Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. za***isty mecz , tylko ze go nie oglądałem kurde bo mnie to nie interesuje.
  2. Oj no bez przesady ,sam skakałem i wiem że czasem sie udaje Trzeba tylko pomyśleć czy ese na części sprzedać czy w całości ,hyhy
  3. Słyszałem że na tym zlocie mają skakać na spadochronach , słyszałem że Malik ma skakać , miałem nie jechac ale qrva zobaczyć go rozmazanego na asfalcie bezcenne .Wiec ono + 1 + 5x 0,75.
  4. Ma kamerę w guziku , taki tajemniczy don pedro
  5. ono odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Bryńka,ja już sie martwię o twoja wątrobę normalnie no ....
  6. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    To jakieś gówno dołożone. Bill i co trzyma sie dobrze? Bo właśnie oglądałem takie jakieś mazaki do opon.
  7. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Niestety nie, ale też za***isty Musze gdzieś poczytać jak sie napisy na oponach maluje ,może by fajnie wyglądało .
  8. za***isty !! Tak tak spinki są gicio ale powinny spod reflektorow wychodzic Dokładnie, to ma zjebane
  9. za***isty !! Tak tak spinki są gicio
  10. Dzisiaj na czerniakowskiej srebrny sedan B5 1,9 TDI z ramkami klubowymi ,tablica WN 84coś tam ,nie machałem bo jechałem innym pozdro
  11. Stary, na spotach musisz już chodzić tyłem do słupa ,hyhy.
  12. No na twardych sprężynach zrobiłem jakieś 100 tyś km
  13. No nie wiem, ja mam dość długo twardy zawias i zero trzeszczenia itd.
  14. Qrvva ale fux ,odkąd często tankuje pije Vpower z shella
  15. Cuber ,jedź na 4 biegu 140 i szybko wsadź 3 Mówie ci to ściema że klekot kręci sie tylko do 4.500 obr/min
  16. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Żółwik ciężko to opisać,wpadnę to polatamy .Przepiękny dźwięk silnika ,klasyczna nie równa praca na wolnych obrotach(w nowych mustangach montuje sie specjalne wałki żeby uzyskać taki efekt),dłuuuugie biegi ,zero cyfrowych guzików ,wyświetlaczy,czujników i innych gówien ,wszystko czysta elektryka i mechanika idealnie dopracowana ,zero udającego metal plastiku itd .Wszystko to daje niesamowite wrażenia z jazdy. Norbi nie da sie , trzeba zrobić papiery ,zarejestrować na żółte tablice , ale jak tylko wszystko będzie na pewno wpadnę
  17. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Już nie jest ,znowu sie zakochałem i teraz to chyba poważny związek Bull 65 jest mojego starego ,a nowy mój Żeby Audi tak wyglądało za 40 lat Niesamowite jest to że w nim wszystko działa ,każdy guziczek każda lampeczka i wszystko jest ORI , masakra
  18. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    I grilla od RS4
  19. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Odświeżam temacik ,dzisiaj przyjechał Bull ale z 65 roku w stanie kolekcjonerskim ,wszystko oryginalne Silnik 4,7 L automat 3 biegowy,zero wspomagania kiery habli ,generalnie jazda daje duuuuużo adrenaliny ,promień skrętu jak tytanic W planach oryginalne wspomaganie kiery + kosmetyka, reszta zostaje oryginalna Fotki z fona ,niebawem zrobię czymś lepszym
  20. Wszyscy leczą kacora po weekendzie.
  21. Mówiłem kup sobie 3.0 TDI ,a teraz zwalasz wkurwa na navigacje,hyhyhy
  22. Alan , cóż za trafna diagnoza
  23. Poziomowanie działa też przy hamowaniu i dodawaniu gazu
  24. U mnie język fisa zmienia sie w menu fisa i nie jest to zależne od softa, sds trzeba ustawić vagiem.
  25. Ale o co ci chodzi ? Jak o PL to nie ma.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.