Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grippen

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grippen

  1. ok spróbuje z tym spirtem i się okarze a jak nie to płyta do wymiany
  2. rozkładałem już z 10 razy zobacze jeszcze ten slot karty może coś wpadło i tak się dzieje
  3. wszystko było odpięte tylko został procek pamięć i karta grafiki jak będe w domu to posprawdzam jeszcze dokładnie może by tak spróbować baterie na płycie na nową ale chyba nie ma sensu skoro płyta dostaje napięcie i coś tam się dzieje
  4. 1 długi & 2 krótkie - Problem z kartą grafiki (CGA). Zazwyczaj jest to spowodowane jednym z dwóch poniższych przypadków: 1) błąd w obrębie BIOS-ROM - suma kontrolna jest nieprawidłowa. 2) nieprawidłowe zamontowanie karty w slocie. Należy wyciągnąć i jeszcze raz zamontować kartę, pamietając o wkręceniu śrubki zabezpieczającej przed wysunięciem, a w konsekwencji tego nawet i wypadnięciem a na necie znalazłem też że jest to też pamięć tylko teraz w robocie jestem a tu mi google nie chodzi [br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 10:57_________________________________________________ też ją patrzyłem tylko trzeba by wymienić wiatrak bo jest na inne mocowania
  5. karta jest na PCI ale ciężko jest kupić płytę nową na socket 939 na PCI
  6. Po odpięciu ramu jest długi sygnał i co kilka sekund bi..............bi............bi......... czyli błąd pamięci gdy włoże pamięć i wiciągne grafike to jest taki sygnał jak w pierwszym poście czyli jeden sygnał i dwa krótkie czyli błąd pamięci jakiejś tam Ale karte graficzną wkładałem z innego kompa sprawnego i też nie działa [br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 10:46_________________________________________________czyli chyba płyta walneła
  7. a czy gdyby bateria na płycie była bardzo słaba to czy komp powinien się włączyć bo niby włącza się wentylator coś dyskiem zamieli itp
  8. właśnie wszystko sprawdziłem kondensatory wydają się ok dziś spróbuje może jakąś inną pamięć podmienić o innych parametrach
  9. Próbowałem wkładałem bo mam dwa kompy w domu i ze sprawnego przekładałem pamięć karte zasilacz i nic też nie chce wstać a tamte rzeczy sprawne bo po przełożeniu do innego kompa chodzi i pamięć też wykrywa może coś sie z Biosem zpiprzyło ale nawet po zresetowaniu nie chce wstać sa jakię kombinacje klawiszy czy coś takiego
  10. Szanowni forumowicze co to może być Komputer nie chce się włączyć tzn monitor nie reaguje wszystkie podzespoły sprawdzone karta graficzna sprawna, pamięć sprawna bo tylko jest jedna, procek sprawny, zasilacz sprawny nawet bios resetowałem zworką i baterie wyciągałem i nadal nie chce wstać karta chodzi na innym kompie pamięć też jak przełoże pamięć z innego kompa sprawnego to też nie wstaje . Po włączeniu kompa wiatraczek na procesorze pracuje czyli płyta dostaje napięcie ale po włączeniu jest dzwięk bi.....bi.bi. czyli dzwięk pojedyńczy i zaraz dwa, według sygnałów i opisu na necie wychodzi że błąd pamięci rozszeżonej czy coś takiego. Co to może być czy płyta walneła płyta firmy GIGABYTE GA-K8NF-9
  11. Witamy na forum A4
  12. Witamy na forum A4
  13. Malik napisał że Dla świateł postojowych rezystory 25W 47 Ohm
  14. musisz wykręcić schowek pasażera znajduje się ona u góry w plastiku zobaczysz ją mocowana jest na śruby typu torx
  15. dokładnie jak piszą koledzy ja podchodziłem z wymianą czujnika ze 4 razy bo barany przywozili z innym kolorem kołnierza a co się okazało że właśnie ten kolor ma bardzo duże znaczenie więc kup lepiej ori i taki sam jak masz teraz
  16. a jak załączałeś zapłon to słyszałeś przekaźnik jak załącza weś sobie jeszcze probówke i sprawdź przy fajkach (wszystkie fajki) jak będzie ok tu czujnik walnięty [br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 12:55_________________________________________________możesz spróbować kleme minusową zdjąć na kilka sekund to może zniknie kontrolka :gwizdanie:
  17. jeżeli odepnie wtyczkę to powinna ukazać kontrolka od grzania świec więc napięcia na fajkach powinno być
  18. nie, chodzi o czujnik temp wody ten co pokazuje temperatura na wskaźnikach jak go wypniesz to wtedy komp powinien włączyć grzanie nie zależnie jaka jest temperatura
  19. Masz racje u mnie dwa lata temu nie w tym silniku też miałem taki problem okazało się że czujnik walnięty odłącz kostke od czujnika i sprawdź czy ci wtedy będą grzały świece to wtedy będziesz wiedział coo i jak
  20. 3 minuty roboty weź sobie probówke włącz kierunek i sprawdzaj na którym kabelku ty masz u mnie jest na kablu czarno-zielony i czarno-popielaty [br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 08:24_________________________________________________tu masz opis montażu centralnego i tam masz kolory kabli jakie kostki gdzie tylko 96 u ciebie będzie to samo tylko iiny kolor kabli pewnie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=68804.0
  21. i skubany wygrał to teraz dopiero zaczną się walki
  22. zarówka przewodzi prąd w obie strony (tzn ę możesz ją założyć obojętnie którą stroną) a Led przewodzi tylko w jedną i tu ma znaczenie jak założysz np rurkowe, jest teżtaka opcja że w ledzie zostały źle kabelki wlutowane i musisz przełożyć u siebie tak aby dobrze to było jest nawet obszerny temat o wymianie na led całego oświetlenia poczytaj tam też o tym pisze
  23. u mnie też tylko jak otworze bagażnik to tylko bagażnik się świeci może gdzieś masz jakieś zwarcie
  24. najlepiej jak się wepniesz przy kostkach po lewej stronie są tam wszystkie przewody
  25. trzeba założyć inny wieloklin bo ten co ty masz się nie nadaje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.