Treść opublikowana przez aju
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
z racji pytań na PW co gdzie połączyłeś napisze to tutaj: Wersja dla auta bez manetki (możliwość przełączania menu) SZARA KOSTKA PIN 17 - z guzikiem kupionym w sklepie elektronicznym (taki który nie blokuje się w pozycji ON) guzik podłączony do masy /MENU UP/ PIN 19 - z guzikiem kupionym w sklepie elektronicznym (taki który nie blokuje się w pozycji ON) guzik podłączony do masy /RESET/ PIN 14,16 - masa (błąd żarówek i hamulców zniknie) PIN 15 - kabel do czujnika wklejonego w zbiornik spryskiwaczy, czujnik podłączony do masy (czujnik kupiłem jakiś ze skody, dziurę wywierciłem, czujnik wkleiłem na silikon) PIN 9 - drzwi prawy tył z czujnikiem tych drzwi (wyciągacie go z pod gumki, przykładacie kabelek i patrzycie na którym kablu zapali się otwarcie drzwi na fis) PIN 10 - analogicznie do 9 tylko lewy tył dziś obadam czy można jakoś inaczej podłączyć pin 14 i 16
-
[ALL B5] Problem po wymianie licznika
a nie da się wgrać wsadu z zegarów 95r?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
wszytko ogarnięte, jednak zastanawia mnie... da się jakoś prosto podłączyć kontrole żarówek? bo póki co "hamulce" i "lampy" mam podłączone pod masę
-
[B5 AJM] Wybór amortyzatorów
wszytko było na forum więc kompetentnie użyj szukaj
-
[B5 AJM] Wybór amortyzatorów
kod zawieszenia masz na wlepce koło koła zapasowego, czy masz serie czy jakieś sportowe W sumie to wszytko już było dokładnie opisane na forum
-
[ALL B5] Co o tym sądzicie? al'a gwint
co za gówno
-
[ALL B5] Zawieszenie gwintowane- opuszczanie i podnoszenie
nic nie musisz ściągać ani ustawiać geometrii
-
[B7 BRD] Chłodnica egr czy uszczelka pod głowicą?
to pewne że u niego głowica?
-
[B6 AWX] Czy to nie przekładka??
jeśli przekładka jest zrobiona "nie na sztukę" to można powiedzieć że nie ma się czego bać.... poza trudnością w sprzedaży ale takie auta najczęściej robi sie na handel i taśma izolacyjna + sztukowanie kabli etc = powszechność
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
co to jest
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
myślę o wklejeniu tego czujnika na silikon
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Czyli łatwiej kupić taki czujnik za 25zł "wydziarać" dziurę w zbiorniczku na ten czujnik, oczywiście to uszczelnić. Później masa do jednego pinu tego czujnika a drugi pin łączyć z pinem 15
-
[B5 AFB] Po kupnie ,silnik okazał się do remontu, co teraz zrobić?
może już nie dyskutujmy czemu taki wybrał i wyższościach jednego na drugim.. kupił ma, teraz coś trzeba z tym zrobić
-
[ALL B5] Problem z nawigacją DX
może po prostu napęd nie działa
-
[B5 AFB] Po kupnie ,silnik okazał się do remontu, co teraz zrobić?
no to wybór należy do niego: 1. remont swojego 2. wstawienie innego 2,5 3. swap na 1,9 co by nie było tanio nie będzie ;(
-
[B5 AVG] NIE PALI ,CHECK, WYMIANA KONTROLKI
zrób test zegarów Vagiem, jeśli kontrolka się zaświeci to znaczy że dioda ok (choć nie spotkałem się jeszcze żeby któraś dioda w tych licznikach nawaliła) nie, to tylko komunikat głównie przypominający o wymianie oleju
-
[B5 AVG] NIE PALI ,CHECK, WYMIANA KONTROLKI
diody, ale nie sądzę że w tym leży problem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
kolega nie ma manetki, dlatego podłączenie jej jest mi zbędne. Chodzi mi tylko o te spryski
-
[ALL B5] czy w radiu symphony jest wyjscie na wzmacniacz
było, jest wyjście ale nie RCA tylko mini iso
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
chodzi o to że nie mam wtyczki szarej, mam tylko wejście w liczniku w którym nie widzę nr pinów Piny będę łączył pojedynczo gdyż póki co nie mam szarej wtyczki[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 13:58_________________________________________________dorwałem wtyczkę więc wszytko staje się łatwiejsze Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 16:01_________________________________________________Panowie błędy żarówek robię na masę żeby się nie wyświetlały ale z racji że jutro będę miał pompkę z A4avnt które miało fisa chciał bym podłączyć wskazanie małej ilości spryskiwaczy. Rozumiem że kabel muszę położyć od podstaw bo u mnie nie ma go? PIN15 łącze z pompką.... tylko gdzie? Uploaded with ImageShack.us
-
Znaczenie ET Felgi
trzeć będzie dopiero przy ostrej glebie, dlatego przeszedłem na 225 i ciąłem błotnik
-
[ALL B6] Jak odczytać datę produkcji pompowtrysku 038 130 073BA
dokładnie, a ALki w dobrym stanie to jak dziewica po ślubie, więc ja bym się nie zastanawiał
-
[B5 AFB] Po kupnie ,silnik okazał się do remontu, co teraz zrobić?
wg mnie warta, właśnie znajomy przerobił A6c5 z 2,5 na 1,9 w obecnych czasach można to zrobić w 3 minuty, a wyłączenie imo całkiem to kliknięcie IMO OFF Wiadomo masz rację zawsze coś wyjdzie, ale przy remoncie też może się coś urodzić.
-
[ALL B5] Spalona wiązka od radia
no jeśli nie możesz a na prawdę jest to proste to jedź do elektryka, dużo nie weźmie a Ty oszczędzisz sobie nerwów
-
[B5 AFB] Po kupnie ,silnik okazał się do remontu, co teraz zrobić?
pas 900 z chłodnicami silniki z osprzętem 2-2500zł (3 do wyboru)