskazu i będzie mada faka usa
-
[ALL B5] Felgi
widziałem kiedyś takie koła na passacie b5fl, wyglądały słabo
-
B6 DIVISION
a to rezygnuję ale dzięki za linka
-
[B6 AVF] Wymiana panelu a radiu Audi Symphony
- [ALL B5] Dość nadmiaru basu, "coś" podkreślającego bas
jaki litraż dla tego głośnika? bs czy zamknięta?- [B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
przecież tam nie ma żadnej filozofii zrobiłem to koledze w garażu i to podstawowymi narzędziami- [ALL] Ceramiczne klocki Ate
czy ta ceramika ma coś z ceramiki w SLRacch czy innych? czy po prostu dumny napis ceramic?- B6 DIVISION
Panowie, czy zmieniając w b6 licznik z fis na licznik z fis kolorowym coś trzeba robić czy tylko plug i play?- [B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
jestem pod wrażeniem- [B5 AFN] Turbina -regeneracja?????? POMOCY
no to teraz 1 czyszczenie a jak nic nie da to wymiana/regeneracja- [B6 AKE] Audi A4 ...........REGENERACJA........ODŚWIEŻONY 10.12.2011
dobrze wiem jaki Po prostu mówię że nie wydłubie się tyle z 2,5 i o jakąś flachę mogę się założyć, miałem tak ambitnego kolegę który chciał wydłubać nie wiem co z 2,5 a skończyło się poniżej 210koni, co go strasznie rozczarowało.- [ALL B5] Dość nadmiaru basu, "coś" podkreślającego bas
rysiu ale dodałem czym mniej tym lepiej, powiedzmy że maks za klocek + głośnik to 2-2,5k[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 11:39_________________________________________________Rysiu ale chcę tylko podkreślenia basu, nie chcę już rwać blachy z auta, bo i tak tego nie używałem- [B6 AKE] Audi A4 ...........REGENERACJA........ODŚWIEŻONY 10.12.2011
najpierw wyłącz capsa, a później proponuj- [B5 AFN] Szukam pomocy w kwesti doboru intercolera
to temat o chwaleniu się ile kto leciał czy o ic? a gdzie wstawisz drugie IC ?- [B6 AKE] Audi A4 ...........REGENERACJA........ODŚWIEŻONY 10.12.2011
a tu widzę odwieczny wszech znawca tematu. a może ziomek pójdziemy o jakiś zakład bo trochę meczą mnie Twoje posty. "znawca" bo w takim czymś dłubał mój kolega, teraz jeździ 1,8t bo z 2,5 wydłubał tyle co nic. Chętnie przyjmę jakiś zakład na forum- [B6 AVB] Wymiana turbiny krok po kroku?
czyści się turbo jak "łopatki" nie mogą się ruszać, łapiesz wtedy błąd przeładowania (na forum o tym jest wszytko)- [B5 AGB] 2.7 BiT k04 RS6 by MR motors :)
jest moc- [B5 AHU] Moje A4 1.9 TDI prawie seryjne :)
tylko kiere obszyć po ludzku- [B5 AJM] Zmiana turbo a program? dyskusja ;) + LOGI
zobaczymy logi, wypowiecie się.... póki co kolega się spłukał z kasy więc miesiąc bez korekty musiał by przelatać- [B5 AJM] Zmiana turbo a program? dyskusja ;) + LOGI
czyli, być może auto faktycznie jedzie lepiej a nie jest to tylko auto sugestia...? w weekend zrobię logi to powiecie czy wygonić go na korektę czy może tak latać- [B5 AGB] VIAGRA
rozwaliłeś mi system na noc- [B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
fajnie.. gdyby nie ciemne szyby- [ALL B5] ATM DTS competition
w 17stce nie ma efektu (krótkie ramiona) poza tym felga ok przy 17stce może być bez gleby, jakoś to będzie wyglądać- [B6 AWX] Oem +
- [ALL B5] Dość nadmiaru basu, "coś" podkreślającego bas