Treść opublikowana przez aju
-
alusy 8,5Jx18 ET30 + gwint jak zaradzic by przypasowały do b5
mercedesy nie miały Et30
-
Tani sposób na uszkodzoną cewkę WN
- [ALL] Zmiana opon
ja już ze 2 tygodnie na letnich latam- Pytanie o wysprzeglik ?
nie sądzę żeby miało to związek z biegami, dopiero jak by pedał zostawał w podłodze, za mały wyciek na problemy z zmianą biegów- alusy 8,5Jx18 ET30 + gwint jak zaradzic by przypasowały do b5
najwęższa jaką uda Ci się kupić- Pytanie o wysprzeglik ?
wymiana- alusy 8,5Jx18 ET30 + gwint jak zaradzic by przypasowały do b5
Ja bym zakładał opony, robił glebę, jak będzie obcierać, podetniesz błotniki od wewnątrz.- alusy 8,5Jx18 ET30 + gwint jak zaradzic by przypasowały do b5
jak nie założysz to nie będziesz miał pewności nigdy, kupiłeś złe ET musisz z tym żyć- Żarówki podświetlenia zegarów led?
jak masz białe podświetlenie (lift) to masz diody a nie żarowki- [ALL B7] Wymiana sprzegła na inne leprze niz dwmumasa w silniku 2.0 tdi audi b7
będzie twarde sprzęgło, będzie narzekanie, będzie wylany wysprzęglik- Wymiana turbo
nie zawsze jest tak różowo, kiedyś u kolegi okazało się że łatwiej jest wykręcić turbinę niż kolektor- Zawieszenie gwintowane
każdy, trudnozmywalny- [ALL B5] Czy wejda 18-tki?
et30 i duża gleba równa się D U P A zrozum przerobiłem kilkanaście kompletów felg- [B5 AHU] Jaki IC do AHU ?
dlatego pewnie była zaślepka- Szukam fajny gadźet elektroniczny dla 18nastolatki :)
ładna koperta z fajną tasiemką (wstążką) w środku kasa i będzie się najbardziej cieszyć- [B5 AHU] Jaki IC do AHU ?
popatrz jak jest u Ciebie, kolega w passacie miał miejsce na czujnik ale było zaślepione jak by oryginalną zaślepką.- Czy concert w b5 (kaseciak) ma przód ze wzmacniacza?
tak jeśli jest BOSE wtedy końcówka mocy jest wyłączona a wszytko idzie przez wzmacniacz ---------- Post added at 19:24 ---------- Previous post was at 19:24 ---------- wystarczy zmienić kodowanie by włączyć/wyłączyć końcówkę mocy w radiu- [B5] Navigation Plus RNS-D nonDX -> zamiana na RNS-D DX
nie pasuje idealnie nie dokładnie tak zrób, kup najtańsze DX i przełóż swój panel:thumbup1:- [B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
fajna felga, ale za mała- [ALL B5] Czy wejda 18-tki?
et35 jest idealne- [ALL B5] Czy wejda 18-tki?
tak, będą momenty kiedy pomyślisz "ja pier.....e":facepalm:- [ALL B5] Felgi Phaeton
jak kołpaki- [ALL B5] Czy wejda 18-tki?
bo nie daje się mniej niż 35 z przodu:naughty: ale tak jak napisałem wcześniej- [ALL B5] Czy wejda 18-tki?
od około -60 dopiero zacznie przycierać na wybojach i skręconych kołach- [ALL B5] Obniżenie zawieszenia
po co? - [ALL] Zmiana opon