Treść opublikowana przez poziek
-
[B6]Jaka różnica po chipie w 1.8TQ (przyspieszenie)
a ja przez 5 dni jeżdziłem na programie seria - i się jeżdzić nie dało czas Rexa po czipie jest wiarygodny
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hornet jak wiesz obecnie tez mam blond na fotelu pasażera...ale rudej nie głaskałem jeszcze...
-
Bixenon Xenon od A do Z
zobaczysz na żywo - możliwe, że jutro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzięki za pamięć, ale nadal nie kumam/nie działa. Luz Hugo-na spocie przećwiczymy na żywca. Może to trza mieć więcej niż 1 ksenon coby wrzucanie zdjątek działało Zbieramy deklaracje na finansowanie impry z panienkami, czy czegośnie zauważyłem? Dzięki za pamięć, ale nadal nie kumam/nie działa. Luz Hugo-na spocie przećwiczymy na żywca. Może to trza mieć więcej niż 1 ksenon coby wrzucanie zdjątek działało Zbieramy deklaracje na finansowanie impry z panienkami, czy czegośnie zauważyłem? dla mnie ruda zgrabna z dobrym cycem tyłeczek foremny :evil:twarz nie raszplowata
-
Bixenon Xenon od A do Z
i to jest słuszne rozwiązanie[br]Dopisany: 16 Maj 2007, 16:12 _________________________________________________ jak pojedzie z nami Adaś to wytargujemy po 100 od łepka
-
Bixenon Xenon od A do Z
to jest kwestia przetwornic Murzynku jeżeli masz fis i wskazania przepalonych żarówek to będzie wywalało ci błąd (przetwornica ciągnie mniejsze napięcie niż H11 i fis myśli, że żarówka jest przepalona) jest sposób żeby to obejśc, w zasadzie 2 sposoby: -kupic dobre przetwornice np. denso - z nimi nie mam zadnych problemów -pojechac do speca który zmieni odczyty fisa z żarówek - koszt 200 złotych konkluzja - lepiej kupić droższe a lepsze przetwornice
-
Bixenon Xenon od A do Z
spoko, mam też fotke jak świeca ksenony w długich - ale nic nie widać na zdjęciu generalnie mam w planie wsadzić lampy od bixenonu i do długich wsadzić żarnik ksenonowy i będę mógł powiedzieć, że posiadam quattro ksenon waham się narazie nad barwami, czy wszystkie jednakowe czy różne narazie mam 4500 w soczewce, 6000 w długich i 8000 w przeciwmgielnych...jak myslicie??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sprawdzam [br]Dopisany: 16 Maj 2007, 11:15 _________________________________________________dziękuje dzieci za uwagę teraz się pouczyć - papa
-
Bixenon Xenon od A do Z
cały system samopoziomowania około 8 tysięcy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wstawcie sobie linka z fotosika i po sprawie [br]Dopisany: 16 Maj 2007, 10:21 _________________________________________________jakiej nowej robocie pozia??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak widać z mojego podpisu - dało się
-
Wykres seryjnej B6 1.8T BFB, coś nie tak
to jest bardzo możliwe, ja miałem taki sam wykres już po zamontowaniu FMICa ewentualnie DV do podmiany
-
[B6] wytarte przyciski i plastik
Wszystko ori raz z ASO a raz nie ale zawsze ori no może poza ICkiem :tongue:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to dajcie z 10 minut bo ściągam
-
[B6] wytarte przyciski i plastik
hehe w wawce już mamy ten zabieg za sobą rezaliśmy razem z Adamoo i Bieniem - nowe plastiki wyglądają zajefanie - także rób koniecznie - za przyciski do 4 szybek Adaś płacił coś koło 140 zeta - plastiki były po 27 zeta strona pasażera pstryczek 32 złote.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żółwiu podpis się liczy...podpis
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale temacik o czym ?? ledach?? też prośba do horneta o fotke...te wiesz, którą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit bardzo mnie się podoba twa radosna twórczość literacko-forumowa
-
Wykres seryjnej B6 1.8T BFB, coś nie tak
nic innego - turbina będzie się szybciej wkręcać ale będzie śmierdziało jak z 125p jedź do takego tunera, który bedzie wiedział jak odłączyć te sonde
-
VAG w Lublinie
w Lublinie jest jeden gościu/specu/tuningowiec, który podepnie cię pod vaga i do tego dostaniesz zniżkę !! Zwie się C T V i pisz do niego na PW
-
Wykres seryjnej B6 1.8T BFB, coś nie tak
jak wywalisz katalizator to będziesz miał błąd drugiej sondy lambda - ona nie bierze udziału w ustalaniu mieszanki więc luuz, sprawdza tylko efektywność działania katalizatora - jeżeli chcesz wywalić kat to musisz poprosić tunera, żeby wyłączył ci wskazania II sondy w programie - u kogo robisz czipa?? teraz odnośnie tego falowania : czy jest to zauważalne w trakcie jazdy? czy auto jedzie płynnie czy czuć szarpnięcia? O dziurawieniu przepływki słyszę pierwszy raz w życiu... odepnij przepływomierz i zobacz jak będzie się zachowywał (spoko możesz odpiąć, nic sie nie stanie, nie będziesz miał tylko stabilnych obrotów na jałowym)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
one jeszcze wrócą ;D
-
Gaśnie na wolnych obrotach 1.8 Turbo [B6 1.8T]
Kazik znowu mnie ubiegł adaptacja przepustnicy ;D
-
Wykres seryjnej B6 1.8T BFB, coś nie tak
a możesz zrobić logi vagiem?? wskazania przepływki + kanał 115
-
Gdzie w Wawie sprawdzić klime?
22 663 70 80 megacar ul. przasnyska spoko goście, wszystko ci sprawdzą, odgrzybią, nabiją - cena 100-150zł