Treść opublikowana przez aju
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
mój pracownik skutecznie poradził sobie ze znikającym olejem w swoim ALT . .......wymienił go na AMB bo mówi że nie stać go na lanie takiej ilości oleju
-
[B5 ABC] Szara V-ka by Buka
amen
-
problem z skrzynią i huczeniem
teoretycznie masz rację, ale jak jest dużo osadu ze zużytego sprzęgła to ten olej już nie jest taki zółty
-
[B5 ABC] Szara V-ka by Buka
lepsze niż 2,6 ... 2,8 o każdy inny benzyniak w b5 ja bym go nawet nie zamienił na 4,2
-
[B5 1Z] A4 TDi
mój ulubiony zecior dalej modzony
-
[B5 ABC] Szara V-ka by Buka
jeszcze wiele musisz się nauczyć
-
[B5 ABC] Szara V-ka by Buka
ludzie na księżyc lataja a TY takie rzeczy pytasz
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
chrom to zło
-
[B5 ABC] Szara V-ka by Buka
no mam 2,7bit za 5, ze skrzynią jeszcze w aucie dobra zejdźmy na ziemię i tak nikt nie poleci w swapa anie kompresor
-
Niskie ciśnienie oleju :(
to cos nie tak, bo w masce jest krańcówka odpowiadająca za wyłączenie tej kontrolki ---------- Post added at 19:25 ---------- Previous post was at 19:24 ---------- właściwie w zamku
-
problem z skrzynią i huczeniem
może coś z mechanizmem r.
-
problem z skrzynią i huczeniem
szklana kula mówi mi że trzeba zrzucić skrzynię
-
Hokej przedni po lifcie
zdjęcia mogę dawać tylko na weekend kiedy mam fizyczny dostęp do części, po 200zł
-
Otwór w dnie tłumika końcowego
dziurki często się wierci żeby pozbyć się szybciej oleju z wydechu po padnięciu turbiny
-
Co o tym myślicie
na pewno nie bardziej niż z tym czymś z allegro
-
Przegląd samochodu z napędem quattro
ciekawe gdzie takie są jedź na stację gdzie zamiast rolek jest płyta do hamowania, ja na taką jeżdżę bo na rolki nie zjadę sa za nisko
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
nawet "cza" sprzedać parę części i lampy kupić
-
Hokej przedni po lifcie
dobra ile kto chce zapłacić za poliftowy hokej, mam 3 sztuki
-
[B5 AGB] VIAGRA
no kiera . do szybkiego auta w pytkę, bo do avanta w dieslu to średnio widzę. Ale za wykonanie nie wiem czy w fabryce tak lecą
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
ps co to za lampa z tyłu? allegro czy coś? daj linka
-
Liczniki zwariowały!
potrzebuję pełen nr
-
205/55R16 na przód i 215 na tył
nic nie będzie wariować
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
lotka jest fajna jak ma się relingi
-
Dioda przy ryglu od drzwi
a na słupku jest guzik?
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
alkantara .... mówisz guziki do wzmacniaczy.... a REMONTE to nie łaska