Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. korekta była by wskazana, szczególnie że założyłeś turbinę z innego silnika, kiedyś jak miałem jeszcze turbinę z AWXa to też nie chciał za bardzo jechać do ~2,5tyś
  2. co ja "pacze" Wiesz czemu ludzie nie wymieniają 2,5 na 1,9? bo to wcale nie taka prosta operacja i dość kosztowna, ale osobiście znam już 3 przypadki takich wymian po padnięciu całkowitym silnika 2,5. a jakoś w drugą stronę nie widziałem takiego nawet zamysłu.. a czym on się wyróżnia od innych kiblo diesli? dźwiękiem? proszę was... nigdy diesel nie brzmi super. PS. sam szukałem 2,5tdi, lubię je ale nie ma co ukrywać, srają się bardziej niż 1,9 co nawet przekłada się na ceny:hi:
  3. tak są zapadki tak to można nazwać
  4. pociętymi kartami telefonicznymi, kredytowymi, cienkimi pilniczkami etc a do kolegi po prostu trzeba mocno pociągnąć, pewnie się blaszka zagięła
  5. ja wskazówki zawsze ustawiam na teście zegarów
  6. magiel ma ogromny wpływ na prowadzenie auta, mam golfa którego kupiłem z padniętym maglem (nie wiedziałem) strasznie telepał na dziurach, trochę pływał, czasem ściągał przy hamowaniu... założyłem gwint, końcówki oraz wahacze (tam są pojedyncze) no i niby lepiej ale nie do końca (miałem porównanie z innym golfem) niedawno miałem przegląd i gość powiedział że mam luz w maglownicy (na drążkach) po regeneracji magla BAJKA
  7. trzeba pewnie założyć kompletny zamek z lifta
  8. z tego co pamiętam możesz vagiem zmienić przy ilu litrach ma zapalić się rezerwa
  9. sprawdź na vagu czy centralka widzi kluczyk, od tego trzeba zacząć
  10. po prostu się nie dogadaliśmy
  11. 7 szt B5 kodowałem bo wymieniałem ludziom liczniki na pełne fisy i w żadnym nie było problemu z dokodowaniem klucza/kluczy o problemach z kodowaniem transponderów czytałem w necie ale dotyczących nowszych audi
  12. ja tam nie narzekam
  13. dokodujesz każdy z b5 do b5 (mówię o poliftach) mając pin ---------- Post added at 15:00 ---------- Previous post was at 15:00 ---------- ps. mam na mysli odpalenie nim silnika
  14. ET35 nie trze nawet przy 19
  15. zaraz napiszesz że nie masz PIN vag 17 -> 11 login PODAĆ PIN LICZNIKA OK -> (na liczniku gasnie imo) -> adaptacja -> kanał 21 podajesz ilość kluczy np 1 -> test, jak przyjmie wartość to save -> wychodzisz z instruments 17 zamykasz vaga -> wyciągasz klucz i
  16. myślę że wejdzie gdyż swego czasu miałem opony 235/35-19 i przód przycierał tylko nieznaczniea ET mam 35, wtedy miałem -40~
  17. nie trzeba kupować żadnych transponderów, do tego modelu (po lifcie licznik) można dokodować dowolny inny klucz bez zmian transponderów, było o tym na forum
  18. a z przodu jest mniej miejsca niż z tyłu
  19. załóż w końcu i przestań teoretyzować
  20. mam silnik ASZ z pompkami po przelocie 92000mil:whistling:jak ktoś zainteresowany pompkami to pisać pw
  21. jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma... Ja niestety połaszczyłem się na cenę tego czegoś, pierwszy i ostatni raz
  22. a jednak jest problemem pomysł bez sensu.... Jak już chcesz coś zabezpieczać to zrób metalową osłonę silnika i tyle.
  23. te gwinty za "tysiaka" to straszna kaszana:doh: kupiłem takie do golfa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.