Treść opublikowana przez aju
-
[ALL] Gdzie najlepiej naprawić alufelgę ?
ten ode mnie zajmuje się raczej wszystkim, dodatkowo sam ma zajawkę na motory
-
[B6 AVB] Pytanie o używany aku
ja bym nie dał za niego nawet 100zł, akumulatory po wypadkach często mają później zwarcia na celach/cali przez co później tracą swoją zdolność rozruchową, najczęściej wychodzi to przy 1 mrozach
-
[INNE] Niemiecki fis
pewnie wystarczy zmienić kodowanie a sory nie doczytałem że chcesz PL a nie UK
-
[ALL] Gdzie najlepiej naprawić alufelgę ?
i pokaż jeszcze jaka to felga może mam taką lub kolega na sztuki
-
[ALL] Gdzie najlepiej naprawić alufelgę ?
ja mam, facet zrobi wszytko lub powie w prost że się nie da lub może się nie udać, nie spaprał mi jeszcze żadnej felgi Tylko to kawał drogi od Ciebie http://wulkanizacja.info/galeria.php 66-008 ŚWIDNICA /k. ZIELONEJ GÓRY ul. KRÓTKA 12 tel. 068-3273372, 0601 788906, Email: [email protected]
-
[ALL B5] Czy to przegub?
zawieszenie nie dało by takiego efektu? muszę się wsłuchać żebym nie wymienił coś nie potrzebnie
-
[ALL B6] Wymiana sprzegiełka alternatora
wyjmij alternator i zanieś do mechanika, mi wtedy wymienił za 30zł a tak chciał 80
-
[ALL B5] Czy to przegub?
Witam Od paru dni jadąc przez rondo lub wchodząc ostrzej w zakręt w lewo słyszę trykanie, pukanie z okolic prawego przodu, przy manewrowaniu nie słyszę tego Skręcałem też na maksa i nic się nie działo jak jeździłem powoli, ale jak już trochę przycisnąłem to było słychać rytmiczne trykanie zwiększające częstotliwość wraz ze wzrostem prędkości Byłem na szarpakach i luzów nigdzie nie widać tak z grubsza patrząc bo facet nie dostał się do górnych wahaczy
-
[ALL B6/B7] FIS zawyża spalanie
koła masz standardowe? poza tym 0,5l to świetny wynik wg mnie nie ma się czym przejmować... i tak szczerze to nawet nie wiedziałem że kogoś interesuje tak dokładnie ile pali auto
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
po co Ci stacyjka, do koduj swój kluczyk/kluczyki Musisz wgrać europejski wsad żeby podmienić tarczki bo inaczej będzie oszukiwał z prędkością Rozpiska pinów jest w tym temacie Zresztą wszytko co pytasz było już przerabiane
-
[ALL] Pompowtryski z koncówka 073Q
B6 dużo cięższe jest niż B5? bo nie chce mi się szukać po necie
-
[B5 AJM] Jakie sprzęgło na 1-masie do A4 B5 Avant AJM 5-gang
230
-
[B5 AJM] Drgania na wolnych obrotach
może byś zmienił plecionkę i gumy wydechu
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
fajnie wyszły te lampy ja mam kolor ciemny czerwony to "zmałpuję" po Tobie
-
[ALL] Szerokość felgi a szum podczas jazdy
nie prawda, szerokie dobre opony nie szumią.... bywa i tak, kiedyś nie mogłem dostać opon 225/35 19 kupiłm na szybko opony malki FULLRUN (czy jakoś tak) były ciche jak żadne moje wcześniejsze.... ale na wodzie plastik Osobiście nie polecam opon "wynalazków" po parę złotych, niestety za oponę trzeba wyłożyć jak za dobre felgi
-
[ALL] Pompowtryski z koncówka 073Q
19X @ 4XX ?
-
[B5 AJM] Jakie sprzęgło na 1-masie do A4 B5 Avant AJM 5-gang
nie przerabiałem na 240, z paździocha 1,9 nie wyciśnie się tyle żeby było warto montować takie sprzęgło, chyba że miał bym Q to bym pomyślał.... Domyślam się że przy 240mm trzeba wymienić rozrusznik tak jak jest przy wymianie skrzyni na 6 i wymianie sprzęgła na 240, ale nie robiłem tego więc nie napiszę żeby nie wprowadzać nikogo w błąd
-
[B5 AFN] Ja to się nazywa?
a ja wołał bym kupić dedykowaną silikonową złączkę z allegro np
-
[B5 AJM] Jakie sprzęgło na 1-masie do A4 B5 Avant AJM 5-gang
od radzikowskiego sprzęgło miałem w fiacie coupe, byłem zadowolony, niedawno brałem zestaw do 1,8t ale zamiast 1,8t wyszło 3.0d więc sprzedałem zestaw koledze Jednomas kupiłem w zestawie ze sprzęgłem i dociskiem
-
[B5 AJM] Jakie sprzęgło na 1-masie do A4 B5 Avant AJM 5-gang
ja czy kto Ja AWX, napisałem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no fakt wszytko to ze 3min roboty
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dlatego napisałem żeby użył VCDS LITE
-
[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!
w ALT też.... tylko olej opada szybciej :> joke
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
zrób to vcdsem[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 21:25_________________________________________________może być LITE żebyś nie mówił że nie masz kabla
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
i zaklej diodę