Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. walnięty jest synchronizator
  2. tu ci się znajduje filtr :grin:
  3. ja u siebie mam filtr a autko mam z 95r z silnikiem 1Z otwiersz maske i po lewj stronie u samej góry on się znajduje odkręcasz śrubke i zdejmujesz lekko poszycie szyby
  4. Witaj na pokładzie
  5. na allegro np [br]Dopisany: 15 Maj 2007, 12:54 _________________________________________________podaje ci numer aukcji jeśli o to chodzi http://moto.allegro.pl/item195894633_slizgi_slizg_podnosnika_szyb_audi_a4_vw_passat_b5.html
  6. grippen odpowiedział(a) na Mariusz temat w Audi A4 B5
    dasz sobie rade naprawde to jest proste probówka w ręke i tyle powiem tyle że jeżeli masz oryginalne przyciski to wiedz że na przycisku będzie jeden plus i dwa minusy mówie z głowy a srodkowe blaszki w przycisku będą od silniczków jeżeli masz przyciski 5 pinowe to tak będzie dasz sobie rade najpierw podłącz kabelki do samego akumlatora i będziesz próbował podłączyć tylko po mału spokojnie
  7. podaje ci link do książki http://rapidshare.com/files/21040058/Audi_A4_sam_naprawiam.rar.html później bierzesz Free i czekasz aby przepisać kod takie literki chyba 4 niepamiętam tylko pole sie musi uaktywnić mósisz sobie ściągnąć prawie 100 MB
  8. synchronizator do wymiany
  9. grippen odpowiedział(a) na Mariusz temat w Audi A4 B5
    to źle ci powiedział ja mam podłączone bez żadnego sterownika i bez modułu poprostu plus i minus ja dałem przez przekaźnik który wpiołem pod plus od lusterek automatycznie gdy przekręce kluczyk to przełancza na plus z akumlatora więc wszystko ładnie chodzi lusterka też nic sie nie obawiam bo jest dobrze zrobione[br]Dopisany: 15 Maj 2007, 10:55 _________________________________________________a co do boczka to ja wierciłem pod przyciski oczywiście oryginalne bo też nie było miejsca i nawet niewidać tak jak fabrycznie jest zrobione możesz się pobawić z tym wierceniem daje słowo nic nie widać jak siora przyjedzie zrobie zdjęcie i prześle ci ja k to wygląda
  10. ewentualnie może coś podłączałeś i zrobiło się małe spięcie sprawdź kable bezpieczniki może któryś wywaliło
  11. Jeśli rozstaw nóżek od podłokietnika są ok 15 cm to ci napewno wejdzie ja kupywałem ostatnio uniwersalny z allegro i pasował
  12. grippen odpowiedział(a) na MLoxey temat w Audi A4 B5
    ja na twoim miejscu wybrałbym z tego linku http://allegro.pl/item193776698_audi_a4_b5_dywaniki_gumowe_jak_oryginalne_popiel.html bo one na poewno będą pasowały do twojej Audiczki B5
  13. wywal kata ale nieszczelność napewno jest sprawdź to.
  14. grippen odpowiedział(a) na Mariusz temat w Audi A4 B5
    tomaszust, przecież możesz założyć uniwersalne ja tak kumplowi zakładałem i załatwiałem mu oryginalne rączki do A4 z przyciskami na 4 drzwi i pięknie chodzi są zaślepki i prawie ich niewidać za wszystko dał koło 400 stówek
  15. ja dłube przy instalacjach elektrycznych w samochodach takie bajery itp to moje hobby ale czegoś takiego u ciebie nie powinno być. Lecz z punktu techniki jest do wykonania [ Dodano: 12-05-2007, 19:38 ] możliwe że jakiś czujnik temperatury wewnętrznej oraz nowy moduł komfortu i tak może być
  16. grippen odpowiedział(a) na Mariusz temat w Audi A4 B5
    ja u sie bie zakładałem cały komplet ale chodzi do tej pory i nie narzekam jest ok [ Dodano: 12-05-2007, 18:51 ] tomaszust, zapraszam może by sie zrobiło mały zlocik
  17. grippen odpowiedział(a) na Mariusz temat w Audi A4 B5
    Jak nie możesz podłączyć to przyjedź do mnie do kazimierzy wielkiej zrobie ci to za darmo to bułka z masłem
  18. wszystko zależy od stylu jazdy jak depniesz po garach to i więcej spali
  19. dzięki koledzy za potwierdzenie
  20. Wczoraj chcąc popisać się przed innymi chciałem ruszyć z piskiem opon i ku mojemu zdziwieniu coś tak jakby strzelało i oczywiście nie zapiszczałem tak samo jak mam skręcone koła na ful to jak chce cofnąć po mału to też tak lekko strzela czy to w prawo czy wlewo jak jade na wprost to jest ok dlaczego tak się stało że nie mogłem ruszyć z piskiem . co to może być (przegub) prosze o pomoc
  21. troche jest z tym problemu niewiem czy bardziej nie opłacało by ci się komplet całe sprzęgło wymienić może niech wypowiedzą się inni forumowicze np: Murzyn i inni
  22. Najprawdopodobniej łożysko na sprzęgle
  23. a jakie masz wstanie puduszki pod skrzynią biegów
  24. a może przydkało gdzieś jakimś syfem
  25. faktycznie nie zauważyłem może się pomylił teraz to faktycznie już niewiem andrzej710127, co masz Passata czy Audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.