Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. podaj oznaczenie skrzyni jaką teram masz, może to wystarczy
  2. musisz podłączyć aktywny tył, czyli to co Ci zostało, łączysz wyjściami RCA w radiu
  3. musi być inna.... zrozum :gwizdanie:
  4. nic to nie da, wystarczy podnieść i zamknąć maskę i komunikat gaśnie na jakiś czas
  5. no bo są krótsze biegi = inna skrzynia
  6. niby w czym :gwizdanie:
  7. kowi ma rację w 100% nie da się trzymać powyżej 170 na trasie przez kilkaset km, olej idzie maks w górę.....
  8. jest to nie możliwe mieć inne prędkości czy obroty mając te samą skrzynię i nie zmieniając wielkości kół..
  9. jak nie masz ponad 300 to mi dwumas starcza
  10. AVB to bardziej taki AJM AWX godniejszy silnik do modzenia Ale jak chodzi Ci o dynamikę to kolega ma taki silnik zrobiony na 145koni i 360niutów i radzi sobie bdb
  11. w świat 1,8T dopiero wchodzę.... w 1,9 jak włożyłem kiedyś jednomas zaczęły występować drgania przy ruszaniu i w pewnym przedziale obrotów. Jeżdżę znów na dwumasie. Ten jednomas z aukcji jest lżejszy co relatywnie będzie przekładało się na szybsze wkręcanie na obroty, nie wiem jak z drganiami, musiał byś uderzać do chłopaków co dłubią ostro 1,8t
  12. ja zmieniam f. paliwa co drugą wymianę paliwa więc co jakieś 25~tyś km, jeszcze nigdy nie miałem kłopotów przez to że wymieniłem filtr
  13. tak to dwie skrzynie dla mnie
  14. nie jechałem jeszcze autem które robi na prawdę robotę, galardem jechałem jako pasażer na torze poznań, brak większych doznań, q7 6.0tdi obecnie już po programie ma moja matka... jakoś daje rady ale już nie cieszy, m3 nie wiem jak jadą nowe w e36 jak miałem 18lat to mnie to jarało .... ale się rozpisałem same bzdury JEDZIE TYLKO MOTOR (i veyron ale to nie moja liga ) ale ma większe straty mocy za to ma lepszą trakcję
  15. aju odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Audi A4 B5
    nie jest twardszy
  16. http://www.dieselschrauber.de/GKB.html
  17. poluje na recaro TYLKO w materiale
  18. ale przecież on nic nie daje, a przy takim balonie to nawet potrzebny nie jest
  19. oryginalnie można też trafić sachs
  20. wgraj wsad z europejczyka, kodowanie to nie zmiana anglika na europę
  21. no co TY, a mi w AJM nowe 228 trzymało 420... fakt nie długo ale trzymało Po prostu jak sprzęgło zajechane to nie ma co gadać
  22. przefiltruj sobie allegro do 350zł (tylko markowe radia) za tą kasę to każde będzie tak samo grało, więc popatrz żeby Ci się podobało i weszło w kolor podświetleniem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.