Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

poziek

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez poziek

  1. ludzie ja nie wziąłem telefonu dzisiaj ze sobą Lukas przyprowadz ludzi juz a miejsce. Pozdr
  2. Chłopaki wy chyba mnie nie zrozumieliście:) A Kuniak to na bank Mnie nie chodzi o to, że zmienie zawias i pojade na hamownie i z 203 zrobi się 243 Mnie chodzi o przebieg krzywej strat mocy na kołach na hamownii. No weźcie się ogarnijcie:)
  3. SREBRNE zrób ankiete lukas23: Poziu przeciez jest :razz:
  4. Zdeniu bo liść będzie :mrgreen: to oświecić mnie jak można zmniejszyć straty mocy na kołach??
  5. ulica Rakowiecka:) Biblioteka Policyjna:)
  6. czy moje 200 kucy starczy żeby zrobić tak na asfalcie?? :twisted: http://videos.streetfire.net/video/b1bb9d1b-b0d7-448d-bc84-985300b1c0e7.htm
  7. Właśnie jest w drodze do mnie taki zestawik : Jest to orginalne zawieszenie sportowe z A4 B6 1.8TQ teraz pytanie generalne: Czy i o ile mozliwy jest wzrost mocy na kołach??
  8. poziek odpowiedział(a) na Szewczenko7 temat w Lifestyle i Hydepark
    ma, w 607 ale tam jest v6:P
  9. będę mam małe upominki dla Platiego za pomoc i dla Lukaszka za taxi
  10. zobaczcie co dla was znalazłem dla rozluźnienia
  11. Żółwiu a kiedy ten subarak przyjedzie do nas na spota??
  12. poziek odpowiedział(a) na Szewczenko7 temat w Lifestyle i Hydepark
    ale mowisz o 2,5? czy 3.0 ??
  13. Gdzie był robiony soft??
  14. Oniak jest obecnie pogromcą większości fur w stolycu:) trzeba poczekać na 1.8T po modach... :twisted: :twisted:
  15. a'la ?? to jest 100% auto sportowe - czytaj: amierikańce tak myslą
  16. Adamoo nie myślałeś żeby się do poloneza przesiąść?? kurde zawsze parking strzeżony w wawie. Tomboyu...weź że pochamuj emocje. I ogłaszam, że jestem pierwszy który zasiądzie za sterami nowej fury pana prezesa!!
  17. ale tych warunków oniak postawiłeś, że nie masz szans
  18. dobra, nie będe się za nimi wstawiał CTV czy ogarniacie może coś z moim AVJ?
  19. Ja mam podobne problemy, czasem z 2 jest problem. Murzyn czy to jest droga zabawa z tymi synchronizatorami??
  20. Również polecam program na początek. A potem kolejne mody. Stopniowanie u umiar to podstawa...kolega ma nick Kunio a nie Kunia btw.
  21. poziek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    to jakie koszta tych feluni??
  22. poziek odpowiedział(a) na Cuber temat w Audi A4 B6
    Hugo możesz napisać ile płaciłeś za całość roboty??
  23. Nie popadajmy w skrajności... Raz mu się zdażyło spieprzyć i to polskie auto a wy już krytykjecie
  24. :shock: :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.