Treść opublikowana przez ono
-
[B6 2004 AVF] Audi Navigation -- ten starszy model.
Ja mam BT i akurat z niego nie korzystam bo, problemem jest odłączanie sie od zestawu głośnomówiącego jak nie chcemy gadać przy kimś , BT zjada ostro baterie w fonie. Ori zestaw Audi z uchwytem jest o wiele ciekawszy bo ma ładowarke , antene i zawsze można tel wyjąć jak chcemy pogadać priv. No ale jak kto lubi
-
[B6 2004 AVF] Audi Navigation -- ten starszy model.
http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=1038&postdays=0&postorder=asc&start=15 tu masz pare fotek , potem ci zrobie mp3 itd
-
Jak działa autoregulacja jasności wyświetlaczy?
hyhyhyhy :biggrin: zorp napisz do klubowicza ctv on troche wie o tym może ci coś podpowie
-
Jak działa autoregulacja jasności wyświetlaczy?
Tak RNS-E też jest regulowana przez czujnik i oki to działa .Mnie tylko wq że jak pale fajke to mam raz ciemniej raz jaśniej hehe coś mu sie wali
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
A ja kurde jestem ze Lwówka ale niestety mieszkam w wawie . Z Grzesiem już spota mieliśmy Jak tylko tam będe to sie musimy zgadać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może na poziomie -2 w MM nikt sie nie będzie przy....ł.
-
[B6 2004 AVF] Audi Navigation -- ten starszy model.
Nie lepiej ci kupić taką ? http://allegro.pl/item166402599_nawigacja_do_audi_a6_a4_a3_rns_e_aisin_super_model.html Ma 2 sloty na karty MMC/SD i czyta z nich MP3 o wiele ciekawiej to działa niż z płyty , ta ze zdjęcia chyba tego nie ma? Skoro już chcesz kupić Navi to na uj ci syfiasty TOM TOM ? MP3 działa bardzo fajnie.
-
Pielęgnacja tapicerki skórzanej.
Polecam zestaw do skórki Audi cena 130 zł , jest też sam balsamik za chyba 30 zł , ale naprawde fajnie działa http://www.audi-akcesoria.pl/kosmetyki_samochodowe/more/20 http://www.audi-akcesoria.pl/kosmetyki_samochodowe/more/15
-
(B6) Kłopot z navi RNS-E
No ja moge ci dać ale jestem w wawie niestety Ale jak wsadzisz film DVD to powinno ci napisać że zła płyta dvd i prosze włożyć mape DVD Audi. W ten sposób sprawdzisz czy laser czyta płyte DVD bo będzie ją musiał sprawdzić.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Za małe Aku stary na 100%
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Noo ta teraz wszystko na mnie qwa luki kiedy nowa bryka bo kurde coś bym poupalał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A kto tu powiedział że latam bez pasów ? To po pierwsze, po drugie nie lubie jak mnie coś zmusza do tego. Po trzecie czujnik w fotelu jest tak czuły że wystarczy tam położyć telefon i piszczy żeby zapinać pasy , nie jest to przyjemne . Więc spokojnie z tymi morałami spokojnie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
luz :-) Ty ja mam stare ori Audi jeszcze są spoko dam ci i zobaczysz czy takie są dobre. I daj tu swoje gg w profilu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W końcu Alan (ctv) uratował mnie przed okropnym piskiem nie zapiętych pasów , uffff .Kurva rok sie męczyłem W serwisie Audi powiedzili że : Co ???? No co pan tego sie nie da A jednak . Dobrze że mamy takiego kolege w klubie Pleban widze ma wieczne problemy z wycieraczkami ,jak nie za***rdolą to porysują ..........hyhyhy , ja mam ori Audi może chcesz przymierzyć sprawdzić ? może coś nie tak zakładasz bo mi nic nie rysują .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Byłem u Alana pobawić sie vagiem i tak przy okazji mnie sprawdzili Dokładna kwota nie jest jeszcze znana, chyba najlepiej sie samemu pytać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rozdziewiczyłem hamownie 4x4 u Mastersa
-
[ALL B6] Montaż CB radia
Tylko w trase zakładam.
-
[ALL B6] Montaż CB radia
A masz kieszonke pod kierą po lewej ? Idealnie tam pasi radyjko.Ja mam antene magnesową i nic nie świszczy, wytrzymała 250 km/h
-
[B6 1.9 TDI] moja srebrna z napędm na cztery laczki
To jest za dopłatą qwa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Luz,daje rade
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jeeeeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaa ale sypie ................malina !!! latamy oj latamy :D:D:D:D:D:D:D:D:D
-
5 czy 6 biegów
Skrzynia 6 to za***ista sprawa , wbijasz 6 masz 3 tyś rpm a lecisz 200 km/h . malina stary Tak jest u mnie nie wiem jak w innych.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja już miałem ich napierdalać ale w ostatniej chwili mnie pleban powstrzymał hyhyhy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wczoraj zakładałem 18 od RS4 B7 i ładnie jest ale - ileś trzeba zrobić bo nie ma tego efektu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No spoko plati ale dobry gwint kosztuje z 5 tyś a same sprężyny chyba o wiele mniej. I jak znam siebie to raz ustawie i zlewka więc bez sensu chyba.