Treść opublikowana przez aju
-
[B5 AJM] Praca turbiny (Przeładowanie) podmiana N75 i wężyków podciśnienia
kolega używa przejściówki z AWXa na wąż ajm-a może tam szukać problemu
-
[B5 AJM] Praca turbiny (Przeładowanie) podmiana N75 i wężyków podciśnienia
no trzeba będzie jeszcze raz, ale syczy tylko przy przyspieszaniu efekt powalający
-
[ALL] Repair Kit K03/K04
wy chcecie złożyć turbinę bez wyważanie i doważania wirnika??
-
[B5 AJM] Praca turbiny (Przeładowanie) podmiana N75 i wężyków podciśnienia
ale jak nieszczelność jak z tyłu mu nie kopci i doładowanie trzyma igła, a niedawno nawet ciut przeładowywała
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
dobry wybór bo jest na win ce
-
[B5 AJM] Praca turbiny (Przeładowanie) podmiana N75 i wężyków podciśnienia
turbo na gwarancji więc podjedziemy do gościa co to sprzedał [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 19:37_________________________________________________sprawa rozwiązała się sama, teraz nie występuje przeładowanie... (auto przegonił, w całych zakresach obrotów, na trasie 500km) Mam inne pytanie, u znajomego słychać takie syczenie, zasysanie czy nei wiem jak to nazwać przy przyspieszaniu, ktoś ma pojęcie co to może być? węże szczelne, podciśnienia też.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
w pytkę będzie jak zrobisz prawdziwy węgiel
-
[ALL B5] Nie mogę wykręcić anteny dachowej
w końcu odpadnie u mnie odpadła
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
bułka nawet z margaryną, niestety najprawdopodobniej turbo było założone "na sucho" lub miało jakąś wadę, miałem się stroić jeszcze raz żeby przekroczyć 2XX znów ale nie wpadł wyjazd i siedzę dziś w Zegrzu
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
dekory dawno na aucie...
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
faktura jest trochę inna ale trzeba macać, na oko nie widać a widziałeś ori karbon bez nzaczka Q? to są dekory z S4 a jak wiadomo S4 sa tylko w quattro, więc chcać karbon w środku trzeba mieć i znaczek
-
[ALL] Vag-com pomiar momentu obrotowego grupa 020
znam B6 z większym bonusem, 161KM w serii
-
[B5 AJM] Praca turbiny (Przeładowanie) podmiana N75 i wężyków podciśnienia
ok jutro poruszam sztangą, wymienię wężyk (sprawdzę też inne) podmienię N75 z mojego auta i zrobię parę razy log 011, no i zobaczę strzykawką czy grucha trzyma [br]Dopisany: 28 Luty 2011, 21:04_________________________________________________podmienili my n75 i wężyk idący od Nki do gruchy (nie wiem tylko czemu każdy wąż ma plastikową białą zwężkę, zostawiłem ją więc na nowym też, krótko mówiąc jest to plastikowy łącznik o mniejszej średnicy w środku, koloru białego, prawie na każdym wężyku to jest) Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/aju2003_37088.html
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
no co
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
a mi znajomy mówił że godne to polecenia
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
zabij mnie nie wiem, kolega mi wymienił na szybko bo ja męczę auto innego znajomego, nawet nie pytałem co kupił, powiedziałem żeby wziął coś między najtańszym a najdroższym :>
-
[INNE] A6 C5 - Granat - 1.8T AEB - NOWE FOTO - 4str.
no ale ten sedanik też niczego sobie, szczególnie dlatego że 1,8t
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
ja teraz założyłem jakiś nie ORI, zobaczymy ile pojeździ
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
co to za marka
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
mój ori podziałał 4miechy
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
termostat jest niezależny od czujników (równie dobrze można go zagotować w garnku z wodą i zmieni swoją długość)
-
[B5 AJM] Praca turbiny (Przeładowanie) podmiana N75 i wężyków podciśnienia
nie sądzę żeby turbo mogło się zabrudzić po 4tyś km..... złapać je łapą i ruszać góra dół?
-
[ALL] Opiłek w komorze spalania
literówka, wiem że nie dlatego napisałem jak by, nie wiedziałem że poza medycyną to też endoskop ale mniejsza o to bo nie o tym w tym temacie
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
można i tak
-
[ALL] Naprawa alu. Zdjecie.
do ok 1mm da radę to usunąć papierem i polerką