Treść opublikowana przez aju
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
kolega ma ponad 210 i jeździ już 2rok ponad 50tyś nakulane (tylko sprzęgła zmienia)
-
[INNE] Czy prawie nowe auto o kodzie silnika CCGA TDI może kopcić?
jest jeżdżone w sumie tylko w poznaniu i na trasie poznan-zielona góra pali ok 14-17 srednio
-
[ALL B5] Które radio do mojego autka? + parę pytań
było miliony razy Blaupunkt jest ciekawy, nie wiem jak z kolorem świecenia... ale nie będzie potrzeba przejściówek pewnie
-
[B6 AVF] Biegi "haczą"
a sprzęgło Ci się nie kończy?
-
[INNE] Czy można przerobić lampy z anglika na europejskie?
wiesz czym się różnią lampy uk od europejskich (soczewkowych)? odwróconą przysłoną... na takich ludziach co nie wiedzą i wolą kupić właśnie się zarabia
-
[INNE] Czy można przerobić lampy z anglika na europejskie?
przestawić przesłonę w soczewce, musisz rozebrać lampę, ten pstryczek służy tylko żeby nie oślepiać a nie żeby było dobrze
-
[INNE] Czy prawie nowe auto o kodzie silnika CCGA TDI może kopcić?
nie nie, póki jest gwarancja to zero programów Za często coś jest nie tak żeby tracić gwarancję.... więc nie jest tak różowo Ale odjazd z pod świateł bezcenny
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
wsady można dowolnie mieszać, przestrzegać trzeba tylko zasad: takie same zegarki oraz fis jeśli się to zgadza to można wgrywać
-
[ALL] Problem z wyswietlaczem, może fis
jest na forum
-
[ALL B5] Wymiana Tarcz i klocków tył
bo u tak nigdy nie pasują przynajmniej zawsze ja muszę używać starej
-
[INNE] Czy prawie nowe auto o kodzie silnika CCGA TDI może kopcić?
Q7 V12TDI
-
[INNE] Czy prawie nowe auto o kodzie silnika CCGA TDI może kopcić?
mama tak ładnie wybrała
-
[ALL B5] Wymiana Tarcz i klocków tył
no łożyska na tył jak powiesz to będą wiedzieć w tarczy są dwa, mniejsze i większe, potrzebujesz dwa takie komplety
-
[ALL B5] Wymiana Tarcz i klocków tył
pierścień z ząbkami, ściągniesz tarcze i odwrócisz to zobaczysz, nie zawsze da się go odzyskać No i kup łożyska, bo łożyska są w tarczy
-
[ALL] Problem z wyswietlaczem, może fis
odłącz kostki od zegara i podłącz na nowo, jeśli problem się powtórzy to odłącz wtyczkę koloru szarego, w niej znajdź pin "RESET" i podłącz go na chwilę do masy...
-
[B6 AVF] Zaślepienie egr - minusy
wygląda jak z fabryki
-
[ALL] Problem z wyswietlaczem, może fis
podłącz pin resetu z masą na chwilę, może reset w manetce coś szwankuje[br]Dopisany: 20 Sierpień 2011, 21:48_________________________________________________w sumie to wystarczy odłączyć wtyczki
-
[B6 BKE] Dodatek stp problem
jaki to silnik dokładnie? jak CR albo PD to ja bym wylewał cały bak i lał nową ropę
-
[INNE] Czy można przerobić lampy z anglika na europejskie?
nie musisz
-
[ALL B5] "Zawiesił" mi się ręczny na jednym kole
kolega wymieniał mi zacisk a ja mu licznik, więc nie Wiem jak odpowietrzał ale pewnie standardowo
-
[ALL B5] "Zawiesił" mi się ręczny na jednym kole
zacisk podmieniony, wybrałem sobie najlepiej wyglądający
-
[ALL B5] Większe tarcze przód - jakie i gdzie szukać ?
jeszcze ze 2-3 tyś km maks i skończę klocki, uderzę do CIebie
-
[ALL B5] "Zawiesił" mi się ręczny na jednym kole
myślałem że to przypadłość mojego egzemplarza.. wiesz taki "foch" a tu widzę "genetycznie" wyssana przypadłość
-
[ALL B5] Większe tarcze przód - jakie i gdzie szukać ?
red miałem w fiacie coupe 16vTurbo... średnio byłem zadowolony i jeszcze wtedy mi zimermany popękały nieźle w życiu bym nie pomyślał... szczerze mówiąc nie wiem co teraz pod tą tarczę
-
[ALL B5] "Zawiesił" mi się ręczny na jednym kole
namówiłeś mnie dzięki... co do hamulców to na Ciebie można zawsze liczyć