Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aju

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aju

  1. na pocieszenie dodam że z ciekawości dziś wyciągnełem bagnet z skody octavi TDI 1,9 z przebiegiem 3900km (trzy tysiące!) kupiona nowa w zesżłym tygodniu na firmówkę i też wydobywa się tam mały dymek :gwizdanie:
  2. no i jak i co z tym dymieniem?
  3. pokaż ten dymek jeśli masz możliwość koledzy ocenią, i przyłóż palucha do dziurki bagnetu, jak będzię "wiać" to nie dobrze a jak nic poza jakimś dymkiem to czym się martwić? przecież gorący olej paruje na taki lekko szary kolor
  4. Te silniczki pasują tam p&p czy trzeba kupowac inne lustra już z silniczkami? Bardzo mnie to nurtuje bo chcę żeby się składały
  5. :> wyjazd czwartek piątek mi odpadł i mam wolne będzię pasowanko
  6. aju odpowiedział(a) na henias1987 temat w Audi A4 B5
    niech przeczyści wtryski, wymienie filtr paliwa i zaleje czegoś dobrego do baku + jakiś dodatek.... Ja bym zaczął właśnie od takich czynności
  7. Kolego ale jak pisałem nie bardoz mam czas na to, może w weekend mi się uda, na pewno napiszę, jeśli tez nie będę miał czasu to zostawię auto na jeden dzień (kilka godzin)
  8. klime montowałem mojej żonie w astrze II 1,4 16v (90km) Koszt całkowiety wyszedł 2100zł z nową chłodnicą, skraplaczem i filtrem. Reszta używki. Po włączeniu czuć różnicę w jeździe ale bez przesady
  9. Ok, ale to dopiero na weeknd, w tygodniu za mało czasu Dlatego się zastanawiam czy nie zorbić tego u jakiegoś lakiernika, w sumie nie powinno to chyba dużo kosztować? [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 22:23_________________________________________________Czy 60zł za taką usługę to dużo czy w miarę? taką cenę zaproponował mi mechanik
  10. Zimmermanny pękają, nie jest to tylko moja opinia, osobiście znam 3 auta na których pękły takie tarcze (w tym moje, nie audi) klocki EBC REDSTUFF w warunkach normalnych to przerost formy nad treścią, do normalnej jazdy z zacięciem sportowym wystarczą zielone
  11. Tylko że mój nie chce się unieść a krzepy użyłem całkiem sporej do tego, aż się auto podnosiło
  12. Witam, miałem małą przygodę, której skutki zobaczyłem dopiero dziś Wczoraj w nocy zjeżdżając z krawęznika osłyszałem jak by coś mnie zatrzymało, auto zwolniło ale siła opadającego auta była większa, zjechałem, wyszedłem, patrzę no nic nie widać, macam zderzak na dole no i czuje taką wypukłość. Reszta była ok. Tak myślałem aż dziś w świetle dnia zobaczyłem coś takiego jak na foto No to pierwsze co pomyślałem złapie zderzaczek od dołu i podciągnę do góry, no ale całe auto się podnosi a on praktycznie nie drgnie Jak to spasować panowie? Bawić się w to samemu czy lepiej dać kumatemu lakiernikowi/blacharzowi?
  13. aju odpowiedział(a) na .:campino:. temat w 1.9TDI
    Kolega ma też takie audi z tym silnikiem nawet rok się zgadza i też mu kopci od 4tyś, ale mi mówi właśnie że już 3 lata tak ma i to się nie zmieniało do zeszłego tygodnia kiedy to kopci przy przyspieszaniu już Mówi że diagnoza u niego to wtryski
  14. aju odpowiedział(a) na .:campino:. temat w 1.9TDI
    oleju może być trochę, w sumie zawsze jest rura do inter to rura wychodząca z turbo idąca do takiej chłodnicy na pewno wiesz jak ona wygląda. Następnie z inter wychodzi rura dalej i ją też obejżyj. Choć sądzę że będzie wsyztko ok! Możliwe też że jeździsz spokojnie sadz osadza się stopniowo w wydechu i...... jak przegazowałeś to wypluj co miał bo zrobiło się ciśnienie w wydeszku które wywaliło wszytko co tam było albo większość. Zobacz czy kopci jak jedziesz na wyższych obrotach.
  15. Ja wsadziłem na prżód HERTZ 13cm http://www.allegro.pl/item605113022_hertz_esk_130_3_polecany_do_audi_a3_a4_bmw_3_5_7.html
  16. a nie możecie sobie po porstu takiego koła dorobić? dobra tokarka numeryczna i torchę innego sprzętu których nazw nie znam i ludzie nie takie zębatki dorabiają....
  17. co wy macie z tym kolorem dla mnie kolor akurat nie jest ciekawy, ale mniejsza o to Ładne autko, popieram kolegów że silnik dobry 90ps mało? no mało ale jak wiemy zaraz może mieć 110-150koni w zalożności od zasobności portfela właściciela więc mało nie będzie... za to skrzynia jest chyba krótka? I ciesz się że zmieniłeś VWeja.. też się zastanawiałem nad pasatem 2001rok 100konnym na PD ale ten środek i ręczna klima
  18. czy każde lusterko w każdym b5 ma islniczek do składania? i kwestia jest tylko w panelu sterowania lusterka? (dodtkowa pozycja składanie) czy też lusterka są całkiem inne i jescze ten panel?
  19. aju odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    mogę porównać głównie orlenowską verve i statoil bezsiarkowy on.. Wydaje mi się że na bezsiarkowym on ze statoila robię pare KM więcej przy tych samych tankowaniach. średnie spalanie na trasie 5,1/100 statoil średnie spalanie na trasie 5,3/100 verva wiadomo że nie jest to miarodajne ale styl jazdy był podobny a cena vervy jest trochę wyższa więc leję na statoilu, chyba że nie ma to wtedy orlen lub bp
  20. no to może mam nierozbieralny... heh trochę na myjni automatycznej mnie to denerwuje i te komentarze ludzi: "Panie antena"
  21. a ja mam inny mały problem, za żadne skarby nie mogę odkręcić bata anteny on się wogóle odkręca? no maskara, nawet kombinerki przez gruba irchę nie pomogły
  22. niedawno przed zakupem mojej a4 oglądałem audi a6 (c5) 2,5tdi i tam też były bardzo słabe hamulce, sprawdzaliśmy to tak jak mówi avdikezop większość objawów wskazywała że to jest właśnie pompa, auta nie kupiłem bo się okazało że właściciel za dużo naściemniał, jednak kupił to auto mój daaaleki znajomy i faktycznie była to pompa Tak więc sprawdź tak jak radzą a jak nie to będziemy myśleć dalej choć niewiele już zostaje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.