Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. taaaa taaa u mnie stoi pasat anglik BGW z uszkodzoną głowicą To dla mnie wszytko w temacie
  2. ja kiedyś używalem solisto, trochę drogie ale myślę że jak stać Cię na B7 to parę stówek możesz też odżałować na dobry emulator Na prawdę polecam, nie było problemów z zawieszaniem się czy długimi utworami, przynajmniej na początku użytkowania
  3. zrób sobie test zegarów vag-iem zamkniesz licznik
  4. nie, auto z cukru nie jest
  5. ja tam tak zrobiłem już w niejednym angliku i wszytko gra Nie wiem co tam można lutować
  6. aju odpowiedział(a) na Adas25 temat w Audi A4 B5
    nie wiem co wy w tym widzicie, dla mnie bez różnicy, muchy i tak ciężko schodzą
  7. zmienić mechanika i zrobić logi, zobaczymy co tam się dzieje
  8. był problem z podciśnieniem Program zrobione AVB nieźle wyszło
  9. co to za lista czynności? w kosmos lecimy czy wsad wgrywamy? 1. kopia wsadu z naszego licznika 2. wgrywamy nowy wsad i poprawiamy licznik km 3. adaptujemy kluczyk do IMO używając pinu z wsadu który wgraliśmy w zegar
  10. a ja dziś jechałem 90kmh, i to na 5 biegu z górki, brendzlujecie się dalej?
  11. ja też widzę to ciut inaczej W jaki sposób hamował CI automat?
  12. na vagu wskazania też wariują sprawdzę co będzie po odpięciu czujnika
  13. wiem, dlatego duże koło to pojecie względne, dla mnie jest to maksymalne jakie można wsadzić do danego auta, bez ostrych przeróbek... no ale chyba to temat o prosiaku z subaru to nie pitu pitu w temacie
  14. aju odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    zacznij od SZUKAJ
  15. ja miałem pomysł, schować opony w nadkolach Poza tym dla mnie prawdziwe k**ewskie koło to duże koło, wiem że ludzie udziwniają, wiele "małych" kół mi się podoba ale dla mnie to nie jest to co ja lubię, a w tym wszytkim chyba chodzi o to żeby nam samym się coś podobało
  16. no i 18 to nie jest duża felga ja przy 19 miałem mocną wątpliwość
  17. ale masą licznika, czujnika czy czego [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 20:35_________________________________________________uu widzę panowie polegli w temacie
  18. no jak to naprawić? proste, rozbierasz zegary i poprawiasz wskazówki kręcąc je ZAWSZE W LEWO, jak się nie uda za 1 razem to trzeba zrobić pełne kółko w lewo
  19. tak nie widziałem jeszcze takiego kiedyś miałem SYMPHONY, ale symfony to jeszcze nie widziałem Ten kalkulator Ci nic nie da, jest ogólnie dostępny w necie
  20. najlepiej zacznij od logów
  21. a jest takie w A4? Około 30zł
  22. Witam, zmieniłem koledze licznik na taki full fiss z temp oleju, po paru godzinach powiedział że ma temp oleju 120 no nic powoli przyjechał, fakt na blacie 120 stało jak wryte, jako że irytował mnie nadmuch na mnie wyłączyłem całkiem climatronic i co wskazówka w ciagu sekundy opadła do około 100 i dalej na 80. Pojeździliśmy temp zawierała się między 70 a 90stopni. Po czym niespodziewanie znów skoczyła na 100 pózniej na 120 a na końcu na 140 stopni więc znów zabawa, wyłączenie wzmacniacza, climy temp spadała na około 100 w prędkości jak przy wyłączeniu zegarów. Po wyłączeniu i włączeniu zapłonu temp 80 więc nie jak przed chwilą 100 czy 140. Podmiana zegarów na anglika i jest to samo więc zegar ok. Ale czujnik? jak czujnik? skoro zabawy elektryką zmieniają temp na blacie
  23. nie nie wiem co to jest profil i mam taki balon na 22 że więcej jest gumy niż w fabryce continentala a w b5 też mam taki balon przy tym 35 że nie wierzę czemu no comment? będę się żalił na drogi? po co i tak się nic nie zmieni
  24. no nie, najpierw mają dojść do ładu później stroić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.