Treść opublikowana przez grippen
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nie musi mieć innego wywala obecną pompke robi otwór na ten trzpień i jest elegancko miałem tak zrobione we wcześniejszej konfiguracji
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
to masz zły czujnik u ciebie musi być inny ty musisz kupić taką a i podpinasz tylko wolny kabelek z tej wtyczki swojej od pompki tylko musisz zobaczyć który do czerwonej kostki od fisa na pin 9 jak przyłożysz pompke do kostki to zauważysz który to będzie pin Pompka spryskiwacza AUDI 100 80 A4 A6 A8 KOMPUTER (3795412417) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ale tam musisz dwa klocki podpiąć )) czyli chyba robisz z jednego klocka dajesz na mase i z drugiego też na masę i z klocków z jednej i z drugiej strony ciągniesz dwa kabelki do licznika skręcasz razem i dajesz pod pin 25 tak to ma chyba wygladać
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jak masz licznik przedliftowy to dajesz na pin 25 niebieskiej wtyczki(klocek hamulcowy) kabelek od klocków a z klocków na mase i kodowanie i powinno działać
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jeden kabelek z licznika dajesz na kabelek od klocka i drugi od klocka na masę
-
kupno telewizora
poszukaj na stronie producenta najnowszej aktualizacji oprogramowania i zaktualizuj. Później weź odinstaluj aplikacje zalukaj.tv. i ją zainstaluj ponownie z APS a teraz ja zapytam ma ktoś podpięty dysk zewnętrzny np 1TB i czy lepiej jak ma swoje zasilanie czy też nie możecie coś polecić
-
kupno telewizora
ok możesz wyjaśnić kwestie taka bajkę jedna zajmuje 3GB w 3D cos SBS druga 11gb ale OU i kurcze nie widze różnicy jest jedna ta na SBS jest na pełbym ekranie a ta OU nie od czego jest to zależne i który jest najlepszy SBS czy OU
-
kupno telewizora
Rafał do 3d jeżeli przez internet to trzeba by mieć bardzo szybki ja mam 4mb i tnie ale 3d ładnie wygląda. Byłem aby mi na próbe puścili 10 i jest elegancko ale tylko przez kabel bo przez wifi nie daje rady. teraz ściągam Kredowie tylko jeden zajmuje ponad 10giga a drugi 3 ale widze ze sa jakby podwójne obrazy ciekawe czy sobie z tym poradzi bo nie wiem dam znać jakbo co ---------- Post dopisany 23-12-2013 at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany 22-12-2013 at 17:39 ---------- Pany teraz ja mam pytanko 1. Jaki kupić do niego dysk zewnętrzny z własnym zasilaniem czy nie 2. Szukam w instrukcji TV jaką on ma technologie 3D ale nic nie pisze a w necie nie mogę znajść czy 3D Pasywne czy też 3D aktywne. Okulary w nim są na baterie. Czy może zależy to tylko od okularów jakie są
-
kupno telewizora
według mnie dobry wybór sam mam samsunga 40" tylko model ES6100 i powiem bajka smart tv pare bajerków i nie narzekam dziś bede kombinował z 3D bajkami i zobaczymy czy fajnie to będzie wyglądać
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Madrego az milo posluchac hmmm tzn????? Ja jak uszczelniałem miskę to ni hu nie dało rady odkręcić chyba dwóch śrób więc musiałem troche go dźwignąć aby odkręcić.
-
Akwarium
nie tylko mam roślinne i mi zalega
-
Akwarium
jakby ktoś chciał napowietracz APS 300 to można się dogadać na pw
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
trochę cza silnik podnieść bo nie odkręcisz dwóch śrub
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Pełen szacun
-
Jak to ustawić Webasto w A4 B5?
Najpierw ustawiasz godzinę, później wciskasz SET ustawiasz godzinę o której ma się włączyć np ustawiasz na godzine 7 rano i tyle i jak ustawisz to nic nie ruszasz i jak włączysz to powinien się świecić wyświetlacz i cyferka np 1
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jeżeli to ten z tej zakończonej aukcji Licznik AUDI A4 1/2 FIS VDO (3741808007) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to po co żeś zamówił 1/2 fis nie trza było pełnego fisa wsadzić zmaściłeś trochę
-
Webasto oryginał Audi czy zewnętrzny system?
nie trzeba żadnego modułu wiez mi ---------- Post dopisany at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ---------- a co do cen który lepszy to faktycznie webasto ori możliwośc sprawdzania komputerem dostępność części też dobra zależy co padnie a czasami może walnąć taki podzespół co cena zabija a w eberze też części są i można samemu wymienić nawet łatwy dostęp do komory spalania co w webascie tak łatwo się nie zrobi ---------- Post dopisany 02-12-2013 at 08:39 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2013 at 17:13 ---------- tutaj też jest wszystko ładnie opisane Ogrzewanie postojowe - Instalacja ogrzewania postojowego Webasto
-
Webasto oryginał Audi czy zewnętrzny system?
żeby kupić na allegro trzeba wiedzieć bo często piszą stan nie znany albo 100% sprawny a jak przychodzi co do czego to piec jest cyfrowy a nie analogowy więc można się nadziać. Więc bardzo trzeba uważać bo można wtope zrobić
-
Webasto oryginał Audi czy zewnętrzny system?
ja mam ebera i powiem pięknie śmiga gdyby ktoś chciał instrukcje itp to mogę gdzieś zamieścić.
-
Webasto oryginał Audi czy zewnętrzny system?
ja mam gdzieś po polsku do hydronica itp w sieci tego sporo montaż też banalnie prosty:decayed:
-
Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997
Ok kurcze numer się zgadza tylko przewody nie czyli mam szukać pompy które maja 6 przewodów wychodzących z jednej strony tak
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Pany a tak zapytam jeżeli w samochodzie we wlepce mam J0M = battery 360 A (80 Ah) oraz alternator 120A a aktualnie mam założone webasto i akumulator mam taki varte 74Ah i 740A to to wystarczy czy nie. Ewentualnie jaki mogę aku wsadzić max jak robie krótkie odcinki w zimie
-
Zmiana z ABS na ABS-EDS 1995-1997
widzę że szykuje się następny mod kurcze a miałem już nic nie robić przemo PW ---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ---------- A taka pompa może być kurcze nie wiem AUDI A6 A8 POMPA ABS STEROWNIK 4D0614111F VW B5 (3702876920) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Webasto oryginał Audi czy zewnętrzny system?
za 400 puściłem piec i pompka paliwa a za 500 to puściłem BW50 komplet wszystko łącznie z wiązką i zegarem teraz mam jeszcze dwa piece ale są w fazie testów i tez bedą na upchnięcie do diesla Mariusz musisz mieć odpowiednią centralke pod pilota on nie ma wszystkich funkcji tak jak powinien ale jestem zadowolony. Można zrobić wszystkie tylko szkoda kasy na centralkę pod niego bo kosztuje w ujjjj tylko u mnie ten pilot nie ma napisu webasto tylko znaczek z tyłu mercedesa
-
Jak to ustawić Webasto w A4 B5?
ja sobie takiego kupiłem zasięg baja w lini prostej nawet 1500m oczywiście bez zabudowań tylko nie ma kilku funkcji ale najważniejsze jest o co mi chodziło ---------- Post dopisany at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ---------- Mariusz wiesz że jak ci zagrzeje samochód to przestawi się w tryb czuwania i jak spadnie temperatura to znowu sie włączy u mnie wystarczy 20 minut grzania teraz i temperatura w środku samochodu to 30 stopni i silnika 90 st :)no może 87