Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. kolega używa przejściówki z AWXa na wąż ajm-a może tam szukać problemu
  2. no trzeba będzie jeszcze raz, ale syczy tylko przy przyspieszaniu efekt powalający
  3. wy chcecie złożyć turbinę bez wyważanie i doważania wirnika??
  4. ale jak nieszczelność jak z tyłu mu nie kopci i doładowanie trzyma igła, a niedawno nawet ciut przeładowywała
  5. dobry wybór bo jest na win ce
  6. turbo na gwarancji więc podjedziemy do gościa co to sprzedał [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 19:37_________________________________________________sprawa rozwiązała się sama, teraz nie występuje przeładowanie... (auto przegonił, w całych zakresach obrotów, na trasie 500km) Mam inne pytanie, u znajomego słychać takie syczenie, zasysanie czy nei wiem jak to nazwać przy przyspieszaniu, ktoś ma pojęcie co to może być? węże szczelne, podciśnienia też.
  7. w pytkę będzie jak zrobisz prawdziwy węgiel
  8. w końcu odpadnie u mnie odpadła
  9. bułka nawet z margaryną, niestety najprawdopodobniej turbo było założone "na sucho" lub miało jakąś wadę, miałem się stroić jeszcze raz żeby przekroczyć 2XX znów ale nie wpadł wyjazd i siedzę dziś w Zegrzu
  10. dekory dawno na aucie...
  11. faktura jest trochę inna ale trzeba macać, na oko nie widać a widziałeś ori karbon bez nzaczka Q? to są dekory z S4 a jak wiadomo S4 sa tylko w quattro, więc chcać karbon w środku trzeba mieć i znaczek
  12. znam B6 z większym bonusem, 161KM w serii
  13. ok jutro poruszam sztangą, wymienię wężyk (sprawdzę też inne) podmienię N75 z mojego auta i zrobię parę razy log 011, no i zobaczę strzykawką czy grucha trzyma [br]Dopisany: 28 Luty 2011, 21:04_________________________________________________podmienili my n75 i wężyk idący od Nki do gruchy (nie wiem tylko czemu każdy wąż ma plastikową białą zwężkę, zostawiłem ją więc na nowym też, krótko mówiąc jest to plastikowy łącznik o mniejszej średnicy w środku, koloru białego, prawie na każdym wężyku to jest) Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/aju2003_37088.html
  14. a mi znajomy mówił że godne to polecenia
  15. zabij mnie nie wiem, kolega mi wymienił na szybko bo ja męczę auto innego znajomego, nawet nie pytałem co kupił, powiedziałem żeby wziął coś między najtańszym a najdroższym :>
  16. no ale ten sedanik też niczego sobie, szczególnie dlatego że 1,8t
  17. ja teraz założyłem jakiś nie ORI, zobaczymy ile pojeździ
  18. mój ori podziałał 4miechy
  19. termostat jest niezależny od czujników (równie dobrze można go zagotować w garnku z wodą i zmieni swoją długość)
  20. nie sądzę żeby turbo mogło się zabrudzić po 4tyś km..... złapać je łapą i ruszać góra dół?
  21. literówka, wiem że nie dlatego napisałem jak by, nie wiedziałem że poza medycyną to też endoskop ale mniejsza o to bo nie o tym w tym temacie
  22. można i tak
  23. do ok 1mm da radę to usunąć papierem i polerką

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.