Treść opublikowana przez aju
-
Turbina w 1Z - jakie ciśnienie doładowania?
spanky, z ciekawości gdzie w zecioru kończy się rozsądek a zaczyna fantazja
-
Jaką skrzynię do 1z po modach 120KM
napisałem Ci że obojętne, bierz z PD będą młodsze niż z VP
-
Jaką skrzynię do 1z po modach 120KM
co za różnica, koszt wymiany nawet jednego będzie większy jak wymiana skrzyni
-
Chinski wahacz z allegro. Jakość zabija. Foto w temacie!
są rzeczy które jednak się kupuje markowe.... zawieszenie, prezerwatywy
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
polift only
-
Turbina w 1Z - jakie ciśnienie doładowania?
w kolegi 80stce było 1.0~ myślałem że to seria bo nie jechała
-
Naliczanie km i prędkości na większych kołach
nie wiem jak to ludzie liczą, mi nie wychodzi więcej jak 0,5 między 16 a 19 a tyle to można pomylić jednym odbiciem pistoletu na stacji więc uważam że różnica jest nieodczuwalna
-
Immobilizer b5 problem, szukam fachowca z śląska
po prostu dokodować nowy kluczyk, bedzie potrzebny pin do zgearów i vag... lub tylko vag tacho koszt na allegro okolo 50-70zl
-
Rynienka nad filtrem kabinowym
zobacz czy w miejscu filtra stoi woda, trochę by się jej musiało wlać żeby wylazła pod nogami
-
Naliczanie km i prędkości na większych kołach
o tyle że tego nie zauważysz
-
Jaką skrzynię do 1z po modach 120KM
będzie, ale ludzie nie taka żeby specjalnie polować na jakąś, kup pierwsza lepszą z 1,9 PD (passat, a4)
-
Jaką skrzynię do 1z po modach 120KM
nie będzie żadnej róznicy ODCZUWALNEJ każda pasuje pod jednomas od każdego wzdłużnego 1,9
-
7,5Jx18
masz zdrowie Arek do nich
-
Jak się wam podobaja te koła
opony trochę śmietnik... felgi zależy od gustu, ja bym tyle nie dał za coś gdzie zaraz zmieniał bym gumki
-
8x18" - ET42 - będzie okej?
nic nie będzie tarło, mam większe koła w formowym exeo
-
Wymiana automatu na manual, jakie skrzynie pasują ???
afn = krótka skrzynia
-
Jaką skrzynię do 1z po modach 120KM
żadna różnica przy takiej mocy
-
[B5 AFN] Po rodzinie nic nie ginie
byk w dowodzie Klimę bym dorezał, obecnie za parę stów złożysz już coś mrożącego
-
Jakie macie cisnienie w oponach ANKIETA
- kolego dlatego jest do wyboru kilka opcji !
-
Czy fega 17'' 8,5J podejdzie
ale przy sutej glebie będzie smyrać suty pod szkołami
-
Czy fega 17'' 8,5J podejdzie
a ja 205/40 jak masz gwint.... jak nie to jak piszą koledzy
-
Dwumas AWX.Tarcza z AFNa czy z AWX?
obecnie nie, może będzie jakieś PD Q po weekendzie
-
Dwumas AWX.Tarcza z AFNa czy z AWX?
skrzyń to mam pół garażu, ale jak do Q to tylko dwie (1,8 i 2,7)
-
Dwumas AWX.Tarcza z AFNa czy z AWX?
nie wiem ja już zajechałem jedne i drugie (teraz mam LUKa)
-
Wejdą do B5? Ile są warte?
po stówce za sztukę maks (bez opony) i jak by ktoś to w ogóle chciał