Treść opublikowana przez aju
-
[ALL B5] Licznik Pytanie o środek i silniczki
ale powiedz mi po co? jak kupisz to przełóż swoją tarczkę wgraj wsad i po robocie Czy pasują nie wiem, bo po prostu dłubanie w tym uważam za nieopłacalne
-
[B7 BPW] Concert CD + jakiś dodatkowy wzmacniacz / bass
słabo szukałeś jednak :gwizdanie: dodaj wzmacniacz i jakąś małą skrzynkę do bagażnika, lub wygłusz drzwi i wstaw tam dobre głośniki
-
[B5 AHL] Radio chorus2
nie
-
[B5 AJM] Słychać lekkie syczenie, okolice EGR
dzięki Sztomel, jak po wymianie się nic nie zmieni to wkleję komplet logów [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 09:16_________________________________________________odkręcam osłonę, pięknie wężyk idzie w dół.... a tu nagle wchodzi na plastikową rurkę i dalej jest plastikową rurką, ona ma jakiś nr można ją kupić?
-
[ALL B5] Licznik Pytanie o środek i silniczki
wsad licznika dla mnie to plik z "programem" dla licznika A jeśli to jager to pewnie nie padły silniczki a procek
-
[ALL B5] Koło dwumasowe czy jednomasowe
tak Dodatkowo nie widzę sensu zakładania jednomasu do tak słabych aut jak mamy
-
[ALL B6] Problem z bose
jakie masz radio? jakie jest jego kodowanie w tej chwili
-
silnik 1.9 SDI 75PS zalety i wady
ale to nie jest silnik SDI
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
szara[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 21:42_________________________________________________ Uploaded with ImageShack.us
-
[B5 AJM] Słychać lekkie syczenie, okolice EGR
chodzi o ten wężyk co wchodzi "na górze" a nie o ten co steruje klapą w egr tak?
-
[B5 AJM] Słychać lekkie syczenie, okolice EGR
Witam, od kiedy zmieniłem egr na nowy mam jakieś wątpliwości co do jego działania, chodzi mi o to że czasem słyszę delikatne przepływanie powietrza lub syczenie zależy od obciążenia. Nie jest to nieszczelność bo ta brzmi inaczej, poza tym ostatnio miałem taką więc "jestem w temacie" Zrobiłem BS 003 czy na jego podstawie można powiedzieć że egr działa? Nie mogłem zrobić dynamicznego bo bateria mi padła Dodam że czasem auto zostawi szarego bączka który jest dość drapiący w gardle i oczach BS Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/aju2003_57475.html
-
[B5 1Z] Skrzynia o oznaczeniu DUK do A4 1Z ??
Dzięki, najbardziej mnie interesuje ta od B6 zapomniałem, ale właśnie idę zobaczyć te rozmiary [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2011, 10:52_________________________________________________też mi się wydaje że sprzęgło coś nie bardzo, reklamuj, powinni wymienić bez sapów
-
[INNE] Ma ktos aparat Sony NEX5??
Kowi, akurat też szukam aparatu chciałem pentaxa ale nie znam opinii, przeczytałem co nieco o tym soniaczu popytałem znajomego pracującego jako fotograf i na pewno nie kupię tego soniacza, zwrócili mi uwagę na "ziarno" przypatrzyłem się i faktycznie spore jak na taki aparat takie pieniądze... Ja kupię pentaxa albo nikona.... A jesli kupisz soniacza to chętnie wysłucham Twojego zdania, bo aparacik wygląda świetnie
-
[B5 ADR] Padły górne wahacze LEMFORDER
rozumiem że zawieszenie dokręcone dopiero na stojącym na ziemi aucie (czyli pod obciążeniem)... przy górnych najczęściej mechanicy ze stodół tego nie robią "bo po co" Są też jak napisali koledzy podróbki, Krzysztof napisał że za 900zł, ja spotkałem się już z podróbkami za 699zł, a karton na prawdę wyglądał profi
-
[B5 ADP] CB radio po podłączeniu proszę o pomoc
5 stron rad a ten dalej :decayed: i kabel też bo mówi że bez anteny odbiera
-
[ALL B6] Felgi 18" S-Line czy podejdą mi takie opony.
no na profilu 55 to 18 na pewno nie będzie dobrze wyglądało Poza tym profil 40 na 18 w b6 to pełen komfort, jeśli dla Ciebie nie jest to komfort to chyba musisz zejść na 205/55/16 Czy będzie przycierać opona którą chcesz zamontować, myślę że tak... poza tym są pewne kalkulatory i zobacz jak zmienisz średnicę koła
-
[B5 ADP] CB radio po podłączeniu proszę o pomoc
powiedz koledze żeby sobie wacka skrócił Masz uszkodzony KABEL, ANTENĘ albo CB skończ z tym SWR, może mieć on nawet 3 a i tak będzie słychać rozmowy lepiej niż u Ciebie
-
[ALL B6] Felgi 18" S-Line czy podejdą mi takie opony.
no widać po TOBIE skoro gadasz o BMW.... Po prostu gadasz głupoty o rozmiarze kół i komforcie, o plastikach nie wspomnę czytałeś? A Ty gadasz o tym że plastiki będą Ci hałasować... dlaczego zawsze najwięcej hałasu robią ludzie którzy uważają że 17-19 cali to duże koło.... masakra. Pozdrawiam
-
[B5 AVG]
nie od radia tylko od ustawiania godziny (radiowo, nie mylić przez radio)
-
[ALL B6] Felgi 18" S-Line czy podejdą mi takie opony.
lubię czytać takie bzdury, to jak dobra komedia tyle że czytana
-
[ALL B6] RNS-E rozładowuje akumulator
ale wiatraczek nie kręci się cały czas? 500zł za zmianę płyty + nowy soft + mapy to niezła cena , u nas chcą 300zł za sam sofcik
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dodatkowo licznik z A6 bierze sygnał drzwi z modułu komfortu a A4 z "masy" więc zapomnij o otwartych drzwiach na FISie
-
[B5 ADP] CB radio po podłączeniu proszę o pomoc
niech se ustawia SWR do końca życia
-
[B5 ADP] CB radio po podłączeniu proszę o pomoc
OT: bogus096 zmniejsz ten podpis bo Cię "zmoderują" [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 18:58_________________________________________________zrozum że problem nie jest w SWR no....
- [B5 AJM] zdzira na 19kach