Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. panowie o powiecie coś o PENTAX K-X? (obiektyw 18-55) cena 1700zł akurat szukam aparatu i tak myślę
  2. 3-7km realne Przy 200 MLka trzymała się u mnie na dachu, tylko nie podałeś jaki rozmiar magnesu ma ta ML bo były dwa, mniejszy i większy
  3. P&P DUK to seria z passatów/A4 na PD (115) Skrzynia będzie sporo dłuższa niż Twój zecior bo jest nawet dłuższa niż mają AFNy
  4. ta z minimum na takiej antenie :gwizdanie:
  5. TY chesz z auta nawiązywać łączność wstęgową czy chcesz mieć normalne CB do używania w aucie? Gdzie dasz kabel to obojętne....
  6. długość kabla anteny jest ściśle określona, tak samo jak sposób jego wydłużania czy skracania.... widzę że sprzedawca nie błyszczy
  7. nie, czarny mat to czarny mat, taka farba bez połysku, wygląda tak jak równo okopcone kominki i nie trzeba tego wycierać co kilkaset km
  8. ale nie polecam jednomasa
  9. to powiem że nie trzeba
  10. gdzie ten wypas A właścicielowi bezawaryjności
  11. bedzie będzie działać, chciałeś napisać raczej Wystarczy podpiąć podciśnienie, swoją drogą to już wolę brd
  12. gwint w górę, obsmarować smarem grafitowym, w ciągu zimy gwint 2,3 razy poprawiamy tym smarem w razie potrzeby, a na wiosnę mamy gwinicik jak nowy (robię tak w każdym aucie w którym miałem gwint)
  13. do zmiany napinacza paska klimy?
  14. kurczę ja i moi znajomi jesteśmy w takim razie wyjątkiem, bić nie chce
  15. czy takie zachowanie = się uszkodzone n18 i/lub egr? czy jeszcze inne mogą być przyczyny? zdarza mi się po ostrym przelocie że mój egr chwilę tak robi na postoju po czym przestaje po paru/ parunastu sekundach [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 13:42_________________________________________________(Dodam że EGR mam nowy, ma niecały miesiąc)
  16. jak nie tnie nitów to można latać, choć ja tarcze zmieniam zawsze jak ściągam skrzynię
  17. kup w PL licznik z anglika, kosztują grosze
  18. chowam audi wyciągam patrola
  19. pardon, b5fl + lusterka z kierunkami
  20. ale ja nie pierniczę głupot, napisałem że mam passata z takim silnikiem i uszkodzoną głowicą, nie wiedziałem że to ta sama głowica co w 1,9 i dlatego jak napisałeś że taka jak w 1,9 odpisałem że sobie zrobię to auto [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2011, 11:35_________________________________________________czyli włożyć głowicę z AWXa ale wałek przełożyć z tej z BPW?
  21. oo Panie to znaczy że zaraz będę się woził passatem B6 podziękował

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.