Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. jestem pod wrażeniem... u mnie cieżko upalić na taką temp
  2. nie topiło by łopatek, taką temp można osiągnąć z tej strony turbiny tylko przy delikatnym obcieraniu wirnika o obudowę
  3. nie trzeba się nawet zatrzymywać i wyłączać silnika ABS działa zawsze, nie da się go wyłączyć guzikiem [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 20:59_________________________________________________ ESP-to działa tylko podczas startu chyba ASR
  4. Niestety kolega chyba nie widział łopatek startych o obudowę widziałem przypalone o obudowę a TY chyba nie widziałeś modzonych aut i nie masz pojęcia o temperaturze jaka panuje po tej stronie turbiny, jak by topiło od gazów to by węże popaliło...
  5. ABS zostaje
  6. nie podwyższa ciśnienia oleju Jak wytrzyma ~6barów to starczy Chłodnica oleju wg mnie jest nie potrzebna, przy 190koniach nie mogłem zagotować oliwy nawet do ponad 110*C
  7. ja pier**l$ tak po programie jest taki AFR że topi tłoki i turbinę
  8. nie ma to jak dupohamownia
  9. Witam wiem że awx trzyma ponad 400niutów ale czy może ktoś ma doświadczenie ile trzyma sprzęgło z VR6 czy to sharana czy passata itp Nie bardzo mogę znaleźć informacji w necie ile trzyma takie sprzęgło
  10. miałem w dobrym pieniądzu więc nie marudziłem najważniejsze że zapas mocy jest
  11. wygląda jak by tarła o obudowę
  12. w b5 da się zakodować obojętnie od rocznika...
  13. nie musisz mi tłumaczyć jak to wygląda...
  14. gsxr 1000 k6 rok temu sprzedany obecnie tylko KTM 530 exc-r do jazdy po lesie
  15. pasuje każdy hydrauliczny do 5biegów tdi
  16. tylko rzeczoznawca że to przez dwumas i później sprawa Swoją drogą żeby były takie uszkodzenie to ile musiał "napierdalać" bo inaczej tego nie można nazwać
  17. to od razu parapetówa
  18. kiedyś miałem wypolerowane... ale teraz wolę czarny mat
  19. przecież to Tobie ma się podobać nie nam
  20. nie widzę żeby była różnica między manualem a automatem w numerach liczników
  21. a czemu ma nie pasować?
  22. chętnie się ustawie z czymś co ma poniżej 7 i jeszcze jest taki duże ponoć kolegi e46 330xi też miało poniżej 7
  23. po samym programie to już mało kto ma auto jak zauważyłem... sami rezacze się robią
  24. jeśli odepniesz przepływkę i będzie lepiej to znaczy że padła przepływka Ale i tak kabel to podstawa
  25. Panowie czy robicie jakiś spocik w niedzielę? i czy znajdą się jacyś chętnie żeby dołożyć 2 sztukom 1,9tdi w budzie b5? tylko rolka? głównie szukamy modzonych 3,0tdi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.