Treść opublikowana przez aju
-
[ALL B5] Montaż zewnętrznej chłodnicy oleju- co i jak?
jestem pod wrażeniem... u mnie cieżko upalić na taką temp
-
[B7 BLB] Nadtopione łopatki wirnika turbiny
nie topiło by łopatek, taką temp można osiągnąć z tej strony turbiny tylko przy delikatnym obcieraniu wirnika o obudowę
-
[ALL B6] ESP- co daje wyłączenie?
nie trzeba się nawet zatrzymywać i wyłączać silnika ABS działa zawsze, nie da się go wyłączyć guzikiem [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 20:59_________________________________________________ ESP-to działa tylko podczas startu chyba ASR
-
[B7 BLB] Nadtopione łopatki wirnika turbiny
Niestety kolega chyba nie widział łopatek startych o obudowę widziałem przypalone o obudowę a TY chyba nie widziałeś modzonych aut i nie masz pojęcia o temperaturze jaka panuje po tej stronie turbiny, jak by topiło od gazów to by węże popaliło...
-
[ALL B6] ESP- co daje wyłączenie?
ABS zostaje
-
[ALL B5] Montaż zewnętrznej chłodnicy oleju- co i jak?
nie podwyższa ciśnienia oleju Jak wytrzyma ~6barów to starczy Chłodnica oleju wg mnie jest nie potrzebna, przy 190koniach nie mogłem zagotować oliwy nawet do ponad 110*C
-
[B7 BLB] Nadtopione łopatki wirnika turbiny
ja pier**l$ tak po programie jest taki AFR że topi tłoki i turbinę
-
[B6 AWX] Po wymianie oleju mniejsza moc
nie ma to jak dupohamownia
-
[ALL TDI] Sprzęgło AWX vs VR6
Witam wiem że awx trzyma ponad 400niutów ale czy może ktoś ma doświadczenie ile trzyma sprzęgło z VR6 czy to sharana czy passata itp Nie bardzo mogę znaleźć informacji w necie ile trzyma takie sprzęgło
-
Strefa motocyklistów
miałem w dobrym pieniądzu więc nie marudziłem najważniejsze że zapas mocy jest
-
[B7 BLB] Nadtopione łopatki wirnika turbiny
wygląda jak by tarła o obudowę
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
w b5 da się zakodować obojętnie od rocznika...
-
[ALL] Nowy dwumas rozpadł się po dwóch tygodniach
nie musisz mi tłumaczyć jak to wygląda...
-
Strefa motocyklistów
gsxr 1000 k6 rok temu sprzedany obecnie tylko KTM 530 exc-r do jazdy po lesie
-
[B6 ALT] Brak sprzęgła
pasuje każdy hydrauliczny do 5biegów tdi
-
[ALL] Nowy dwumas rozpadł się po dwóch tygodniach
tylko rzeczoznawca że to przez dwumas i później sprawa Swoją drogą żeby były takie uszkodzenie to ile musiał "napierdalać" bo inaczej tego nie można nazwać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to od razu parapetówa
-
[ALL] Polerka kominów!!!
kiedyś miałem wypolerowane... ale teraz wolę czarny mat
-
[B5 AVG] Alusy do b5
przecież to Tobie ma się podobać nie nam
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nie widzę żeby była różnica między manualem a automatem w numerach liczników
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a czemu ma nie pasować?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chętnie się ustawie z czymś co ma poniżej 7 i jeszcze jest taki duże ponoć kolegi e46 330xi też miało poniżej 7
-
[ALL B6] Chip a podzespoły
po samym programie to już mało kto ma auto jak zauważyłem... sami rezacze się robią
-
[B6 AWX] Padnięty przepływomierz?
jeśli odepniesz przepływkę i będzie lepiej to znaczy że padła przepływka Ale i tak kabel to podstawa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie czy robicie jakiś spocik w niedzielę? i czy znajdą się jacyś chętnie żeby dołożyć 2 sztukom 1,9tdi w budzie b5? tylko rolka? głównie szukamy modzonych 3,0tdi