Treść opublikowana przez malik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wam to tylko d*py w głowie BTW: co się dzieje z Avatarami? Sypie się baza?
-
zna ktoś BLENDERA ? dla informatyków..
Znam w miare dobrze 3d Max i potrafie co nieco
-
[B6 Avant] Tylne lampy LED
Zamówiłem z ebaya takie lampki: Link do aukcji: http://cgi.ebay.com/Rueckleuchten-Audi-A4-8E-Avant-LED-schwarz-NEU_W0QQitemZ310030674008QQihZ021QQcategoryZ57323QQtcZphotoQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262 Zdam niebawem fotorelacje z montażu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ze tez musiales tam wlezc akurat jak dogrywalem nowe "twarze" Juz powinno dzialac http://picasaweb.google.com/malinowy/Indie2008
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przykro mi, ale nie jestem zwolennikiem robienia sobie "fotek z palmą" jak co poniektórzy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Parę fotek z mojego pobytu w Indiach: http://picasaweb.google.com/malinowy/Indie2008
-
Parę fotek z Indii
Trochę fotek z mojego pobytu w Indiach http://picasaweb.google.com/malinowy/Indie2008
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Przy obniżaniu do -40mm można spokojnie zostawić seryjne amorki. Ja mam u siebie spręzynki -30mm Weiteca i nic się nie dzieje.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
triceps kurvva! a nie mięsień przy łokciach
-
Mycie auta
Dodam swoje 3 grosze. Jeśli gąbka to tylko metodą 2 wiaderek. W jednym woda z detergentem w drugim czysta. Namaczasz gąbkę w detergencie, myjesz auto i gąbke spłukujesz z brudu w drugim wiaderku. Później znowu zamaczasz w wiaderku z detergentem i myjesz kolejny fragment autka. W ten sposób żaden brud, żadne ziarenka piasku nie wracaja z powrotem na autko i nie rysuja lakieru. Przećwiczone przez najlepszych "detailersów" :th:
-
Sprawdz ile lat życia jeszcze Ci pozostało :)
Wg. tego zegara już nie żyję
-
[B6] stuk przy cofaniu
Dokładnie Nalej do pełna odpowietrzając zbiornik i stukot zniknie. Do czasu aż trochę spalisz Jak zużyję połowę baku to mam taki hałas z tyłu jakby mi nagle trup w bagażniku ożył
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Co nie zagra? Moim zdaniem zagra za***iście, a dowód poniżej: Tu dodatkowo wstawione listwy LED od S6. Jeden z pierwszych modów na jakie się napalam po zmianie autka.
-
[B6 BFC] A4 Avant 2.5 TDI V6 Pack Plus
Spoko autko z fajnym silniczkiem, a modyfikacje idą w dobrym kierunku :th:
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
A co za problem? Zakładasz konto Paypal, kupujesz, płacisz i za 4 dni masz paczkę u siebie. Przećwiczone wiele razy.
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
I nie malowanie listew S4 :th:[br][br]Dopisany: 02 Luty 2008, 10:39 _________________________________________________ hm.... sie zastanawiam ale jak zmieniac to na ORI a one troszke kosztują wiec narazie odpuszczam.... Polecam satynowe lusterka z e-bay. Koszt z przesyłką około 600PLN. Więcej info w tym wątku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=20787.0
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyli nigdy
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Będzie fotostory krok po kroku ale dopiero w okresie letnim do tego czasu pewnie ktoś mnie wyprzedzi No to jak w letnim to możliwe, że ja Cię wyprzedzę W czerwcu włączy mi się program "rezanie" w nowym autku
-
[B5 APU] Opis wyświetlacza FIS
W B6 jest tak, że w momencie jazdy z daną prędkością naciskasz CHECK i on zapamiętuje tą prędkość. Każde jej przekroczenie powoduje sygnał dźwiękowy FISa i pojawienie się znaku zakazu z napisem km/h. Bardzo przydatna funkcja kiedy złapiesz gumę i musisz jechać na dojazdówce, na której nie można przekraczać 80km/h.
- [B6 AVB] różnica D1S a D2S
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Żadne photoshopy, my tu poprosimy o dokumentacje fotograficzną krok po kroku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"posiadaja fakture szlifu, z bliska widac szlif, stan Idealny!!! 0 zarysowan" No to w końcu jak?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W sensie odgrzewane? Sorry.. nie widziałem tego nigdzie wcześniej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kierowca jak widać przeżył
-
Demontaż boczka od strony pasażera oraz wymiana rączki
Ciagnij smialo! Nie polamiesz. A jak polamiesz to w serwisie ceny od 200PLN za sztuke. Pisze "od" bo za wersje ze szczotkowanego aluminium albo carbonu trzeba dac ZNACZNIE wiecej