Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. jako że same liczniki po lifcie mi się przewijają to myślałem że to standard
  2. no nie Dzięki za pomoc
  3. dla mnie minusy to (zauważalne) 1. "twardsza" praca silnika 2. dłuższe nagrzewanie silnika (niezauważalne) 1. wyższa temp "na tłokach" 2. szybsze kręcenie się turbiny na wolnych .... ekologia
  4. każde lampy rozkłada się inaczej, zapraszam na forum passata
  5. i wszystkie dupki pod remizą moją
  6. wsad możesz wgrać np vag commanderem może być ciężko
  7. wolał bym przerobić ORI z anglika niż wstawiać takie coś
  8. wyjąc z angielskiego reflektora i przekręcić ją :>
  9. da się przerobić przekładając blachę w soczewce
  10. zwykła gwiazdka Ci nie wystarczy
  11. kompresor klimy ma sprzęgło
  12. to można jakoś przestawić, znajomy miał taki problem że po zapaleniu rezerwy przejeżdżał do 20km ~
  13. chłopie temat był wałkowany milion razy, na forum golfa pewnie też... kupujesz najtańsze pewnie szybko się wysrają, ale jak Ci ktoś radzi jakie masz kupić i mówisz że koszty no to kup najtańsze i nie marudź, dla mnie proste. Nie każdy musi mieć xenony za 600zł, niektórzy jeżdżą na żarówkach za 5zł i też dobrze. Tam nie ma żadnej filozofii o montażu, a na forum jest wszytko jak to zamontować...
  14. a u mnie "dygają"
  15. ale tamten link co dales to tam koszty sa zaje... wysokie... to kup najtańsze na allegro i nie będzie kosztów
  16. w dieslu stoją w pion wszystkie wskazówki (europejczyk) diesel anglik prędkościomierz pokazuje faktycznie nie w pionie
  17. może to jest zbieg okoliczności że w dieslu stają idealnie pionowo... tylko dlaczego wszytkie stają pionowo? a obrotka miała by stac inaczej
  18. wskazówki mają stać idealnie w pion
  19. nie ma takiej pamięci, wszytko jest w wsadzi, być może po prostu licznik ma defekt // dziś zamontowałem tą diodę, sprawdziłem i.... działa więc podziękował bardzo
  20. turbina wysłana, będę śledził wątek... Nie zapomnij jej zamontować wg wszystkich przykazań montażu turbin...
  21. mam wsady tylko do poliftow
  22. aju odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    Nie wiem, wiem że nie moglem dokodować kluczyka z a6 do a4 teoretycznie każdy mówi że jak częstotliwość się zgadza to już wszytko gra... tylko później nie ma kto pomóc jak się urodzi problem jak u mnie. Kupiłem wtedy kluczyk z nr takim samym jak miałem i nie było żadnego problemu z zakodowaniem. Jeśli już na prawdę chcesz kombinować to na pewno żeby się zaczynał 4D0...[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 11:41_________________________________________________zresztą nie widzę problemu w kupnie kluczyka o takim samym nr jak się ma
  23. tam są diody, wlutowywane odpust te ramki jak dla mnie
  24. aju odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    tak by było najlepiej
  25. proszę http://motoallegro.pl/komputer-sterownik-modul-audi-61340390f00-i1761793617.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.