Treść opublikowana przez ono
-
Barcelona Manchester United 2-0
za***isty mecz , tylko ze go nie oglądałem kurde bo mnie to nie interesuje.
-
VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
Oj no bez przesady ,sam skakałem i wiem że czasem sie udaje Trzeba tylko pomyśleć czy ese na części sprzedać czy w całości ,hyhy
-
VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT AUDI A4 KLUB POLSKA PIŁA 2009
Słyszałem że na tym zlocie mają skakać na spadochronach , słyszałem że Malik ma skakać , miałem nie jechac ale qrva zobaczyć go rozmazanego na asfalcie bezcenne .Wiec ono + 1 + 5x 0,75.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ma kamerę w guziku , taki tajemniczy don pedro
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryńka,ja już sie martwię o twoja wątrobę normalnie no ....
-
Mustang Bullitt
To jakieś gówno dołożone. Bill i co trzyma sie dobrze? Bo właśnie oglądałem takie jakieś mazaki do opon.
-
Mustang Bullitt
Niestety nie, ale też za***isty Musze gdzieś poczytać jak sie napisy na oponach maluje ,może by fajnie wyglądało .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
za***isty !! Tak tak spinki są gicio ale powinny spod reflektorow wychodzic Dokładnie, to ma zjebane
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
za***isty !! Tak tak spinki są gicio
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj na czerniakowskiej srebrny sedan B5 1,9 TDI z ramkami klubowymi ,tablica WN 84coś tam ,nie machałem bo jechałem innym pozdro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Stary, na spotach musisz już chodzić tyłem do słupa ,hyhy.
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
No na twardych sprężynach zrobiłem jakieś 100 tyś km
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
No nie wiem, ja mam dość długo twardy zawias i zero trzeszczenia itd.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Qrvva ale fux ,odkąd często tankuje pije Vpower z shella
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
Cuber ,jedź na 4 biegu 140 i szybko wsadź 3 Mówie ci to ściema że klekot kręci sie tylko do 4.500 obr/min
-
Mustang Bullitt
Żółwik ciężko to opisać,wpadnę to polatamy .Przepiękny dźwięk silnika ,klasyczna nie równa praca na wolnych obrotach(w nowych mustangach montuje sie specjalne wałki żeby uzyskać taki efekt),dłuuuugie biegi ,zero cyfrowych guzików ,wyświetlaczy,czujników i innych gówien ,wszystko czysta elektryka i mechanika idealnie dopracowana ,zero udającego metal plastiku itd .Wszystko to daje niesamowite wrażenia z jazdy. Norbi nie da sie , trzeba zrobić papiery ,zarejestrować na żółte tablice , ale jak tylko wszystko będzie na pewno wpadnę
-
Mustang Bullitt
Już nie jest ,znowu sie zakochałem i teraz to chyba poważny związek Bull 65 jest mojego starego ,a nowy mój Żeby Audi tak wyglądało za 40 lat Niesamowite jest to że w nim wszystko działa ,każdy guziczek każda lampeczka i wszystko jest ORI , masakra
- Mustang Bullitt
-
Mustang Bullitt
Odświeżam temacik ,dzisiaj przyjechał Bull ale z 65 roku w stanie kolekcjonerskim ,wszystko oryginalne Silnik 4,7 L automat 3 biegowy,zero wspomagania kiery habli ,generalnie jazda daje duuuuużo adrenaliny ,promień skrętu jak tytanic W planach oryginalne wspomaganie kiery + kosmetyka, reszta zostaje oryginalna Fotki z fona ,niebawem zrobię czymś lepszym
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszyscy leczą kacora po weekendzie.
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
Mówiłem kup sobie 3.0 TDI ,a teraz zwalasz wkurwa na navigacje,hyhyhy
-
[B7 BLB] Jak wyłączyć navi ?
Alan , cóż za trafna diagnoza
-
[ALL B7] Czujnik podłączony do stabilizatora - czy to samopoziomowanie xenonów ?
Poziomowanie działa też przy hamowaniu i dodawaniu gazu
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
U mnie język fisa zmienia sie w menu fisa i nie jest to zależne od softa, sds trzeba ustawić vagiem.
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
Ale o co ci chodzi ? Jak o PL to nie ma.