Treść opublikowana przez grippen
-
Problem z biegami 1 i R
walnięty jest synchronizator
-
filtr przeciwpyłkowy
tu ci się znajduje filtr :grin:
-
filtr przeciwpyłkowy
ja u siebie mam filtr a autko mam z 95r z silnikiem 1Z otwiersz maske i po lewj stronie u samej góry on się znajduje odkręcasz śrubke i zdejmujesz lekko poszycie szyby
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na pokładzie
-
Ślizg, gdzie dostac i ....?
na allegro np [br]Dopisany: 15 Maj 2007, 12:54 _________________________________________________podaje ci numer aukcji jeśli o to chodzi http://moto.allegro.pl/item195894633_slizgi_slizg_podnosnika_szyb_audi_a4_vw_passat_b5.html
-
[B5] Szyby elektryczne
dasz sobie rade naprawde to jest proste probówka w ręke i tyle powiem tyle że jeżeli masz oryginalne przyciski to wiedz że na przycisku będzie jeden plus i dwa minusy mówie z głowy a srodkowe blaszki w przycisku będą od silniczków jeżeli masz przyciski 5 pinowe to tak będzie dasz sobie rade najpierw podłącz kabelki do samego akumlatora i będziesz próbował podłączyć tylko po mału spokojnie
-
polska instrukcja do Audi A4 2000r.
podaje ci link do książki http://rapidshare.com/files/21040058/Audi_A4_sam_naprawiam.rar.html później bierzesz Free i czekasz aby przepisać kod takie literki chyba 4 niepamiętam tylko pole sie musi uaktywnić mósisz sobie ściągnąć prawie 100 MB
-
[B5 ADP] Sprzęgło bardzo wysokie - co zrobić ?
synchronizator do wymiany
-
[B5] Szyby elektryczne
to źle ci powiedział ja mam podłączone bez żadnego sterownika i bez modułu poprostu plus i minus ja dałem przez przekaźnik który wpiołem pod plus od lusterek automatycznie gdy przekręce kluczyk to przełancza na plus z akumlatora więc wszystko ładnie chodzi lusterka też nic sie nie obawiam bo jest dobrze zrobione[br]Dopisany: 15 Maj 2007, 10:55 _________________________________________________a co do boczka to ja wierciłem pod przyciski oczywiście oryginalne bo też nie było miejsca i nawet niewidać tak jak fabrycznie jest zrobione możesz się pobawić z tym wierceniem daje słowo nic nie widać jak siora przyjedzie zrobie zdjęcie i prześle ci ja k to wygląda
-
[B5 AJM] wynik diagnozy w serwisie
ewentualnie może coś podłączałeś i zrobiło się małe spięcie sprawdź kable bezpieczniki może któryś wywaliło
-
[ALL B5] podłokietnik do Audi z passata , pasuje ?
Jeśli rozstaw nóżek od podłokietnika są ok 15 cm to ci napewno wejdzie ja kupywałem ostatnio uniwersalny z allegro i pasował
-
[B5 99/00] gumowe dywaniki
ja na twoim miejscu wybrałbym z tego linku http://allegro.pl/item193776698_audi_a4_b5_dywaniki_gumowe_jak_oryginalne_popiel.html bo one na poewno będą pasowały do twojej Audiczki B5
-
Kopci przy starcie A4 B5 1.9 TDi 90km
wywal kata ale nieszczelność napewno jest sprawdź to.
-
[B5] Szyby elektryczne
tomaszust, przecież możesz założyć uniwersalne ja tak kumplowi zakładałem i załatwiałem mu oryginalne rączki do A4 z przyciskami na 4 drzwi i pięknie chodzi są zaślepki i prawie ich niewidać za wszystko dał koło 400 stówek
-
szyberdach - autouchylanie
ja dłube przy instalacjach elektrycznych w samochodach takie bajery itp to moje hobby ale czegoś takiego u ciebie nie powinno być. Lecz z punktu techniki jest do wykonania [ Dodano: 12-05-2007, 19:38 ] możliwe że jakiś czujnik temperatury wewnętrznej oraz nowy moduł komfortu i tak może być
-
[B5] Szyby elektryczne
ja u sie bie zakładałem cały komplet ale chodzi do tej pory i nie narzekam jest ok [ Dodano: 12-05-2007, 18:51 ] tomaszust, zapraszam może by sie zrobiło mały zlocik
-
[B5] Szyby elektryczne
Jak nie możesz podłączyć to przyjedź do mnie do kazimierzy wielkiej zrobie ci to za darmo to bułka z masłem
-
nowa skrzynia inne przełożenia
wszystko zależy od stylu jazdy jak depniesz po garach to i więcej spali
-
Audi B5, 1Z, 90 KM Czy to może być przegub??
dzięki koledzy za potwierdzenie
-
Audi B5, 1Z, 90 KM Czy to może być przegub??
Wczoraj chcąc popisać się przed innymi chciałem ruszyć z piskiem opon i ku mojemu zdziwieniu coś tak jakby strzelało i oczywiście nie zapiszczałem tak samo jak mam skręcone koła na ful to jak chce cofnąć po mału to też tak lekko strzela czy to w prawo czy wlewo jak jade na wprost to jest ok dlaczego tak się stało że nie mogłem ruszyć z piskiem . co to może być (przegub) prosze o pomoc
-
Hałasujące sprzęgło - dobry mechanik w GDYNI!!!!!!!
troche jest z tym problemu niewiem czy bardziej nie opłacało by ci się komplet całe sprzęgło wymienić może niech wypowiedzą się inni forumowicze np: Murzyn i inni
-
Hałasujące sprzęgło - dobry mechanik w GDYNI!!!!!!!
Najprawdopodobniej łożysko na sprzęgle
-
[B5 AJM] Drżenie drążka zmiany biegów
a jakie masz wstanie puduszki pod skrzynią biegów
-
Spryskiwacze przedniej szyby [b6]
a może przydkało gdzieś jakimś syfem
-
automat afn wydruk z vaga brak biegów
faktycznie nie zauważyłem może się pomylił teraz to faktycznie już niewiem andrzej710127, co masz Passata czy Audi