Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. ale powiedz mi po co? jak kupisz to przełóż swoją tarczkę wgraj wsad i po robocie Czy pasują nie wiem, bo po prostu dłubanie w tym uważam za nieopłacalne
  2. słabo szukałeś jednak :gwizdanie: dodaj wzmacniacz i jakąś małą skrzynkę do bagażnika, lub wygłusz drzwi i wstaw tam dobre głośniki
  3. dzięki Sztomel, jak po wymianie się nic nie zmieni to wkleję komplet logów [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 09:16_________________________________________________odkręcam osłonę, pięknie wężyk idzie w dół.... a tu nagle wchodzi na plastikową rurkę i dalej jest plastikową rurką, ona ma jakiś nr można ją kupić?
  4. wsad licznika dla mnie to plik z "programem" dla licznika A jeśli to jager to pewnie nie padły silniczki a procek
  5. tak Dodatkowo nie widzę sensu zakładania jednomasu do tak słabych aut jak mamy
  6. jakie masz radio? jakie jest jego kodowanie w tej chwili
  7. ale to nie jest silnik SDI
  8. szara[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 21:42_________________________________________________ Uploaded with ImageShack.us
  9. chodzi o ten wężyk co wchodzi "na górze" a nie o ten co steruje klapą w egr tak?
  10. Witam, od kiedy zmieniłem egr na nowy mam jakieś wątpliwości co do jego działania, chodzi mi o to że czasem słyszę delikatne przepływanie powietrza lub syczenie zależy od obciążenia. Nie jest to nieszczelność bo ta brzmi inaczej, poza tym ostatnio miałem taką więc "jestem w temacie" Zrobiłem BS 003 czy na jego podstawie można powiedzieć że egr działa? Nie mogłem zrobić dynamicznego bo bateria mi padła Dodam że czasem auto zostawi szarego bączka który jest dość drapiący w gardle i oczach BS Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/aju2003_57475.html
  11. Dzięki, najbardziej mnie interesuje ta od B6 zapomniałem, ale właśnie idę zobaczyć te rozmiary [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 10:52_________________________________________________też mi się wydaje że sprzęgło coś nie bardzo, reklamuj, powinni wymienić bez sapów
  12. Kowi, akurat też szukam aparatu chciałem pentaxa ale nie znam opinii, przeczytałem co nieco o tym soniaczu popytałem znajomego pracującego jako fotograf i na pewno nie kupię tego soniacza, zwrócili mi uwagę na "ziarno" przypatrzyłem się i faktycznie spore jak na taki aparat takie pieniądze... Ja kupię pentaxa albo nikona.... A jesli kupisz soniacza to chętnie wysłucham Twojego zdania, bo aparacik wygląda świetnie
  13. rozumiem że zawieszenie dokręcone dopiero na stojącym na ziemi aucie (czyli pod obciążeniem)... przy górnych najczęściej mechanicy ze stodół tego nie robią "bo po co" Są też jak napisali koledzy podróbki, Krzysztof napisał że za 900zł, ja spotkałem się już z podróbkami za 699zł, a karton na prawdę wyglądał profi
  14. 5 stron rad a ten dalej :decayed: i kabel też bo mówi że bez anteny odbiera
  15. no na profilu 55 to 18 na pewno nie będzie dobrze wyglądało Poza tym profil 40 na 18 w b6 to pełen komfort, jeśli dla Ciebie nie jest to komfort to chyba musisz zejść na 205/55/16 Czy będzie przycierać opona którą chcesz zamontować, myślę że tak... poza tym są pewne kalkulatory i zobacz jak zmienisz średnicę koła
  16. powiedz koledze żeby sobie wacka skrócił Masz uszkodzony KABEL, ANTENĘ albo CB skończ z tym SWR, może mieć on nawet 3 a i tak będzie słychać rozmowy lepiej niż u Ciebie
  17. no widać po TOBIE skoro gadasz o BMW.... Po prostu gadasz głupoty o rozmiarze kół i komforcie, o plastikach nie wspomnę czytałeś? A Ty gadasz o tym że plastiki będą Ci hałasować... dlaczego zawsze najwięcej hałasu robią ludzie którzy uważają że 17-19 cali to duże koło.... masakra. Pozdrawiam
  18. aju odpowiedział(a) na daroA4 temat w Audi A4 B5
    nie od radia tylko od ustawiania godziny (radiowo, nie mylić przez radio)
  19. lubię czytać takie bzdury, to jak dobra komedia tyle że czytana
  20. ale wiatraczek nie kręci się cały czas? 500zł za zmianę płyty + nowy soft + mapy to niezła cena , u nas chcą 300zł za sam sofcik
  21. dodatkowo licznik z A6 bierze sygnał drzwi z modułu komfortu a A4 z "masy" więc zapomnij o otwartych drzwiach na FISie
  22. niech se ustawia SWR do końca życia
  23. OT: bogus096 zmniejsz ten podpis bo Cię "zmoderują" [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 18:58_________________________________________________zrozum że problem nie jest w SWR no....
  24. dzięx

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.