Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. tośmy się zgadali Ja mówię o wymianie turbiny, wyjmujesz starą z auta, wyciągasz nową z pudełka, montujesz do auta i latasz.... Sam nie zregenerujesz turbiny, musisz mieć sprzęt do wyważanie i najlepiej doważania
  2. kupić eSowe dzielone a kierunek dać w pomarańczową folię, dać do środka żarówkę dwuwłókonową na jedną podać prąd z postojówki a na druga nóżkę z kierunkowskazu i będzie mada faka usa
  3. widziałem kiedyś takie koła na passacie b5fl, wyglądały słabo
  4. aju odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a to rezygnuję ale dzięki za linka
  5. jaki litraż dla tego głośnika? bs czy zamknięta?
  6. przecież tam nie ma żadnej filozofii zrobiłem to koledze w garażu i to podstawowymi narzędziami
  7. czy ta ceramika ma coś z ceramiki w SLRacch czy innych? czy po prostu dumny napis ceramic?
  8. aju odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie, czy zmieniając w b6 licznik z fis na licznik z fis kolorowym coś trzeba robić czy tylko plug i play?
  9. jestem pod wrażeniem
  10. no to teraz 1 czyszczenie a jak nic nie da to wymiana/regeneracja
  11. dobrze wiem jaki Po prostu mówię że nie wydłubie się tyle z 2,5 i o jakąś flachę mogę się założyć, miałem tak ambitnego kolegę który chciał wydłubać nie wiem co z 2,5 a skończyło się poniżej 210koni, co go strasznie rozczarowało.
  12. rysiu ale dodałem czym mniej tym lepiej, powiedzmy że maks za klocek + głośnik to 2-2,5k[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 11:39_________________________________________________Rysiu ale chcę tylko podkreślenia basu, nie chcę już rwać blachy z auta, bo i tak tego nie używałem
  13. najpierw wyłącz capsa, a później proponuj
  14. to temat o chwaleniu się ile kto leciał czy o ic? a gdzie wstawisz drugie IC ?
  15. a tu widzę odwieczny wszech znawca tematu. a może ziomek pójdziemy o jakiś zakład bo trochę meczą mnie Twoje posty. "znawca" bo w takim czymś dłubał mój kolega, teraz jeździ 1,8t bo z 2,5 wydłubał tyle co nic. Chętnie przyjmę jakiś zakład na forum
  16. czyści się turbo jak "łopatki" nie mogą się ruszać, łapiesz wtedy błąd przeładowania (na forum o tym jest wszytko)
  17. tylko kiere obszyć po ludzku
  18. zobaczymy logi, wypowiecie się.... póki co kolega się spłukał z kasy więc miesiąc bez korekty musiał by przelatać
  19. czyli, być może auto faktycznie jedzie lepiej a nie jest to tylko auto sugestia...? w weekend zrobię logi to powiecie czy wygonić go na korektę czy może tak latać
  20. aju odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    rozwaliłeś mi system na noc
  21. fajnie.. gdyby nie ciemne szyby
  22. w 17stce nie ma efektu (krótkie ramiona) poza tym felga ok przy 17stce może być bez gleby, jakoś to będzie wyglądać
  23. aju odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    ale gwiżdże

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.