Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Wybieram zdecydowanie "Tuska", bo nikt mu nie będzie przeszkadzał i chyba to jest teraz potrzebne bardziej niż krzyczący z ambony K. A tak całkiem serio to sram na to.
  2. uuuuu grubooo Czemu aż tyle? coś sie zjebało ?
  3. to daj 200 i niech sp***dala
  4. No to wylot z klubu ,
  5. Ja was wszystkich "podziwiam" za tą walkę o wygląd , nie lepiej 18 i za***rdalać wsZędzie na luzie ? Hmmm , ale rozumiem są gusta i guściki
  6. http://www.el-tec.pl/pl/index.html
  7. Ściągnij jakiegoś Kasperskiego i najlepiej z trybu awaryjnego( żeby się gówno nie odpalało) przeskanuj .
  8. W razie co niech każdy weźmie namiot , też będzie za***iście.
  9. Chętnie
  10. ono odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Pikny RS i pięknie zapitala
  11. Siema cyce , kumpel chce kupić anty radar ma +/- 2 tyś , niech no że jakiś fachowiec podpowie co w tej kasie kupić bo jak czytam o tym to wszystkie są naj naj naj i uj wie co wybrać . Dzięki.
  12. http://zilvia.net/f/off-topic-chat/321517-carlisle-2010-pictures-what-you-missed.html
  13. http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_b7_trzecie_swiatlo_stop_przerywa-t113505.0.html;msg1339238#msg1339238
  14. A co ? coś cie piekło po ostatnim letnim ? winnych szukaj u siebie w pokoju mnie tam nie było , a widziałem że ktoś wnosił troche towotu 73. 136,137 ctv + 1 fiu fiu , hyhyhy
  15. No to ładnie sie we wrocku bawicie
  16. Można też wcierać w dupe , jest najszybciej .
  17. dopisać : ono adamoo lukass przem
  18. Kaaaaarwa jaki upał
  19. Już nie te lata żeby co tydzień walić , ale w ta sobotę było mega grubooooo :D
  20. Przynajmniej żyrafy mają luzik ,
  21. No niestety Poź , nie wszyscy na świecie muszą w dresach latać
  22. Ni h*ja , to będzie profanacja pana Shelby .
  23. Pogadaj jeszcze z Torrentem , podobno ma taniej.
  24. Dzięki wszystkim , ja wypije za lukassa
  25. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Nom impreza kox , 50 bryk większość V8 jak wszystkie dawały w pipe dźwięki powalały na kolana. Były też maty poślizgowe całkiem ciekawa zabawa , w relacji TvnTurbo instruktor z toru Poznań krytykował co niektórych za trzymanie kiery, a na żywo opierdalał wszystkich za wszystko Mustang - II OZM 2010-04-16.mpg W końcu ktoś sie wq i dał mu swojego konia żeby pokazał jak sie lata , to jego 3 przejazd jeden z bardziej udanych , hyhyhy Instuktor & ono.mpg Kolo wysiadł i powiedział że sie nie da

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.