Treść opublikowana przez grippen
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na pokładzie
-
Niewentylowane tarcze (!?)
1.8 Benzyna tylko niewiem ile kucy ma mniejsza z tym mi się dobrze jeździ ładnie hamuje i jest git tylko troche muszą się dotrzeć
-
Niewentylowane tarcze (!?)
powiem wam że to jest dziwne mój ojciec ma Audi 80 B3 a tarcze ma wentylowane natomiast ja mam A4 95r. i mam zwykłe. wymieniałem niedawno wszystko 4 tarcze i klocki przód tył i kupiłem przez pomyłkę wentylowane i brakło około centymetra aby się zaciski zamkneły na tarczach ale dobrze że mi wymienili na normalne.
-
[B5] 1996 Przełącznik świateł mijania/drogowe
tak ale nie tak głośno manetka do wymiany
-
220 tyś kilometrów czy to dużo???
sisi1977 nie przejmuj się na oooo to jkest nic a ty masz benzynke więc jak na 220 tyś to nie dużo. powiem tak i napewno któs potwierdzi w niemczech silniki na benzyne np(220 tyś)nie są tak eksploatowane jak silniki diesla( ponad 300 tyś). Więc się nie martw widaomo co mam na myśli
-
Diesel - Audi czy BMW?
szwagier ma beemke 2.5 tds i ciągle koło niej robi i pomało zaczyna go to w kur........ć.
-
jak poznać 90 czy 110km w b5 1.9tdi
tak jak Murzyni i Spanky piszą silnik 75 Km ja też potwierdzam
-
jak poznać 90 czy 110km w b5 1.9tdi
Spanky nawet czerwone I na pokrywie a to było w 110KM pokrywa też zmieniana no nie
-
Jak wykonać grill ze srebrnej siatki
Gadi ja też bym nie wstawiał żadnej siatki bo to wiochą zalatuje nie zmieniaj
-
jak poznać 90 czy 110km w b5 1.9tdi
Spanky nie wiemy jaki Tom 92 ma rocznik auta a tak na poważnie to chyba masz racje pewnie 75 kucyków będzie miało
-
jak poznać 90 czy 110km w b5 1.9tdi
składak ???? Jak to możliwe że w bagażniku na naklejce jest co innego niż pod maską w bagażniku Di a pod maską TDi umnie jest 1Z tu i tu [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2007, 13:00 _________________________________________________ sprawdź czy sie numer nadwozia zgadza w bagażniku i pod maską
-
ABS... moglem cos zepsuc ?
A to nie przypadkiem łożysko
-
[B5 1.9 TDI AFN] dArk4
miód cód i orzeszki chyba specjalnie pucowana na sesyjke Gratuluje samochodu
-
Da sie dorobic kluczyk do auta??
no umnie to godzina z dorobieniem klucza i zaprogramowanie go może gostek był powolny al dobrze że zrobił
-
Da sie dorobic kluczyk do auta??
idź poprostu do punktu gdzie dorabiają klucze i sie zapytaj Warszawa to duuuże miasto umnie jest tylko jeden punkt a miasto liczy koło 7 tyś ludziska i powiedział mi 150 zł to trwa około 1 godziny tak mówił więc najbliższy punkt i ci powinni dorobić
-
A4 Assistance
teraz to widze dzięki Hugo a czemu wcześniej nie widziałem
-
A4 Assistance
Ja raz widziałem liste i jestem na niej ale teraz nie moge znajść tej listy dlaczego
-
nie tak z klimatrnikiem
a jak go kupiłeś to było ok ewentualnie zamień kabelki w kostkach odwrotnie. Bo jeżeli kupiłeś i było ok to vaga podłącz i powinno pokazać jakiś błąd.
-
[B5 1Z] Problem z odpalaniem
Ten temat został już wyczerpany więc pozwole sobie go zamknąć
-
Jaka lampa przednia i kierunkowskaz
Możesz też kupić ori Valeo soczewkowe efejt super ja ostatnio kupiłem też się pytałem troche kosztuje koło 500 za sztuke ale nie pożałujesz
-
[B5 1Z] Nie działa klakson
zobaczcie czy jest napięcie dochodzące do klaksonu od bezpieczników możliwe że padł klakson i trzeba go wymienić
-
[audi A4 B6] malowanie zaciskow jakie kolory?
widze że każdy co innego ja bym proponował na niebiesko ja tak zrobiłem u siebie i wygląda super wcześniej miałem czerwone ale troche raziły a mam ciemny granat prawie czarny
-
B5, 1.9, 90 KM Hamulec problem
napewno nie są tanie jak zerknołem po internecie to z 500 trzeba dać mi właśnie lecą z Angli używki 2 szt na tył mam nadzieje że ok tak gostek powiedział że śą w bardzo dobrym stanie i nie leją zobaczymyh dałem za dwie 200 stówki
-
B5, 1.9, 90 KM Hamulec problem
Mam mełe pytanie do ekspertów mam wżery na tłoczkach hamulca i pasowało by je wymienić można kupić taki tłoczek do A4 B5 95 r. czy tylko jest dostępny z zaciskami może ktoś podać jakiś link czy coś interesuje mnie nowy nie używany. POMOCY[br]Dopisany: 28 Maj 2007, 12:26 _________________________________________________Czy ktoś mi pomoże
-
A4 Assistance
przepraszam a co ze mną ja też wysłałem zgłoszenie i nic mi nie przyszło