Treść opublikowana przez aju
-
[ALL B5] Chromowane ramki w liczniku - montaż.
jako że same liczniki po lifcie mi się przewijają to myślałem że to standard
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no nie Dzięki za pomoc
-
[B6 AVF] Zaślepienie egr - minusy
dla mnie minusy to (zauważalne) 1. "twardsza" praca silnika 2. dłuższe nagrzewanie silnika (niezauważalne) 1. wyższa temp "na tłokach" 2. szybsze kręcenie się turbiny na wolnych .... ekologia
-
[INNE] Czy można przerobić lampy z anglika na europejskie?
każde lampy rozkłada się inaczej, zapraszam na forum passata
-
[INNE] Czy można przerobić lampy z anglika na europejskie?
i wszystkie dupki pod remizą moją
-
[B5 AVG] Potrzebny "wsad" oprogramowanie do licznika!
wsad możesz wgrać np vag commanderem może być ciężko
-
[INNE] Czy można przerobić lampy z anglika na europejskie?
wolał bym przerobić ORI z anglika niż wstawiać takie coś
-
[INNE] Czy można przerobić lampy z anglika na europejskie?
wyjąc z angielskiego reflektora i przekręcić ją :>
-
[INNE] Czy można przerobić lampy z anglika na europejskie?
da się przerobić przekładając blachę w soczewce
-
[ALL B7] Pstrykanie podczas pracy silnika
zwykła gwiazdka Ci nie wystarczy
-
[B6 AVF] Czy klima chłodzi wystarczająco?
kompresor klimy ma sprzęgło
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
to można jakoś przestawić, znajomy miał taki problem że po zapaleniu rezerwy przejeżdżał do 20km ~
-
[B5 AVG] Jakie xenony do mojej b5
chłopie temat był wałkowany milion razy, na forum golfa pewnie też... kupujesz najtańsze pewnie szybko się wysrają, ale jak Ci ktoś radzi jakie masz kupić i mówisz że koszty no to kup najtańsze i nie marudź, dla mnie proste. Nie każdy musi mieć xenony za 600zł, niektórzy jeżdżą na żarówkach za 5zł i też dobrze. Tam nie ma żadnej filozofii o montażu, a na forum jest wszytko jak to zamontować...
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a u mnie "dygają"
-
[B5 AVG] Jakie xenony do mojej b5
ale tamten link co dales to tam koszty sa zaje... wysokie... to kup najtańsze na allegro i nie będzie kosztów
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
w dieslu stoją w pion wszystkie wskazówki (europejczyk) diesel anglik prędkościomierz pokazuje faktycznie nie w pionie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
może to jest zbieg okoliczności że w dieslu stają idealnie pionowo... tylko dlaczego wszytkie stają pionowo? a obrotka miała by stac inaczej
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
wskazówki mają stać idealnie w pion
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nie ma takiej pamięci, wszytko jest w wsadzi, być może po prostu licznik ma defekt // dziś zamontowałem tą diodę, sprawdziłem i.... działa więc podziękował bardzo
-
[ALL B5] Gdzie kupić dobrą turbinę AWX po regeneracji?
turbina wysłana, będę śledził wątek... Nie zapomnij jej zamontować wg wszystkich przykazań montażu turbin...
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
mam wsady tylko do poliftow
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Nie wiem, wiem że nie moglem dokodować kluczyka z a6 do a4 teoretycznie każdy mówi że jak częstotliwość się zgadza to już wszytko gra... tylko później nie ma kto pomóc jak się urodzi problem jak u mnie. Kupiłem wtedy kluczyk z nr takim samym jak miałem i nie było żadnego problemu z zakodowaniem. Jeśli już na prawdę chcesz kombinować to na pewno żeby się zaczynał 4D0...[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 11:41_________________________________________________zresztą nie widzę problemu w kupnie kluczyka o takim samym nr jak się ma
-
[ALL B5] Chromowane ramki w liczniku - montaż.
tam są diody, wlutowywane odpust te ramki jak dla mnie
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
tak by było najlepiej
-
Poszukuję modułu sterowania w kierownicy A4 B6 2004 r. 2,5 l
proszę http://motoallegro.pl/komputer-sterownik-modul-audi-61340390f00-i1761793617.html