Treść opublikowana przez aju
-
lustrzanka do około 2k
panowie o powiecie coś o PENTAX K-X? (obiektyw 18-55) cena 1700zł akurat szukam aparatu i tak myślę
-
[ALL B5] Gdzie zamontować CB radio?
3-7km realne Przy 200 MLka trzymała się u mnie na dachu, tylko nie podałeś jaki rozmiar magnesu ma ta ML bo były dwa, mniejszy i większy
-
[B5 1Z] Skrzynia o oznaczeniu DUK do A4 1Z ??
P&P DUK to seria z passatów/A4 na PD (115) Skrzynia będzie sporo dłuższa niż Twój zecior bo jest nawet dłuższa niż mają AFNy
-
[ALL B5] Gdzie zamontować CB radio?
ta z minimum na takiej antenie :gwizdanie:
-
[ALL B5] Gdzie zamontować CB radio?
TY chesz z auta nawiązywać łączność wstęgową czy chcesz mieć normalne CB do używania w aucie? Gdzie dasz kabel to obojętne....
-
[ALL B5] Gdzie zamontować CB radio?
długość kabla anteny jest ściśle określona, tak samo jak sposób jego wydłużania czy skracania.... widzę że sprzedawca nie błyszczy
-
[ALL] Polerka kominów!!!
nie, czarny mat to czarny mat, taka farba bez połysku, wygląda tak jak równo okopcone kominki i nie trzeba tego wycierać co kilkaset km
-
[ALL B5] Koło dwumasowe czy jednomasowe
ale nie polecam jednomasa
-
[ALL B6] Montaż turbosprężarki z CAH 03L145701A na kolektorze AVF AWX
ja wole rurę niż strumienicę
-
[B6 AWX] Napinacz klimatyzacji
to powiem że nie trzeba
-
[B5 AHL] Przepiękny ,srebrny AHL
gdzie ten wypas A właścicielowi bezawaryjności
-
[ALL B6] Montaż turbosprężarki z CAH 03L145701A na kolektorze AVF AWX
bedzie będzie działać, chciałeś napisać raczej Wystarczy podpiąć podciśnienie, swoją drogą to już wolę brd
-
Jak przygotujecie swoje Autka do zimy?
gwint w górę, obsmarować smarem grafitowym, w ciągu zimy gwint 2,3 razy poprawiamy tym smarem w razie potrzeby, a na wiosnę mamy gwinicik jak nowy (robię tak w każdym aucie w którym miałem gwint)
-
[B6 AWX] Napinacz klimatyzacji
do zmiany napinacza paska klimy?
-
[B5 AJM] tarcze wentylowane czy warto ??
kurczę ja i moi znajomi jesteśmy w takim razie wyjątkiem, bić nie chce
-
[B5 AJM] Dziwne odgłosy z okolicy EGR-u ??
czy takie zachowanie = się uszkodzone n18 i/lub egr? czy jeszcze inne mogą być przyczyny? zdarza mi się po ostrym przelocie że mój egr chwilę tak robi na postoju po czym przestaje po paru/ parunastu sekundach [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 13:42_________________________________________________(Dodam że EGR mam nowy, ma niecały miesiąc)
-
[B5 AHU] Grubość tarczy sprzęgła mieszcząca się w normie.
jak nie tnie nitów to można latać, choć ja tarcze zmieniam zawsze jak ściągam skrzynię
-
[ALL B6] Dwumas+sprzęgło - szybkie pytanko, czy będzie pasował
u mnie 300
-
[B6 AWX] System YANOSIK lepsze niż sibi
dla mnie CB dużo lepsze
-
[B5 AFN] Problem z wyświetlaczem licznika a4 1,9 110km 99r.
wymienić taśmę
-
[B5 AHH] Migające podświetlenie 1.9TDI B5 2001
kup w PL licznik z anglika, kosztują grosze
-
Jak przygotujecie swoje Autka do zimy?
chowam audi wyciągam patrola
-
[ALL B7] Z BPW na AVF, AWX, itd.
pardon, b5fl + lusterka z kierunkami
-
[ALL B7] Z BPW na AVF, AWX, itd.
ale ja nie pierniczę głupot, napisałem że mam passata z takim silnikiem i uszkodzoną głowicą, nie wiedziałem że to ta sama głowica co w 1,9 i dlatego jak napisałeś że taka jak w 1,9 odpisałem że sobie zrobię to auto [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 11:35_________________________________________________czyli włożyć głowicę z AWXa ale wałek przełożyć z tej z BPW?
-
[ALL B7] Z BPW na AVF, AWX, itd.
oo Panie to znaczy że zaraz będę się woził passatem B6 podziękował