Treść opublikowana przez grippen
-
[ALL B5] Wtryski i pompa
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=36744.0;highlight=dawka+startowa[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 19:45_________________________________________________dawka paliwa około 3 mg a startowa koło 21mg tylko nie pamiętam które kanały chyba 2 i 5[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 19:47_________________________________________________zrób screeny to ci powiem czy jest ok z dawkami
-
[ALL B5] Wtryski i pompa
rozrusznik w jakim stanie i czy pewny jesteś na 100 % co do niego
-
[ALL B5] Wtryski i pompa
a masz jakieś błędy najlepiej to jakbyś zrobił logi i byłoby wszystko wiadomo jaki masz stan akumulatora rozrusznika u mnie też był problem słabo kręcił wyjołem rozrusznik zawiozłem do szpeca zapłaciłem 30 zł rozkręcił nawalił smaru jakiegoś. jak zakręciłem go spowrotem to szczęka mi opadła bo chyba nigdy tak nie palił od dotknięcia
-
[ALL B5] Wtryski i pompa
wygląda na idealnie teraz najwazniejsze jak samochód odpala ?
-
[B5 AAH] Problem z odpalaniem,pomocy!
sprawdź jeszcze czy masz szczelną obodowe od ecu może tam woda się przedostaje i zalewa ecu [br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 09:16_________________________________________________a podpinałeś Vaga
-
[ALL B5] Centralny zamek sam się zamyka
w tym roczniku auta nie było tej opcji i vagiem nic nie zdziała
-
[ALL B5] Wtryski i pompa
to czyli jest źle jak by miał 90 to wskazenie było by około 30 musisz ustawić mechanicznie dasz radę
-
[ALL B5] Wtryski i pompa
przy jakiej temperaturze robiłeś ten wykres rozgrzej samochód do 90 st i wtedy zobacz ile ci pokazuje musisz zmienić mechanicznie proste jak drut
-
Włączenie/wyłączenie dźwięku FISa w A4 B6
a taki buzer na allegro pare zł kosztuje http://allegro.pl/item1187276710_glosnik_mini_30_mm_16om_0250.html[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 14:53_________________________________________________ja mam taki i jest ok przy otwarciu drzwi mam miły gong a przy zapaleniu rezerwy raz przypiszczy
-
[ALL B5] Wtryski i pompa
właśnie na zimnym jest inny odczyt u mnie też tak jest koło 27 na zimnym jak rozgrzeje do 90 st to mam 46 - 50 lekko skacze ale zapala na dotyk [br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 14:35_________________________________________________później zobaczę jak jest u mnie na zimnym to ci powiem
-
[B5 AFN] Potrzebny schemat włącznika świateł przeciwmgielnych przednich
tylko nie te one są z ringami tu masz tylko musisz zapytać jaki producent http://allegro.pl/item1174078458_nowe_reflektory_audi_a4_99_01_h7_h7_l_p_chrome_kpl.html
-
[ALL B5] Wtryski i pompa
zaraz zaraz najpierw rozgrzej samochód do temperatury 90 st. jeżeli będzie taki sam wynik to znalazłeś przyczynę dla czego ciężko pali u ciebie na razie widze 27 tam musi być 049 -053 może być ciut więcej lub nie ale napewno nie 27
-
[B5 AFN] Potrzebny schemat włącznika świateł przeciwmgielnych przednich
możesz kupić zamiennik Depo nowe i miałbyś bajke
-
[ALL B5] Wtryski i pompa
kąt wtrysku ustawiasz na pompie i może ci mechanik źle ustawił i dla tego tak ci słabo pali, jak wymieniałeść kostkę to nie powinno się nic stać miałeś pecha że to wtedy się stało a co do programu to możesz zrobić małe korekty dasz rade wszystko jest napisane na forum
-
[ALL B5] Wtryski i pompa
też go mam ale mało używam bo wydaje mi się że vag com jest 100 razy lepszy mam vag com 311.2 pełna wrsje to mogę ci mailem przesłać tylko dopiero na wieczór daj znać na PW
-
[ALL B5] Wtryski i pompa
ty masz polski vag czy vag-com
-
[ALL B5] Wtryski i pompa
ja bym sprawdził kąt wtrysku u ciebie ma być 049-053 grupa BS pozycja 2
-
[B5 AFN] Potrzebny schemat włącznika świateł przeciwmgielnych przednich
nie lepiej jakbyś sobie kupił soczewki i wirezał halogeny ładnie by to wyglądało
-
[ALL B5] Coming/leaving home
chyba że tak
-
[ALL B5] Coming/leaving home
według mnie to troszkę bez sensu bo jak otworzysz drzwi to i tak się się zaświeci nawet bez sterownika ale to tylko moje zdanie
-
[ALL B5] Coming/leaving home
ty piszesz mi po co mi halogeny a po ci te neony aby zapalały się po otwarciu drzwi przecież zanim drzwi otworzysz to już w kupsko możesz wejść
-
[ALL B5] Coming/leaving home
hmm tylko po co komu halogeny przy zamknięciu drzwi światełko przy wrotach to chociaż oświetli czy w kupe nie wdepniemy oświetli i to bardzo dobrze tylko tego nie nakręciłem [br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 23:04_________________________________________________w nocy lepiej to wyglada przynajmniej na ori lampkach bo w środku jest na listwa xenon takie jak moskal zapodał[br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 23:05_________________________________________________ po to że jest to funkcja odprowadzania do domu jakbyś nie wiedział sam temat o tym mówi
-
[ALL B5] Coming/leaving home
u mnie po zamknięciu pilotem halogeny włączają się tak i koszt bardzo malutki mnie to wystarcza
-
[ALL B5] Coming/leaving home
to musisz dawać dodatkową krańcówkę do drzwi ewentualnie możesz zastosować coś takiego http://moto.allegro.pl/item1169942019_vw_golf_iii_polo_seat_wlacznik_swiatla_drzwi_se.html zastosować na 3 piny aby kazde drzwi to miało i pod masę i by się włączały osobno kAZDE
-
[ALL B5] Coming/leaving home
nic wam nie wyjdzie masa jest wspólna na wszystkie drzwi :gwizdanie: przerabiałem to u siebie trzeba by krańcówki wstawiać takie na 3 piny ale nie chciało mi się bawić z tym bo doszedłem że troszkę bez sensu sporo roboty a drzwi tylko otwiera się na kilka sekund i zamyka