Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. ja miałem tak, poszedł synchronizator trójeczki, wymieniłem na innego DUKa ale w końcu wymieniłem an skrzynie z passata
  2. a dlaczego tylo te skrzynie, uzasadnij to? Czym np od nich różni się skrzynia duk czy ehn? (poza długościami oczywiście)
  3. starczy, ja latam na sprzęgłe z AWXa
  4. wymień olej.... ale myślę że skrzynia będzie do wymiany (synchronizator pada)
  5. słuchaj nie patrzyłem jeszcze... ale mam jedną uwagę, sprzedałem skrzynię z B6 koledze z B5 i mówi że wszytko gra Mogę zerknąć ale dopiero na weekend jak będę w domu
  6. mówisz o zebach w środku "na wałek" k**wa nie policzyłem tego no to mam piekny zestawik
  7. da się założyć
  8. dzięki za rysunki Temat ogarnięty, rurkę kupiłem nową (przetarła się minimalnie w jednym miejscu)
  9. są tez plusy "kochanie kup mi auto.... oczywiście kupię Ci nowe AUDI" po czym kupujesz za 1/30 ceny takiego audi chińskiego złoma a żona i tak w niebo wzięta
  10. tu raczej zgodzę się z Tobą w 99% Więc wygląda na podróbkę
  11. a ja się spotkałem z czymś podobnym ale nie z rezonansem a buczeniem, przejściówka była źle wytoczona... ale to toczył tokarz nie była kupiona z allegro (ze sprawdzonymi rozmiarami)
  12. w moim AJM wężyk podciśnieniowy ma może 10 Cm po czym łączy się z plastikową rurką która idzie w prawą stronę silnika, nawet nie wiem gdzie bo nie widzę a że była niedziela to głupio było mi szukać... Zmieniłem ten krótki wężyk co ciekawe miał większą średnicę niż ten od gruszki turbo dobrze że znalazłem w niedzielę takie wężyk ale nic kompletnie się nie zmieniło
  13. ja bym zamknął ten wątek... nawet nie gadałeś ze sprzedawcą.... nie słuchasz rad itd, jeśli antena z kablem jest ok to radio jest zepsute, proste!
  14. a jak BOSE Ci mało to są dużo lepsze zestawy
  15. bez vaga dalej Ci nie pomogę.... Zostaje Ci sprawdzać czy działa wzmacniacz ale to bez sensu, trzeba zacząć od radia ps. rozumiem że wcześniej wyświetlało się BOSE przy włączeniu radia i teraz też się pojawia na chwilę
  16. bez żadnych obaw? poza tym że szybciej padnie końcówka mocy, poza tym o radio ma wyjście na TYŁ tyle że aktywny
  17. aju odpowiedział(a) na dzik23 temat w Audi A4 B6/B7
    niestety Grzesiu ma rację, KKLem wojny nie wygrasz
  18. a skrzynia z B6 ma taki sam rozstaw śrub flanszy przegubu jak ta z passata, jak z B5 i jak z superb więc wszelkie przekładki skrzyń z wzdłużnych 1,9 możliwe
  19. ale po co Ci jager? psują się tak jak Tobie właśnie, ja nawet jagerów nie sprzedaję, jak się trafia biały z tyłu to od razu leci do śmieci
  20. z tego co poczytałem to chyba tak
  21. zmieniałeś zegary? albo kodowałeś zegary lub climatronic? na forum a6c6 się z tym spotkałem, szukałem tego jak robiłem przekładkę
  22. nie czytaj o passacie wbrew pozorom to inne auta g202 może byc integrowany jeszcze z g200 może być jeszcze w bagazniku lub pod siedzeniem szczerze nie wiem gdzie jest, rozbierałeś coś?
  23. 1545 czujnik parkingowy TYŁ LEWY plik z błędami dodany do VCDSa mi podpowiada że g-202 czujnik przyśpieszenia kątowego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.