Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Nooo nareszcie sie znalazł po wygnaniu Kowicz jakoś tak sie utarło od początku.Klub A4 to nie AKP więc moze dlatego.
  2. A swoją drogą to spanky ma liścia w spojler za ten przelot z okrzykiem : "nie mam czasu"
  3. No ale dobrze ze wkońcu trafiłeś na odpowiednią strone
  4. Dzisiaj tak wyjątkowo bo wiozłem dla żółwia płyty komp mu padł totalnie dlatego o 13 .Taki szybki mini spocik :)Był Kunio,Kichol(z rodzinką),Żółw i ja.
  5. hehe no co ty
  6. Dzisiaj lody u żółwia o 13
  7. ctv czemu to dla ciebie ciekawe ? Chyba normalne że tym bardziej silnik wysilony tym żywotność mniejsza.
  8. Mi tam pasi wkońcu nie jedziemy tam zwiedzać hotelu a i tak wieczorem bedzie bez różnicy jak i gdzie śpimy Jak jest miejsce na grila itd to jest super. Piuro we wtorek na spocie zadzwonimy do ciebie i pogadamy.
  9. hehe za***iste , ja tez jestem leniwy ale myszy w pralce prać :mrgreen:
  10. No co tu pisać ........ poprostu malina, kolor ideał.Gratulacje
  11. No Kamil niezłe bydle Zabawa z takim pieskim musi być przesympatyczna no chyba że sie wqrwi Moj były owczarek był z policyjnej chodowli miał korbe na mundurowych zresztą jak większość psów i uwielbiał im skakać odrazu na gardło. Piękna sprawa
  12. Kiedyś ktoś kupował wtryski za 300 zł. Noo moja diagnoza wygrała ,chyba wezme pół etatu na machanika
  13. No to kichol masz ciepło Moze ci sie jednak uda wygoń ją :mrgreen: . W sprawie zlotu już z piurko pisałem jak bedziesz lukas to na spocie wszyscy pogadamy jak to szybko załatwić.
  14. Owczarki są super miałem kiedyś. Wojtas daj fotki
  15. Hehe cos sobie nie moge wyobrazic jak żółw ciśnie na zrezanej motorynie 63 km/h hehhe Myśle że na lody to o 14 będzie git
  16. Nie no ale skrzypienie w bryce doprowadza mnie do szału ,ostatnio psikałem WD-40 na zegary bo coś tam kwiczało i pomogło A roleta w B7 zupełnie inaczej jest zamontowana trzyma sie tylko na 2/3 oparcia z tyłu a na 1/3 wisi pewnie dlatego lata i skrzypi , głupi pomysł.
  17. No jakos nie potrafilem zlokalizowac tego wq dzwięku
  18. Żółw poszedł naprawiać dentke w rowerze Pewnie mu sie zejdzie bo to skomplikowana operacja
  19. No to zaczne ja , mam dwa zajefajne kundle pierwszy Nero znalazłem go w schronisku był do uśpienia bo chorował na nosówke ale pół roku leczenia i jest super piesek Drugi to Filuś znalzłem go pod Tesco w wawie wtedy wyglądał jak ściera ale też z niego coś wyszło
  20. Nooo jedziemy tylko Żółw niech napisze o której .Tylko nie rano bo dzisiaj może krowe będe doił.
  21. Jak myslicie że w nowej A4 to nie skrzypi to sie mylicie hehe ja nie dawalem zadnych filcow ani izolaciji poprostu wyj....m tą rolete
  22. Fajne Poziek nie wygląda to jak wieśniacki tjuning Gdzieś w wawie widzialem takie A4 i spoko wyglądało . Mi sie bardzo podobają światła nowej A6 ta wersja z diodami pewnie za troche bedą takie do A4 http://moto.money.pl/gallery/audi_s6_avant/001_lg.jpg
  23. Lukas wracaj trzeba zlot organizować bo sie ściemnia .
  24. Powinno nie mieć , ale przy redukcjach zawsze mocniej bedzie dymił , zawsze mówią ze nie ale jednak tak bywa
  25. Program to do mastersa , bedzie bardziej dymił , żywotność sie zmniejszy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.